جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
آگاهی از برند

16 روش برای ایجاد آگاهی از برند

همیشه آشنایی مردم با برند شما مهم بوده است، اما امروزه اهمیت بیشتری دارد. این به این دلیل است که ما به‌طور فزاینده‌ای به‌جای خرید در فروشگاه، به صورت آنلاین خرید می‌کنیم.

هنگامی که مصرف کنندگان در راهروها به مرور قدم می زنند، راحت تر می توانند محصولات جدید را کشف کنند. اما هنگامی که یک سفر خرید آنلاین شروع می شود، مردم احتمالاً نام های تجاری خاصی را جستجو می کنند.

اگر نام برند شما شناخته شده نباشد، افراد کمتری شما را جستجو می کنند و فروش کمتری خواهید داشت.

بنابراین بازاریابان چه کاری می توانند انجام دهند؟ در این راهنما به نحوه اندازه گیری آگاهی از برند شما، و 16 روش برای ایجاد آگاهی از برند و به نحوه رشد آن نگاه خواهیم کرد.

آگاهی از برند چیست؟

قبل از شروع، بیایید نگاهی به معنای آگاهی از برند بیندازیم. برای ارائه یک تعریف ساده، آگاهی از برند به معنای آشنایی مصرف کنندگان با یک محصول یا خدمات خاص است. هنگامی که بازاریابان در مورد آگاهی از برند صحبت می کنند، معمولاً به آگاهی از برند در بازار هدف یا مخاطبان هدف اشاره می کنند.

سطوح مختلفی از آگاهی از برند وجود دارد:

  • آگاهی از نام تجاری خود
  • آگاهی از ارائه محصول شما
  • آگاهی از ویژگی های برند خود (یعنی آنچه شما را از رقبا متمایز می کند)

هنگام ارزیابی میزان آگاهی از برند شما، اندازه گیری هر سه معیار بالا بسیار مهم است. در حالی که اگر بسیاری از مصرف کنندگان نام برند شما را شنیده باشند مفید است، اگر ندانند شما واقعاً چه کار می کنید یا چرا باید از شما خرید کنند، آگاهی از برند شما لزوماً به افزایش فروش منجر نمی شود.

چرا آگاهی از برند مهم است:

همانطور که قبلاً گفتیم، آگاهی از برند برای هدایت جستجوهای آنلاین نام تجاری شما کلیدی است. همچنین نقش مهمی در تصمیمات خرید مصرف کنندگان در یک بازار گسترده تر، زمانی که با انتخاب های متعدد مواجه می شوند، ایفا می کند.

وقتی از آنها پرسیده شد که آیا ترجیح می‌دهند ارزان‌ترین محصول را بخرند یا از برندی که می‌شناسند، 69 درصد از مصرف‌کنندگان برندی را که با آن آشنا هستند انتخاب می‌کنند. ارزش ویژه برند، ارزش داشتن یک نام تجاری شناخته شده را توصیف می کند – و این چیزی است که از داشتن آگاهی از برند خوب ناشی می شود. مدیران عامل برندهای معروف درک می کنند که داشتن ارزش ویژه برند چقدر مهم است زیرا تأثیر مستقیمی بر قیمت نهایی دارد. در نهایت، ROI آگاهی از برند شامل:

افزایش فروش – مصرف کنندگان تمایل بیشتری به خرید مارک هایی دارند که در مورد آنها شنیده اند. یک نام تجاری تثبیت شده در مورد توزیع نیز دارای مزیت است – اگر نام تجاری شما مورد تقاضا باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که که منجر به فروش بیشتر شود.

سود بیشتر – مصرف کنندگان مایلند برای محصولات مارک دار بیشتر بپردازند. تحقیقات نشان می‌دهد که برند نقش مهمی در قیمت‌گذاری بازی می‌کند.

تأثیر بیشتر – یک نام تجاری شناخته شده شراکت های استراتژیک را آسان تر خواهد کرد، زیرا شرکت ها به طور طبیعی مشتاق تر به همکاری با متحدان تأثیرگذار هستند. علاوه بر این، برندهای شناخته شده جذب استعدادها را آسان تر می کنند.

چگونه با آگاهی از برند شروع کنیم

اگر برند جدیدی هستید یا اگر در بازار جدیدی راه اندازی می کنید، از صفر شروع خواهید کرد. اما اگر کسب و کار شما برای مدت کوتاهی (یا حتی برای مدت طولانی) وجود داشته است، از قبل سطحی از آگاهی از برند خواهید داشت.

تعدادی از موارد وجود دارد که می توانید برای دریافت نشانه ای از میزان آگاهی فعلی از برند خود به آنها نگاه کنید. این شامل:

لیست پستی شما – چند نفر برای دریافت ارتباطات از شما ثبت نام کرده اند.

رسانه های اجتماعی شما – تعداد افرادی که شما را در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام دنبال می کنند.

وب سایت شما بازدید می کند – هر ماه چند بازدید کننده منحصر به فرد به سایت خود می آورید.

داده های جستجوی شما — تعداد افرادی که نام برند شما را در گوگل و سایر موتورها جستجو می کنند.

گوش دادن اجتماعی – چند نفر در مورد برند شما به صورت آنلاین صحبت می کنند.

چگونه آگاهی از برند را افزایش دهیم:

 سه رکن اصلی برای ایجاد یک برند عالی وجود دارد اطلاع:

بازاریابی – استفاده از فرصت‌های بازاریابی پولی و بدون پرداخت برای نمایش نام تجاری خود در معرض مخاطبان هدف.

پیام رسانی – ایجاد یک پیشنهاد ارزش قوی برای برقراری ارتباط با مخاطبان هدف شما.

پرورش – عمل به وعده برند خود و تشویق مشتریان برای تبلیغ برند شما در شبکه خود از طریق بازاریابی دهان به دهان.

هنگامی که پیام برند خود را تعریف کردید و دانستید که می خواهید به دنبال چه افرادی بروید، می توانید برنامه ریزی یک کمپین آگاهی از برند را شروع کنید.

کمپین آگاهی از برند چیست؟

کمپین آگاهی از برند، یک کمپین بازاریابی است که برای آشنایی مصرف کنندگان با یک محصول یا خدمات جدید، یا یک محصول موجود که به خوبی شناخته شده نیست (مثلاً زمانی که یک برند در کشور جدیدی راه اندازی می شود) طراحی شده است.

علاوه بر معرفی محصول یا خدمات، کمپین آگاهی از برند با هدف انتقال ارزش هایی که آن را از رقبا متمایز می کند، می باشد. تفاوت آن با یک کمپین بازاریابی سنتی در این است که موفقیت آن بر اساس افزایش فروش مورد قضاوت قرار نمی گیرد. هدف اصلی افزایش دانش در مورد برند و محصولات آن در بین مخاطبان هدف است  و روش های مختلفی برای اندازه گیری عملکرد آن وجود دارد که به زودی به آنها خواهیم پرداخت.

یک کمپین آگاهی از برند معمولاً چند وجهی است و شامل تلاش‌های بازاریابی در چندین کانال می‌شود، نه تنها یک تبلیغ در یک مجله یا تلویزیون.

فعالیت‌هایی که برای تشکیل کمپین آگاهی از برند خود انتخاب می‌کنید باید تا حد امکان استراتژیک باشند، به این معنی که با کمترین هزینه در بین مخاطبان هدف خود، حداکثر نمایش را برای شما به ارمغان می‌آورند.

بودجه های بازاریابی بزرگ و منابع گسترده کارکنان به وضوح مزیتی را در مورد برندسازی به میان می آورند، اما این بدان معنا نیست که کسب و کارهای کوچک نمی توانند گام های بلندی بردارند.

15 ایده برای کمپین بعدی آگاهی از برند شما

آیا به دنبال ایده های عملی برای راه اندازی کمپین های آگاهی از برند خود هستید؟ با خیال راحت با هر یک از ایده ها در این لیست شروع کنید.

صدای برند

آگاهی از برند نیاز به ثبات دارد. نه فقط در رنگ و استفاده از لوگو، بلکه در نحوه برقراری ارتباط، کلماتی که استفاده می کنید. شما می خواهید مردم فوراً شما را بشناسند، حتی اگر بخش کوچکی از برند شما فوراً نشان داده نشود. لحن قوی صدایی که با گروه هدف شما مطابقت دارد و یک تگ لاین یا شعار به شما کمک می کند تا از همه سر و صداها متمایز شوید.

با برنامه های ارجاع شروع کنید

کمتر از 49 درصد از مصرف کنندگان ایالات متحده می گویند که دوستان و خانواده منابع اصلی آگاهی از برند آنها هستند. و اثربخشی برنامه های ارجاع بارها و بارها ثابت شده است.

پی پال و دراپ باکس به طور تصادفی به غول‌های صنعت تبدیل نشده اند : آنها می‌دانستند که راز ایجاد آگاهی بیشتر از برند همیشه در پایگاه مشتریان فعلی آنها پنهان شده است.

دراپ باکس را در نظر بگیرید که در سال 2008 یک ویژگی ارجاع به دوست را معرفی کرد. آنها پایگاه مشتریان خود را با 3900% افزایش دادند. این اشتباه تایپی نیست! این رشد عظیم فقط از برنامه ارجاع ناشی نشد . آنها محصول خود را بهبود بخشیدند و در این مدت خدمات مشتری برجسته ای ارائه کردند.

اما برنامه های ارجاع برای افزایش آگاهی از برند فقط برای  بزرگان نیست. بسیاری از محصولات و خدمات را می توان با همین تکنیک تبلیغ کرد و این یک راه عالی برای افزایش آگاهی از برند به روشی نسبتاً ارزان است.

از اینفلوئنسر مارکتینگ نهایت استفاده را ببرید

مردم عاشق دریافت توصیه های دیگران هستند، به خصوص اگر آن افراد در زمینه های خود متخصص باشند. اینفلوئنسرها: آن‌ها یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای تبلیغ برند شما به مخاطبان مرتبط هستند، با هزینه‌های نسبتاً پایین – بسته به میزان دسترسی تأثیرگذار.

این بدان معنا نیست که میکرو اینفلوئنسرها نمی توانند به همان اندازه برای شما موثر باشند. همه چیز به حاشیه ای که برای محصول خود دارید و تأثیر تأثیرگذاران بر تصمیمات خرید مخاطبانشان برمی گردد. برای اینکه ایده ای به شما بدهم: یک مطالعه نشان داد که 61 درصد از مصرف کنندگان در گروه سنی 18 تا 34 سال در برخی مواقع توسط اینفلوئنسرها متقاعد شده اند که چیزی بخرند.

اگر به دنبال راهی برای ارائه چیزی به این اینفلوئنسرها هستید، می توانید یک برنامه وابسته را شروع کنید. این همچنین به شما کمک می کند اثربخشی اینفلوئنسر مارکتینگ را برای کسب و کار خود اندازه گیری کنید.

اینفلوئنسرها در هر بازار ممکن، حتی بازار شما وجود دارند.

از برند خود در همه جا استفاده کنید

بعید است که بگویید شما هرگز در آمازون سفارش نداده اید، ما مطمئن هستیم که می توانید بگویید بسته بندی آنها چگونه است. اگر محصولات فیزیکی ارسال می کنید، فرصت ایجاد بسته بندی مارک را از دست ندهید. این همان نکته کوچک است که می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.

این همچنین برای مشاغلی که به طور انحصاری آنلاین فعالیت می کنند نیز کار می کند. اطمینان حاصل کنید که از برند خود در هر نقطه ممکن در طول سفر مشتری استفاده می کنید.

نظرسنجی آگاهی از برند را با Attest ارسال کنید

با پلتفرم  Attes، بینش ارزشمندی از آگاهی از برند به دست آورید. از فیلترهای جمعیت شناختی برای ارسال نظرسنجی های ماهرانه به بازار هدف خود در بین 110 میلیون مخاطب داخلی ما استفاده کنید.

نظرسنجی رایگان خود را ایجاد کنید

شراکت با مشاغل مرتبط را شروع کنید

چه یک کسب و کار محلی باشید یا صرفاً به صورت آنلاین فعالیت کنید، شراکت ها راهی عالی برای جذب مخاطبان جدید و افزایش آگاهی از برند شما هستند. بسیاری از کسب‌وکارها در مشتریان ایده‌آل خود همپوشانی زیادی دارند یا به نحوی با هم مرتبط هستند. سعی کنید با هم شریک شوید و به مشتریان خود ارزش بیافزایید.

در شبکه های اجتماعی درگیر باشید

صرف حضور اجتماعی و حتی پست کردن مداوم، آگاهی از برند شما را افزایش نمی دهد. اما رسانه های اجتماعی نقش مهمی در رشد آگاهی از برند دارند، تا زمانی که از آن همانطور که در نظر گرفته شده است استفاده کنید: به روشی اجتماعی. هر چند وقت یکبار صفحات خود را ترک کنید و با محتوایی که دنبال کنندگان یا شرکای شما پست می کنند تعامل برقرار کنید.

آیا احساس می‌کنید که دنبال‌کننده‌های رسانه‌های اجتماعی شما افزایش یافته است، اما هنوز محتوای عالی زیادی برای انتشار دارید؟ برخی از کانال‌های رسانه‌های اجتماعی جدید را امتحان کنید که نام تجاری شما هنوز در آنها نمایش داده نشده است – مانند Clubhouse یا Pinterest. ممکن است با افراد بی‌شماری صحبت کنید که علاقه‌شان را به اینستاگرام و فیسبوک از دست داده‌اند، اما همچنان به برندهایی مانند شما علاقه دارند.

یک راه عالی برای افزایش آگاهی از برند، حضور و مشارکت در گروه های آنلاین یا افرادی است که به بازار شما علاقه مند هستند. شما می توانید با ارائه محتوای رایگان به عنوان یک متخصص کسب و کار ارزش افزوده داشته باشید.

بهتر است بگوییم علاوه بر این، سعی کنید اینفوگرافیک در مورد موضوعاتی که به مردم آموزش می دهید ایجاد کنید. نام تجاری قابل تشخیص را به این اضافه کنید و آنها را قابل اشتراک گذاری کنید، بنابراین مردم شروع به دیدن نام و نام تجاری شما در همه مکان های مناسب کنند و مستقیماً آنها را به تخصص شما مرتبط کنند.

کارمندان را به سفیران برند تبدیل کنید

بیایید در اینجا واقعی باشیم، ما ترجیح می دهیم افراد واقعی را در پلتفرم هایی مانند لینکدین و اینستاگرام دنبال کنیم تا کسب و کارهایی که برای آنها کار می کنند. همه ما به دنبال محتوایی هستیم که در سطح انسانی با آن ارتباط برقرار کنیم. دیدن چیزی که از یک صفحه شرکت می آید بلافاصله احساس می کند که سعی دارد چیزی به شما بفروشد. مردم کمتر با آن درگیر می شوند یا آن را به اشتراک می گذارند.

با این حال، محتوای افراد واقعی اینجاست که جالب می شود. با دانستن این موضوع، آموزش کارکنان خود برای استفاده از پلتفرم‌ها به‌عنوان لینکدین می‌تواند سودمند باشد. هر بار که آنها نظر می دهند یا چیزی ارزشمند را با نمایه ای به اشتراک می گذارند که نام تجاری شما در آن گنجانده شده است، آگاهی از برند خود را کمی افزایش می دهید.

مهمان داشته باشید:

یکی دیگر از راه‌های هوشمندانه استفاده از مخاطبان دیگران، ظاهر شدن در محتوای آن‌ها است، چه در وبینار، پادکست، پرسش و پاسخ اینستاگرام یا وبلاگ‌ها. با انتخاب شرکای مناسب، مطمئن هستید که مخاطبان شما به آنچه که باید به مکالمه اضافه کنید علاقه مند خواهند شد و این یک راه عالی برای افزایش آگاهی در میان افراد جدید است.

تبلیغات پولی:

چه پلتفرم های رسانه های اجتماعی و چه موتورهای جستجو: هدف قرار دادن دقیقاً افراد مناسب با تبلیغات پولی به طور فزاینده ای آسان می شود. در مورد افزایش آگاهی از برند، می توانید به طور خاص افرادی را هدف قرار دهید که به محصولاتی مانند شما یا بازاری که در آن هستید علاقه مند هستند، اما با برند شما تعاملی نداشته اند. استفاده از این گروه با پیام های روشن و خلاقانه می تواند راهی شگفت انگیز برای افزایش آگاهی از برند شما باشد.

مسابقات و هدایا را سازماندهی کنید:

مردم به اندازه کافی محتوای روزانه دریافت می کنند تا از آنها استفاده کنند. اگر شماتوجه آنها را بخواهید، از آنها بخواهید به جای نشستن، چیزی بسازند، با محتوا تعامل کنند. با کمی انگیزه، می توانید یک جایزه یا رقابتی ایجاد کنید که کشش افراد را به خود جلب کند، و در عین حال آگاهی از برند را به شیوه ای سرگرم کننده افزایش دهید.

در نشریات صنعت برجسته شوید:

این یک شبه اتفاق نخواهد افتاد. این بخشی از تثبیت خود به عنوان یک مرجع در بازار شما است. اگر می‌خواهید برای انتشارات صنعتی مورد توجه قرار بگیرید، مطمئن شوید که یک جریان ثابت از محتوای ارزشمند را در وبلاگ و کانال‌های رسانه‌های اجتماعی خود منتشر می‌کنید. اگر بتوانید نشان دهید که چیزی برای به اشتراک گذاشتن دارید که خوانندگان آنها دوست داشته باشند، احتمالاً هزاران خواننده ای را که بدون شک علاقه مند به شناختن شما هستند، در اختیار خواهید داشت.

هدف گذاری مجدد:

افرادی که از صفحه شما بازدید کرده‌اند و ناگهان آن را ترک کرده‌اند، نباید در نظر گرفته شوند که رفته‌اند: با استفاده از تکنیک‌های مناسب، می‌توانید کمپین‌های هدف‌گیری مجدد هوشمندانه را راه‌اندازی کنید تا در زمان مناسب کسب‌وکار خود را به آنها یادآوری کنید.

فراموش نکنید بازاریابی آفلاین هنوز یک چیز مهم است:

آگاهی از برند

در حالی که بیشتر وقت خود را صرف تماشای نمایشگرها می کنیم، لزوماً دلیل فراموش کردن بازاریابی آفلاین نباید باشد. یک پوستر یا بیلبورد در مکان‌های مربوطه می‌تواند راهی تازه‌کننده برای نشان دادن نام شما باشد. طرفدار بزرگ اندازه گیری اثربخشی کمپین های آگاهی از برند خود هستید؟ مواردی مانند کد QR را در مطالب بازاریابی آفلاین خود بگنجانید و صفحات اختصاصی ایجاد کنید تا ببینید چقدر سودمند است.

چگونه آگاهی از برند را اندازه گیری کنیم:

اکنون می‌دانید که چگونه آگاهی از برند را افزایش دهید، باید میزان تأثیرگذاری استراتژی‌های جدید خود را اندازه‌گیری کنید. ساده ترین راه برای انجام این کار استفاده از یک پلت فرم نظرسنجی مصرف کننده سلف سرویس، مانند Attest است.

تنها با چند سوال، می توانید معیارهای حیاتی آگاهی از برند را به دست آورید، از جمله:

آگاهی از نام تجاری : تعداد افرادی که نام برند شما را نام می برند.

آگاهی از برند تحریک شده : تعداد افرادی که هنگام ارائه لیست می گویند نام برند شما را شنیده اند.

سطح آگاهی از برند : تعداد افرادی که می توانند پیشنهاد محصول یا ویژگی های کلیدی برند شما را به درستی شناسایی کنند.

با انجام اندازه‌گیری‌های پایه، می‌توانید رشد آگاهی از برند خود را به دقت اندازه‌گیری کنید. همچنین می‌توانید اهدافی را برای آن رشد تعیین کنید، به عنوان مثال، افزایش آگاهی از برند در بین مخاطبان هدف خود از 20٪ به 40٪. اما چگونه می‌توانید فعالیت‌های آگاهی از برند را افزایش دهید؟…

چگونه موفقیت فعالیت های آگاهی از برند را اندازه گیری کنیم

اگر تحقیقات اولیه را انجام داده باشید و ارقام پایه را به دست آورده باشید، اندازه گیری موفقیت کمپین آگاهی از برند شما آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نظرسنجی اصلی خود را دوباره اجرا کنید و ببینید چه چیزی تغییر کرده است.

زمانی که برندها به انجام این کار در فواصل منظم ادامه می دهند، به آن ردیابی برند می گویند. این به آنها اجازه می دهد تا از رشد آگاهی از برند خود مراقبت کنند و همچنین می توانند برای ردیابی عملکرد آنها در برابر رقبا مورد استفاده قرار گیرند. می‌توانید داده‌هایی را که از ردیابی برند به‌دست می‌آورید با داده‌های فروش، داده‌های دسترسی تبلیغات، داده‌های ترافیک وب و داده‌های رسانه‌های اجتماعی ترکیب کنید تا تصویر کاملی از نحوه عملکرد کمپین آگاهی از برند خود به دست آورید.

همچنین باید ببینید که هر فعالیت بازاریابی که به عنوان بخشی از کمپین انجام می‌دهید چگونه به ارقام کلی کمک می‌کند. به عنوان مثال، می‌توانید ببینید که ترافیک وب از کجا آمده است، کدام آگهی‌ها یا مکان‌های تبلیغاتی بیشترین کلیک‌ها را به همراه داشته است، یا کدام شریک کانال بیشترین مشتریان جدید را جذب کرده است.

مهم است که یاد بگیرید تا بتوانید دفعه بعد که کمپین آگاهی از برند را اجرا می کنید، آنها را به کار ببرید. با بهینه سازی هر بار، و تکرار تنها موثرترین فعالیت ها، می توانید بودجه خود را استراتژیک تر خرج کنید و حداکثر بازگشت سرمایه را به دست آورید. راهنمای رایگان ما را دانلود کنید تا درباره اجرای کمپین های موثر بیشتر بدانید.

چگونه به ایجاد آگاهی از برند ادامه دهیم:

کلید ایجاد آگاهی از برند، ثبات است – پای خود را از روی پدال برندارید. این به معنای تعهد به چیزهایی مانند کانال های رسانه های اجتماعی و وبلاگ شما است. داشتن انبوهی از فعالیت و سپس رها کردن همه چیز، فایده ای ندارد. تمام کارهای خوب شما لغو خواهد شد

یک برند قوی چیزی نیست که بتوان یک شبه ساخت. و نتایج تلاش‌های برندسازی شما ممکن است زمان ببرد تا در نتایج نهایی شما نشان داده شود.

سوالات متداول در مورد آگاهی از برند

مهمترین معیارهای آگاهی از برند چیست؟

این موضوع ترکیب معیارهای مناسب برای ایجاد تصویری است که نه تنها اعداد، بلکه زمینه را نیز به شما می دهد.

در اینجا برخی از مهمترین آنها برای اندازه گیری آورده شده است:

حجم جستجوی مارک

نام برند ذکر شده است

سهم صدا و سهم برداشت

چگونه می توانم آگاهی از برند را اندازه گیری کنم؟

در اینجا پنج روش برتر ما برای اندازه گیری آگاهی از برند آورده شده است:

دنبال کننده های رسانه های اجتماعی خود را بررسی کنید

ترافیک وب سایت خود را پیگیری کنید

از داده های Google Trends استفاده کنید

از مخاطبان هدف خود نظرسنجی کنید

از نرم افزار ردیابی برند استفاده کنید

نظرسنجی آگاهی از برند را با Attest ارسال کنید

نظرسنجی رایگان خود را ایجاد کنید

 

آیا افزایش آگاهی از برند واقعا نتیجه می دهد؟

بله، این کار را می کند! آگاهی از برند دارای بازگشت سرمایه بسیار واقعی است و اندازه گیری آن آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید. به زبان ساده: هیچ کس از برندی خرید نمی کند اگر از وجود آن اطلاعی نداشته باشد. اعداد آگاهی از برند قبل و بعد از کمپین همراه با اعداد فروش تصویر بهتری از بازده واقعی آگاهی از برند به شما ارائه می دهد.

تفاوت بین آگاهی از برند و شناخت برند چیست؟

آگاهی از برند اغلب با شناخت برند اشتباه گرفته می شود. در حالی که این دو به هم مرتبط هستند، اما دقیقاً به یک معنا نیستند. شناخت برند میزانی است که مصرف کنندگان می توانند برند شما را از روی عناصر بصری هویت برند آن شناسایی کنند – برای مثال لوگوی شما. آگاهی از برند یک قدم فراتر می رود تا جایی که عموم می توانند اطلاعات، احساسات یا برداشت های کلی در مورد برند شما را به خاطر بیاورند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا