جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
e commerce

درآمد + روابط: 7 تاکتیک برای تعامل وب سایت تجارت الکترونیک

این مسئله برای همه ی ما در بازاریابی دیجیتال اتفاق می افتد ، اما هیچ کس نمی خواهد آن را بپذیرد، بنابراین ما اولین نفر خواهیم بود …

بیایید شروع کنیم :

اجرای یک کمپین ترافیک پولی که در آن هر بازدید از وب سایت یا صفحه ی فرود برای شرکت شما هزینه دارد ، مثلاً 5.78 دلار (یا هر مقدار دیگری) ، بهترین تاکتیک استاندارد و منطقی برای هدایت بازدید کنندگان به سایت تجارت الکترونیک شما است.هر بازدید پولی هیجان انگیز است و تمام کارهایی را که برای برنامه ریزی ، نوشتن و اجرای کمپین خود انجام می دهید را تأیید می کند. مشکل این است که می تواند جنبه ی تاریکی نیز داشته باشد. این که بازدید کننده ای روی تبلیغ شما کلیک کند و بعد از شاید 11 ثانیه صفحه را رها کند بدون اینکه اقدام دیگری انجام دهد به نظر می رسد … تلخ است. این بازدید به قیمت عادلانه و میدانی خریداری و پرداخت شده است ، اما فرصتی از دست رفته زیرا درگیر شدنی اتفاق نیفتاده است.

 

7 تاکتیک تعامل وب سایت برای افزایش درآمد

ما در این جا در تعامل تجارت الکترونیک هستیم. در طول بسیاری از پیاده‌ سازی ‌های مشتری و  QBRها ، ما فهرستی از هفت نقطه تعامل را گردآوری کرده ‌ایم که تفاوت بزرگی در موفقیت طرح شخصی ‌سازی وب ‌سایت شما ایجاد می ‌کنند. راه ایده آل برای استفاده از این ها اجرای همه ی این تاکتیک ها است ، اما ما دریافتیم که منابع ممکن است در حال حاضر شما را محدود کنند. قطعاً باید همچنان ادامه دهید.

1. بنر مکالمه

بنرهای وب سایت ابزاری اثبات شده برای ایجاد تعامل در وب سایت ها از همه نوع ، به ویژه تجارت الکترونیک باقی می مانند. مطمئن شوید که با افزودن بنرهای هوشمند به سایت خود ، که توسط هوش مصنوعی مکالمه ای طراحی شده اند ، از این فرصت حداکثر استفاده را ببرید. اگر فکر کرده اید که چگونه بازاریابی مکالمه را در کار خود ادغام کنید و شاید با چت بات ها سر و کله بزنید ، این یک سطح قدرتمند است.

2. موتور توصیه محصول

ما برای این افراد وقتی به تنهایی ظاهر می شوند کار سختی می کنیم ، اما آن ها یک بازیکن تیمی عالی هستند. اگر انتخاب استعاره ما واضح نیست ، می گوییم که یک موتور توصیه که توسط داده های غیرحضوری هدایت می شود و به عنوان بخشی از مجموعه ای از راه حل ها (نه به عنوان یک راه مستقل !) پیاده سازی می شود، به ابزاری قدرتمند برای شخصی سازی وب سایت تبدیل می شود که پیشنهادات مفیدی را در هر مرحله از مسیر خریدار ارائه می دهد.

به یاد داشته باشید که شخصی سازی موثر نیازمند زمینه است. یک موتور توصیه محصول که به تنهایی اجرا می شود می تواند اثری برعکس اثر مورد نظر داشته باشد. تا آن جا که ابزار تعامل وب سایت ، اتکای آن به داده های رفتاری گذشته یا شخص ثالث برای کارکرد آن ها به این معنی است که شما در معرض خطر ارائه توصیه های نامربوط یا غیرقابل دسترس به بازدیدکنندگان خود قرار می گیرید، که به طور بالقوه بازدیدکنندگان را گیج می کند و باعث می شود آن ها از فروش چشم پوشی کنند.

3. صفحه فرود مکالمه پویا

صفحات فرود بدون شخصی سازی وب سایت فقط به اندازه کپی رایتینگ و پیشنهاد آن ها به بازدید کننده خوب است. اگر این عوامل باعث ایجاد تبدیل نشوند ، فرصت از دست رفته و احتمالاً بازده هزینه تبلیغات شما (ROAS) را از بین می ‌برد. پیاده سازی هوش مصنوعی مکالمه در تجربه صفحه فرود، شانس شما را برای تبدیل هر بازدید کننده در اولین بازدید سه برابر می کند.

4. توصیه محصول " مناسب برای شما "

بسیاری از سایت های تجارت الکترونیک چنان انتخاب جامعی از محصول ارائه می دهند که می تواند به طور ناخواسته باعث شود بازدیدکننده … سایت را ترک کند. خلاف آن چه می خواهیم به نظر می رسد ، درست است؟ شما در حال ارائه هر چیزی هستید که فرد ممکن است از نظر محصول به آن نیاز داشته باشد ، اما آن ها در نهایت به دلیل تناقض انتخاب از وب سایت خارج می شوند. مطالعات زیادی در این مورد منتشر شده است ، و داده ها نشان می دهد که وقتی انتخاب های آن ها برایشان محدود شود ، مشتریان ده برابر بیشتر احتمال خرید دارند. با در نظر گرفتن این موضوع ، می ‌توانید به راحتی درک کنید که چگونه داشتن یک موتور شخصی ‌سازی وب ‌سایت که محصولات را به ‌طور منحصر  به ‌فردی به‌ عنوان «مناسب شما» برای هر بازدید کننده علامت ‌گذاری می ‌کند، به آن ها کمک می ‌کند زودتر و با میانگین ارزش سبد خرید ، خرید کنند.

با گفتن همه ی این ها، مطمئن شوید که ابزار شما به کاتالوگ محصول / سیستم موجودی شما مرتبط است ، نه فقط ترجیحات نمایه کاربران. به یاد داشته باشید ، هدف اجرای تمام این نکات شخصی‌ سازی، ارائه یک تجربه کاربری مناسب و مهم‌ تر از همه مفید است. توصیه ی محصولاتی که موجودی آن ها تمام شده است مفید نیست و باعث ایجاد اصطکاک در بازدید از سایت می شود.

e commerce

5. Bundle Builder

سبک «روتین خود را بیابید» آزمون Bundle Builder ، مورد استفاده قانع‌ کننده ‌ای است که ما از کار با بسیاری از برندهای زیبایی در مورد آن آموخته ‌ایم، و این یک بازی کاملاً آزمایش‌ شده است که ارزش تطبیق با مورد استفاده شما را دارد. به عنوان مثال ، خریدی مانند کباب پز ، خریدی است که برای هزاران پیشنهاد فروش بیشتر مناسب است. برای لحظه ای فراموش کنید که این تاکتیک تقریباً تضمین شده است که میانگین ارزش تراکنش شما را افزایش دهد و بیایید تصور کنیم که چرا این اتفاق می افتد. سازنده Bundle Builder  شما پیشنهادات به موقع و مرتبطی را برای افزایش لذت و طول عمر خرید بزرگ به خریدار ارائه کرده است – یک برد-برد ساده برای هر دوی شما. هوش مصنوعی محاوره‌ ای در اینجا با بازاریابی محاوره ‌ای ملاقات می ‌کند تا به شما قدرت تبدیل شدن به مشاور مورد اعتماد مشتری ، ایجاد تعامل و ایجاد رابطه پایدار بین مصرف ‌کننده و برند را بدهد.

 

6. یکپارچه سازی پلتفرم

ایمیل با یکپارچه سازی داده های شخص صفر – تقسیم بندی لیست ، کمک کننده ی اصلی ایمیل است که مرتباً رتبه بالای خود را به عنوان یک تاکتیک بازاریابی حیاتی حفظ می کند. اطمینان حاصل کنید که مجموعه شخصی‌ سازی وب ‌سایت شما با پلت‌ فرم‌ های اتوماسیون ایمیل مانند Klaviyo سازگار است و مراقب باشید که چگونه داده‌ های شخص صفر می ‌توانند بخش ‌بندی شما (و در نتیجه تعامل و تبدیل به فروش!) را به سطح بعدی ببرند.

اگرچه این فقط مربوط به تقسیم بندی لیست نیست. زیبایی رشد لیست ایمیل شما از طریق استفاده مجاور از این تاکتیک های شخصی سازی وب سایت این است که برند شما به بازدید کننده نشان می دهد که به جفت کردن آن ها با راه حل های مناسب اهمیت می دهید. با انجام این کار، شما در حال ایجاد اعتماد هستید و یک اثر جانبی خوشایند آن این است که لیست شما بسیار سریع تر از آن چه که به آن عادت کرده اید رشد می کند. نمایش مراقبت ، راحتی بازدید کنندگان را با پیوستن به لیست ایمیل شما افزایش می دهد ، زیرا آن ها اکنون احساس می کنند می توانند به برند شما اعتماد کنند تا فقط با اطلاعات مرتبط با آن ها تماس بگیرند. این یک نظر نیست : ما فعالیت را انجام داده ایم ! داده‌ های انبوه مشتری ، میانگین نرخ شرکت در ایمیل را بیش از 23 درصد از افرادی که با ابزارهای مشاور مجازی ما درگیر شده‌ اند در مقابل محدوده 1 تا 5 درصدی مورد انتظار برای شرکت در سایر کاربران نشان می ‌دهد.

 

7. بهینه سازی سرعت و عملکرد

داشبورد عملکرد پویا – هشدار! اگر تا به حال مشخص نیست، راه حل های شخصی سازی وب سایت شما باید کاملاً با هر ابزار تحلیلی انتخابی شما یکپارچه شود. برای مثال گوگل آنالیتیکس. شما از قبل می ‌دانید که آنچه اندازه ‌گیری می ‌شود مدیریت می ‌شود ، و اکنون چیزهای بیشتری نسبت به قبل برای اندازه‌ گیری خواهید داشت . نگران نباشید، هرچند در مورد 1 -3 معیار تصمیم می گیرید که به شما کمک می کند تا به راحتی موفقیت های جهت خود را اندازه گیری کنید، مراقب آن ها باشید و سپس تمرین خود را از آنجا ادامه دهید.

 

اگر همه این ها به نظر می رسد یک نیش بسیار بزرگ است ، لطفاً غرق نشوید و کشتی را رها نکنید. پیاده‌ سازی استراتژی شخصی ‌سازی وب‌ سایت قدرتمند ترین کاری است که برند شما می‌ تواند برای رشد و طول عمر انجام دهد. ما درک می کنیم که این مراحل در سطح تلاش برای اجرا بسیار متفاوت است ، بنابراین ابتدا با دست یافتنی ترین آن ها شروع کنید و بقیه را به عنوان یک حالت آرمانی و بهترین نوع در آینده در ذهن داشته باشید.

 

اگر به دنبال کمی الهام هستید ، ما آن را در اینجا برای شما آماده کرده ایم. این سایت مشتری زنده را بررسی کنید – کمی بازی کنید و ببینید که چگونه شخصی‌ سازی وب ‌سایت نه تنها نقاط اصطکاک سنتی را در مسیر خریدار تجارت الکترونیک از بین می ‌برد ، بلکه حتی باعث می ‌شود همه چیز بیشتر احساس شود…

 

  • کشف کنید که Automat چگونه به مشتریان آمیکا کمک می کند تا محصولات و روتین های مراقبت از موی عالی که فقط برای آن ها ایجاد شده است را انتخاب کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا