جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
استخدام مشاور کسب و کار

12 ایده فوق العاده خلاقانه برای برندسازی و نکات کاربردی برای متمایز کردن هر کسب و کاری

ایده ‌های برندسازی و استراتژی ‌های خلاقانه در بیش از یک سطح به سود کسب‌ و کار است : آگاهی از برند تا استخدام

دستورالعمل‌ ها در برند سازی کسب‌ و کار شما به ظاهر نامحدود هستند و ممکن است باعث ایجاد احساس انزجار از ندانستن نقطه ی شروع شود.

به هر حال نا امید نشوید : ما تمام ایده های خلاقانه برند سازی و نکات عملی در مورد چگونگی تحقق آن ها را در اینجا آورده ایم!

قبل از پرداختن به این موارد ، باید به برخی از اصول اولیه بپردازیم : چرا برندسازی برای کسب و کار شما اهمیت دارد ، جنبه های اولیه برند سازی چیست؟

و چگونه با پرسیدن سوالات درست از خود ، هدف کسب و کار خود را مشخص کنید.

پس از آن ، این ترفندهای منحصر به فرد و مطمئن تجارت است که به ایجاد یک نام تجاری ماندگار و آماده برای موفقیت کمک می کند!

ما آژانس های برند سازی واجد شرایط را برای پروژه شما به صورت رایگان پیدا خواهیم کرد.

بیایید شروع کنیم :

1. کهن الگوی خود را پیدا کنید

روانشناس ، کارل یونگ ، مدت ها پیش مفهوم کهن الگو را تعریف کرده است – شخصیت های خاصی که مجموعه صفات آن ها همه ما را در مراحل مختلف زندگی توصیف می کند.

استفاده از روانشناسی یونگ در برندسازی ؟ بله ، کار می کند – و در واقع ، استراتژی قصه گویی با این شخصیت ها (معادل تجلیات خودآگاه جمعی ما مانند داستان های فولکلور و اسطوره ها) اغلب توسط برندها استفاده می شود.

انتخاب یک کهن الگو ، یا شخصیتی که با آن داستان تجاری را برای شما تعریف کند ، مشخص می کند که شما چه کسی هستید.

به عنوان مثال ، تاکو بل نقش یک دلقک را بازی می کند. اپل در حالی که ویندوز پسر یا دختر همسایه است ، رویایی است. آن ‌ها به خلق داستان ‌های جذاب و چشم گیر کمک می ‌کنند که مردم بتوانند به راحتی با آن ‌ها آشنا شوند.

2. یک مفهوم و محتوای شخصی سازی شده ایجاد کنید

مشتریان از برندهایی استقبال می کنند که باعث می شود به خاطر شخصیت منحصر به فرد خود احساس ارزشمندی کنند. اگر به طور مداوم یک نوع ارتباط را برای هزاران نفر از آن ها ارسال کنید ، اگر همه ی آن ها به یک شکل ، به عنوان یک جمع مورد خطاب قرار گیرند ، آنها احساس قدردانی نخواهند کرد.

 

از آن جایی که شخصی ‌سازی هنگام برخورد با هزاران ، احتمالاً صد ها هزار مشتری آسان نیست ، باید در مورد آن بسیار خلاق باشید. مدیران رسانه های اجتماعی شما حداقل باید تلاش کنند و به گونه ای به مخاطبان هدف شما پاسخ دهند که بوی مشابه بودن ندهد. هر کس باید به صورت جداگانه مورد خطاب قرار گیرد.

  •  نام آن ها را ذکر کنید.
  •  هویت منحصر به فرد آن ها را تصدیق کنید.
  •  از آن ها سوال بپرسید.
  •  با مخاطبان خود به گونه ای صحبت کنید که کسب و کار شما تا حد امکان انسانی جلوه کند.

3. لوگوی خود را تا حد امکان خوب بسازید

تصاویر هویت برند شما همگی مهم هستند. شما باید از خدمات یک طراح لوگو با تجربه استفاده کنید تا یک لوگوی تجاری باکیفیت ، سرگرم کننده و جذاب داشته باشید.

این لمس های ظریف مانند جرقه خلاقیت نابغه (مانند فلش در لوگوی فدرال اکسپرس) است که یک لوگوی واقعا خوب را می سازد. بنابراین همیشه به دنبال چیزی باشید که ساده و موثر است.

روندهای اخیر به نفع به حداقل رساندن است. سعی کنید لوگوی خود را تا حد امکان به حداقل برسانید تا مطابق با روندها باشد. و به هر حال ، بهترین لوگوها نیز ساده ترین ها هستند. به نایک نگاه کنید!

لوگوی کسب و کار شما نه تنها باید درجه یک باشد ، بلکه باید در همه جا حضور داشته باشد ! از استفاده از آن در همه جا نترسید ! تنها راه برای فروش واقعی یک محصول در حجم بیشتر این است که لوگویی داشته باشد که برای همه قابل تشخیص باشد.

4. موقعیت و استراتژی خود را در رسانه های اجتماعی کامل کنید

72 درصد از مشتریان از یک برند خرید می کنند ، اگر آن شرکت را در توییتر دنبال کنند .

رسانه های اجتماعی بهترین ابزار در حال حاضر در جهان برای ایجاد ارتباطات هستند. نه تنها بین افراد – بلکه بین برندها و مشتریان.

و منظور ما از برقراری ارتباط ، ایجاد روابط واقعا معنادار با مشتریان شماست. با آن ها در تعامل باشید. با آن ها صحبت کنید. همان طور که با دوستان نزدیک خود این کار را انجام می دهید.

امروزه نمی توان ارزش حضور در رسانه های اجتماعی را نادیده گرفت. هر یک از این ها – فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر ، پینترست و غیره – پایگاه عظیمی از کاربران دارند که مشتریان بالقوه کسب و کار شما هستند. با ایجاد یک صفحه رسانه اجتماعی ، می توانید یک کانال بازاریابی عملاً رایگان داشته باشید. اگرچه می ‌توانید با استفاده از تبلیغات فیس ‌بوک آن را تا حدی افزایش دهید.

بودجه ‌های کوچک و کمپین ‌های کاملاً سفارشی ‌شده در سایت‌ های رسانه ‌های اجتماعی می‌ توانند به طور پیوسته آگاهی برند را افزایش دهند.

همچنین ، مراقب باشید که باید شبکه رسانه اجتماعی مناسب را انتخاب کنید :

برخی سایت ‌های رسانه‌ های اجتماعی جمعیت‌ خاصی را جذب می‌ کنند. فیس ‌بوک دیگر در میان نوجوانان چیز جالب و باحالی نیست ، در حالی که دیگران ، گروه ‌های مسن ‌تر و باهوش ‌تر ممکن است تفکر اسنپ چت را مسخره کنند.

هنگام استفاده از تبلیغات در این موارد ، شخصیت مشتریان خود را مشخص کنید. این امر باعث می شود هدف گذاری شما شانس بیشتری برای موفقیت داشته باشد و تعامل و بازگشت سرمایه را افزایش دهد.

5. بازاریابی آنلاین و ایمیلی و تبلیغات بنری را بپذیرید

اکثر مردم – و بنابراین ، مشاغل – اهمیت یک کمپین ایمیل خوب را نادیده می گیرند. این کار اشتباه است. طراحی ایمیل حرفه ای – با پرداخت پاراگراف و تصاویر مناسب – می تواند برای ارائه تمام اطلاعات مرتبط مستقیماً به صندوق ورودی افراد به شیوه ای چشم نواز استفاده شود.

دلیل بزرگ دیگری وجود دارد که چرا استفاده از پلتفرم‌های بازاریابی آنلاین مانند Google Ads ایده خوبی است : تحقیق در مورد کلمات کلیدی!

در آنجا ، می توانید کلمات کلیدی مرتبط با بازار تخصصی خود را بیابید که می توانند به شما در ساختن محتوا با اثربخشی و موفقیت بیشتر کمک کنند.

با شرکت برند سازی مناسب برای پروژه خود ارتباط برقرار کنید.

شروع کنید.

6. پناه بردن به اینفلوئنسرهای برند

در رابطه با رسانه های اجتماعی ، کسانی هستند که از آن ها استفاده می کنند و در آن ها به طرز وحشیانه ای برتری می یابند. کسانی که هزاران و شاید میلیون ها فالوور دارند و از این طریق امرار معاش می کنند. به این افراد اینفلوئنسر گفته می شود.

در میان اینفلوئنسرها ، کسانی هستند که محتوای مربوط به یک صنعت خاص را ایجاد می کنند. به عنوان مثال ، کاربران یوتیوب که محصولات آرایشی و بهداشتی را بررسی می کنند. آن ها بر روی یک جایگاه خاص متمرکز هستند – به احتمال زیاد ، باید حداقل یک اینفلوئنسر در جایگاه شما نیز وجود داشته باشد.

سعی کنید آن افراد را بیابید و با آن ها ارتباط برقرار کنید و تیمی ایجاد کنید تا بتوانید در بازدید تعداد زیادی از افراد قرار بگیرید. این استراتژی برند سازی معجزه می‌ کند و کسب ‌و کارهای کوچک ‌تر می‌ توانند در مدت زمان کوتاه ‌تری به نام‌ های معروف تبدیل شوند.

شما به راحتی می توانید این اینفلوئنسرهای برند را با نگاهی به افرادی که فالوورهای شما دنبال می کنند ، پیدا کنید. این کار ممکن است کمی طول بکشد و جستجوی گسترده ای است – اما یک اینفلوئنسر می تواند شما را در معرض بازدید هزاران مشتری جدید بالقوه قرار دهد. فقط به سود آن فکر کنید!

7. فیلم بسازید

54 درصد از مشتریان مایلند محتوای ویدیویی بیشتری از برندهای مورد علاقه خود ببینند.

همان طور که چند رسانه ای در حال پیشرفت است ، این روزها دو راه جذاب از نظر بصری وجود دارد که توجه مردم را به راحتی جلب می کند: اینفوگرافیک و – ویدئو!

ویدیوها همیشه روش ترجیحی برای جذب اطلاعات توسط عموم مردم بودند – دیدن ویدئو تلاش کمتری لازم دارد و بسیار سریع تر از مثلاً خواندن یک مقاله انجام می ‌شود. با این حال ، در عصر گوشی های هوشمند ، ما بیش از هر زمان دیگری در حال تماشای ویدیو هستیم.

بنابراین ، زمانی که یک کسب و کار می خواهد شخصیت منحصر به فرد خود را به نمایش بگذارد ، این رسانه یک دارایی عالی است. استفاده از ویدیوهای هدفمند که مخاطبان خاص شما را هدف قرار می دهند ، می تواند کارهای زیادی برای یک کسب و کار انجام دهد

8. با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و از آنها سوال بپرسید

هرازگاهی ، یک نظرسنجی بین مشتریان خود انجام دهید و نظر آن ها را در مورد طیف وسیع تری از موضوعاتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد ، بخواهید.

این کار را با درایت انجام دهید ، از آن ها برای وقت گذاشتن تشکر کنید و نظرسنجی را تا حد امکان مختصر کنید. وقتی بازخورد آن ها را دریافت کردید ، چیزهای خوب و بد را که ممکن است مجبور به گفتن باشند ، بپذیرید.

البته ، اولین نمونه از پرسیدن سؤالات درست در مورد مخاطب ، انجام تحقیقات بازار است. پس از آن ، همه چیز در مورد شناخت بهتر آن هاست : چه چیزی انگیزه ی آن ها را برمی انگیزد ، چه کسانی هستند و چه آرزویی دارند.

9. از دیدگاه یک متخصص ارتباط برقرار کنید

اعتبار زمان می برد. اعتماد به نفس و کاری که انجام می دهید ممکن است این زمان را بسیار کوتاه تر کند.

فرقی نمی کند که فکر می کنید برای اینکه به عنوان یک متخصص در نظر گرفته شوید ، باید در مورد یک حوزه تخصصی بیشتر بدانید. به هر حال مثل یکی رفتار کنید. محتوایی ایجاد کنید که از دیدگاهی معتبر در مورد کارهایی که انجام می دهید صحبت کند و مطالبی با ارزش وبلاگ را با آن پر کنید. ما نمی گوییم که شما باید « تا زمانی که آن را بسازید جعل کنید ». در حین حرکت یاد خواهید گرفت و در نهایت به تمام آنچه برای آن تلاش می کنید تبدیل خواهید شد. اما تواضع در تجارت ، بزرگ یا کوچک ، معنایی ندارد.

10. حق خود را ادا کنید و از نظر اجتماعی مسئولیت پذیر باشید

نوع دوستی و نگرش انسان گرایانه جواب می دهد – و حتی اگر اینطور نباشد ، نگرش درستی است. مخاطبان به برندی احترام می‌ گذارند که سود خود را به یک هدف خیریه اهدا می‌ کند یا از طرح‌ هایی حمایت می ‌کند که به دنبال بهبود زندگی انسان ‌ها یا کمک به افراد کم بضاعت هستند.

این خدمات اجتماعی روابط عمومی عالی است. این امر به میزان زیادی درک شما را به عنوان یک برند در چشم مشتریان افزایش می ‌دهد و رسانه ‌ها شروع به کار می ‌کنند و توجه را جلب می ‌کنند.

بنابراین کارمندان شما می توانند سفیران برندی شوند که به کارهای خوبش معروف است.

11. سازگاری. و دوباره - سازگاری!

ارائه پیام ، سبک و صدای خود به سبکی سازگار و قابل اعتماد ، سنگ بنای برندسازی است.

زمانی که برند شما دارای تصاویر ، طراحی ، پیام رسانی و ارزش های ثابت باشد ، ارتباط موثر را تسهیل می کند. جایی برای ابهام و حدس دوم وجود ندارد – همه چیز آشکار است زیرا این شما هستید. این چیزی است که شما هستید.

ثبات چیزی است که به مشتریان شما کمک می کند تا شما را نسبت به بقیه انتخاب کنند. مردم این ویژگی را دوست دارند زیرا شبیه به عادت است – یکی دیگر از ویژگی های صرفا انسانی که بسیار مورد علاقه است ، زیرا حس ساختار و نظم را ارائه می دهد.

همین امر در مورد ثبات برند شما نیز صدق می کند. نظم را در دنیای پر هرج و مرج معرفی می کند.

یک کار مفید ایجاد یک کتاب راهنمای ویراستاری شرکتی است. این مسئله مطمئن ترین راه برای ایجاد یکنواختی در برند شما است که روان و آزادانه اجرا شود. از آنجایی که ساختار کارمندان بسیار تغییر می کند ، و کسب و کار شما اغلب با آژانس های مختلفی همکاری می کند که در این زمینه به راهنمایی نیاز دارند ، داشتن یک کتاب ویراستاری بهترین راه – نه ، تنها راه برای ثابت نگه داشتن برند شما است.

 به عنوان یک برند ، شما نه تنها یک محصول را می فروشید ، بلکه در حال ایجاد روابط نیز هستید.

12. همیشه معتبر باشید

به عنوان یک قانون کلی خوب برای زندگی ، نه فقط برای تجارت و برندها – اصالت شما را به جایی می رساند که شایسته آن هستید.

جاده ممکن است طولانی و پر پیچ و خم باشد ، اما جاده ای است که کمتر سفر شده و جایزه بیشتری دریافت می شود. برند شما باید این سه قابلیت را داشته باشد:

  •  شناخته شود.
  •  وفاداری کسب کند.
  • خود را در بازار تعریف کند.

ایده های برندسازی خلاقانه خود را با ارزش های خود ، با شخصیت خود ، با کسی که واقعاً می خواهید باشید هماهنگ کنید. وانمود نکنید که کسب و کار و برند شما چیز دیگری هستند ، اگر نیستند. اگر لوکس نیستید لوکس رفتار نکنید. اگر خیلی جدی نیستید خیلی جدی رفتار نکنید. کاری را که به بهترین نحو انجام می دهید انجام دهید.

پذیرفتن مشتریان خود خوب است – اما اصالت شناخته می شود و برند شما می تواند مشتریانی را جذب کند که اصالت شما را دریافت می کنند و شما از آن چه به آن اعتقاد دارید دفاع می کنید.

ایده های خلاقانه برندسازی - چرا آن ها مهم هستند؟

برندسازی به معنای داشتن یک لوگوی متمایز ، رنگ ‌های جذاب ، رویکرد بازاریابی متنوع و روش و لحنی است که کسب ‌و کار پیام‌ ها را منتقل می ‌کند.

بله ، این همه چیز است ، اما هنوز، خیلی بیشتر است!

هدف نهایی برندسازی خوب این است که مردم کاملاً مطمئن شوند که این شما هستید که دقیقاً محصول مورد نیاز آن ها را ارائه می دهید.

مردم بر اساس آنچه که (برندها) می ‌گویند و انجام می‌ دهند ، نحوه درک نزدیکانشان از آن ‌ها و فکرشان درباره آن‌ ها ، نحوه ارزیابی تصمیم‌ گیری ‌ها و مسیر اقدامات آن ها ، درباره برندها نظر می‌ دهند. این یک مبنای کلی است که آیا آن ها از برند خوششان می آید یا خیر.

نکته کلیدی در اینجا ، البته ، برداشتن گام‌ هایی (ایده ‌های درست برندسازی) است که باعث می‌ شود افرادی که برای شما مهم‌ تر هستند (مخاطبان هدفتان) به بهترین شکل ممکن در مورد شما فکر کنند.

گزارش بازاریابی دیجیتال

ویژگی های اولیه یک برند

برای ثابت ماندن برند و انتقال پیام یکپارچه ، همه جنبه ها و ویژگی های آن باید با یکدیگر هماهنگ باشند.

 

این همسویی از شش ویژگی اصلی یک برند برای اولین بار توسط ژان نوئل کاپفرر ، استاد HEC پاریس و متخصص در هویت برند و مدیریت برند مشاهده شد.

 

جنبه فیزیکی – تجلی بصری یک نام تجاری ، مانند یک لوگو ، رنگ ها ، یک تصویر کلی که به ذهن یک مشتری می رسد.

 

 شخصیت برند – برند دارای چه شخصیتی است که توسط مصرف کننده درک می شود.

 

 روابط برند – شیوه ای که برند و مخاطبان آن با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.

 

 فرهنگ برند – ارزش ها و اصول راهنمای برند.

 

تصویر مشتری از خود – روشی که مشتری هنگام استفاده از نام تجاری خود را درک می کند.

 

بازتاب مشتری – در مورد مشتریانی که از برند استفاده می کنند. چگونه در مورد آن فکر می کنند.

 

تخمین این که چرا برند شما اهمیت دارد ، هرگز آسان نخواهد بود. به تعداد افرادی که در بیرون وجود دارند ، برای این سوال ، پاسخ وجود دارد!

 

نام تجاری شما برای افراد مختلف معنای متفاوتی خواهد داشت – اما این فقط همین است :

 

هر مشتری باید احساس کند که برند شما فقط برای او وجود دارد!

 

یک موقعیت خوب در برند سازی با این باور تزلزل ناپذیر از طرف مخاطبان تشکیل می شود که شما مانند هیچ کس دیگری به حل مشکلات آن ها کمک می کنید. این که آن ها به دنبال کسب و کاری می گردند که بتواند آن چه را که نیاز دارند به آن ها بدهد ، تمام شده است.

 

این چیزی است که می ‌توان آن را تنها با یک درون ‌نگری کامل سازمانی  ، با کمک یک آژانس برندسازی با دانش و تجربه کافی برای کمک ، تعریف کرد (برای اطلاعات بیشتر در این مورد در بخش بعدی مطالعه کنید).

 

سایت ما می تواند کمک بزرگی در این زمینه باشد ، زیرا میزبان دایرکتوری های گسترده آژانس های برندسازی است.

 

ایجاد محتوای منحصر به فرد وفاداری مصرف کننده را تا 61 درصد افزایش می دهد.

 

تعریف ایده های منحصر به فرد برندسازی : 5 سوالی که باید از خود بپرسید.

 

کسب‌ و کارهایی که برند شرکت ضعیفی دارند 10 درصد حقوق بیشتری پرداخت می‌ کنند.

 

کارل ساگان ، ستاره شناس معروف و متداول علم ، زمانی به صورت تمثیلی گفت که برای ایجاد پای سیب از ابتدا ، ابتدا باید جهان را خلق کنید.

 

به طور مشابه ، برای این که واقعاً بدانید چه قدم هایی در رابطه با برندسازی باید بردارید ، ابتدا باید دید روشنی از این که چه کسی هستید داشته باشید. یا بهتر است بگوییم تجارت و برند شما چیست.

 

پس از آن و تنها پس از آن منطقی به نظر می رسد که 12 ایده خلاقانه برندسازی را که برای شما آماده کرده ایم بررسی کنید.

این سوالات را در نظر بگیرید:

برند شما چه می کند - و چرا؟

به طور متناقض ، پاسخ به این سوال هنگام شروع کار بسیار واضح تر به نظر می رسد و سپس با گذشت زمان گل آلودتر می شود. به تاکید بر زمان حال توجه کنید – نیازی نیست در مورد آن چه که برند شما قبلا انجام می‌ داد یا چه کاری انجام خواهد داد (ما بعداً آن را می‌پرسیم) خیلی فکر کنید. سعی کنید پاسخ هایی را که در نظر دارید بنویسید.

 

همچنین – هدف چه بوده و چه هست ؟ آیا این یک هدف بلند مدت است یا کوتاه مدت؟ به خاطر درآمد بوده یا برای درک و حضور برند؟ وقتی شروع به کار کردید ، برنامه اولیه چه بود؟

 

برای کیست؟

آیا هنوز جمعیت خود را مشخص کرده اید؟ مشتریان شما چه کسانی هستند؟ آیا آن ها مشتریانی مناسب برای کسب و کار شما هستند؟ همچنین – آن ها کجا هستند؟ عادات آن ها چیست و چه چیزی را دوست دارند؟

 

سعی کنید تشخیص دهید که آیا پیام و ارزش های شما به افراد مناسبی رسیده است یا خیر و چه کاری می توانید انجام دهید (و در حال حاضر انجام می دهید) تا آن ها را جذب کنید. 

 

چه مشکلی را برای مردم حل می کند؟

رئیس تونی فانین ، رئیس شرکت BE Branded ، گفت که این برند محصولی را نمی فروشد ، بلکه در حال فروش اخلاق است. اخلاق را می‌ توان به‌ عنوان ارزش ‌های مشترک بین مخاطبان تعریف کرد ، بله – اما در معنای وسیع ‌تر ، این اخلاق نیازهای مردم را برآورده می ‌کند.

 

عمل تصور و ایجاد محصولات را به عنوان یک عمل نوع دوستی در نظر بگیرید. محصولات یا خدمات شما برای کمک به مردم چه می کنند؟ آیا آن ها یک مشکل واقعی را حل می کنند؟ آیا اصلاً به نزدیک شدن به بازار خود از این منظر حل مسئله فکر کرده اید؟

 

نام تجاری من چیست؟

پاسخ دادن به موارد بالا ممکن است شما را به پاسخ این بخش از درون نگری نزدیک تر کند. باورهای خود را کنترل کنید. یکی از نکات مهم برای افزایش آگاهی از برند هر سازمانی این است که به باور خود عمل کند.

هر زمان که قدم بعدی خود را به عنوان یک شرکت برنامه ریزی می کنید ، سعی کنید آن را با اخلاق برند خود مطابقت دهید. از خود بپرسید که آیا با ارزش ها و باورهای شما مطابقت دارد؟ دانستن این که دقیقاً از چه چیزی دفاع می کنید و به چه چیزی پایبند هستید نه تنها تصمیمات شما را شکل می دهد ، بلکه شیوه‌ ای که برند شما را هدایت می ‌کند ، را نیز شکل می دهد.

 

برند/کسب و کار من کجا باید برود؟

یادآوری اینکه چرا کسب و کار شما وجود دارد و در وهله اول چه چیزی باعث آن شده است ، باید به افشاگری دیگری منجر شود – کسب و کار و برند شما در آینده کجا باید باشد.

 

این می تواند هر چیزی باشد ، از داشتن دفاتر در سراسر جهان گرفته تا تبدیل شدن به یک قدرت تاثیرگذار در جایگاه شما. همه چیز پیش می رود – تا زمانی که به یاد داشته باشید که اهداف بلندمدت مانند این ها به عنوان نیروی محرکه برای اهداف کوتاه مدت عمل می کنند و بالعکس.

 

بنابراین وقتی با یک تصمیم کوتاه مدت روبرو می شوید ، همیشه می توانید به هدف اصلی خود نگاه کنید و بپرسید که آیا کاری که اکنون انجام می دهید این هدف را برآورده می کند یا خیر. بزرگ فکر کنید !

 

نام تجاری نشان دهنده چیزهای زیادی است ، اما مهم تر از همه – فرهنگ شما برند شماست.

 

نکات مهم در ایجاد ایده های برندسازی خلاقانه شما

پیروی از این 12 ایده خلاقانه برندسازی برای هر شرکتی شگفت ‌انگیز است – و شواهد کافی برای ارائه پشتوانه برای این ادعا وجود دارد. همان طور که همه چیز تکامل می یابد – بازار ، محصولات ، انتظارات مردم –  فلسفه نام تجاری و این نکات نیز تغییر می کنند.

 

با این حال ، برخی از آن ها ماندگار هستند. بسیاری از این موارد هرگز منسوخ نمی شوند و جزء اصلی هر شرکت تجاری موفقی خواهند بود.

 

دانستن آن ها یک مسئله – اما تحقق آن ها مسئله ی دیگری است. بسیاری از آژانس ‌های برند سازی شگفت ‌انگیز وجود دارند که می ‌توانند به شما در ارائه ایده ‌های خلاقانه ‌تر و اجرای آن ها در کسب‌ و کارتان کمک کنند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا