جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
brandwatch

جایگزین‌های برندواچ (Brandwatch)

اگر به دنبال جایگزین‌هایی برای برندواچ یا Brandwatch هستید پس احتمالا از قبل با مفهوم شنفت اجتماعی (social listening) آشنایی داشته‌اید.

یک ابزار نمی‌تواند همواره تمام نیازهای همه را برآورده سازد. بدون در نظر گرفتن قیمت، چه چیزی باعث تمایز چنین پلتفرم‌هایی نسبت به یکدیگر می‌شود؟ مواردی نظیر بیشتر بودن تعداد کانال‌های که قابل نظارت هستند، سهولت استفاده از پلتفرم و فراوانی هشدارها می‌توانند این تمایزها را رقم بزنند. نکته آن است که معمولا کاربران به منظور اطمینان از انتخاب بهترین محصول، به گزینه های جایگزین روی می آورند.

علاوه بر این، ابزارهای نظارت بر رسانه های اجتماعی می‌توانند بسیار گران باشد که خود این موضوع می‌تواند بودجه بازاریابی کسب و کار شما را تحت تأثیر قرار دهد. معمولا می‌توان در اینترنت ابزارهای رایگانی را در این زمینه پیدا کرد اما این ابزارها، داده‌های واضح و تجزیه و تحلیل‌های متنوع را در اختیار شما قرار نمی‌دهند. در نتیجه، ابزارهای رایگانی مانند گوگل آنالیتیکس، نمی‌توانند همواره به شما کمک کنند تا حرکت‌های بعدی خود را مشخص کنید.

به همین دلیل باید شروع به جستجوی ابزار نظارت بر وب و رسانه های اجتماعی نمایید. با این حال، اگر در این زمینه تازه‌کار هستید و یا به جزئیات هر کدام از این پلتفرم‌ها توجه نمی‌کنید، ممکن است سردرگم شوید.

آیا می خواهید بدانید کدام ابزارهای نظارتی جایگزین‌های مناسبی برای برندواچ هستند؟

برای آن که بتوانید سایر ابزارها را با یکدیگر مقایسه کنید نیاز است تا در ابتدا بدانید که برند واچ چه کاری انجام می‌دهد.

برندواچ (Brandwatch) چیست؟

برندواچ به عنوان یک پلتفرم دیجیتالی پیشگام در زمینه‌ی هوش مشتری (CI) شناخته می‌شود.

به عبارت دیگر، Brandwatch در درجه اول یک ابزار شنفت اجتماعی است که توسط برخی از مشهورترین برندهای جهانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این ابزار با استفاده از نرم افزار هوش مصنوعی اقدام به ارائه‌ی اطلاعاتی به کاربران خود می‌کند که مناسب درک بهتر مشتریان و بازاریابی هستند. ابزار Brandwatch (به عنوان یک مجموعه‌ی هوش دیجیتالی در حال رشد) پلتفرم خود را با شش محصول مختلف توسعه داده است:

 • تحقیقات مصرف‌کننده (برای هوش تجاری و بازاری)
 • مخاطبان (برای هوش مخاطب)
 • BuzzSumo (برای هوشمندی بازاریابی)
 • Vizia (برای گزارش هوشمند)
 • نظرات (برای هوشمندی محصول)
 • فالکون (برای مدیریت رسانه های اجتماعی)

ابزار برندواچ شامل ویژگی‌های متعددی مانند تجزیه و تحلیل تصویر و داده‌های هوش مصنوعی و همچنین بخش‌بندی خودکار داده‌ها است. ویژگی‌های برندواچ در موارد زیر، کاربر زیادی دارند:

 • مدیریت بحران
 • مدیریت برند
 • تجزیه و تحلیل رقبا
 • دموکراتیک کردن داده‌ها
 • تجزیه و تحلیل ترندها
 • تحقیقات بازار

در حالی که افزودن این ویژگی‌ها توسط برند واچ کاری قابل تحسینی می‌باشد اما می‌توان حدس زد که چنین توسعه‌ای به مثابه‌ی افزایش قیمت این ابزار خواهد بود. از آن جایی که شرکت‌ها و دفاتر زیادی در بسیاری از نقاط جهان افتتاح شده‌اند و محصولات جدیدی نیز روانه‌ی بازار شده‌اند، برندواچ، سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ را هدف قرار داده است.

پلتفرم آنها، اطلاعات دقیقی درباره‌ی قیمت خدمات ارائه نداده‌است، اما به نظر نمی‌رسد که برنامه‌ی مقرون به صرفه‌ای برای کسب و کار کوچک و/یا متوسط ​​داشته باشند. احتمالا به همین دلیل است که شما تصمیم گرفته‌اید که این مقاله را مطالعه کنید. شاید هم می‌خواهید پیش از انتخاب هر ابزاری در این زمینه، تحقیقات گسترده‌ای انجام دهید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

به همین دلیل در ادامه، به معرفی چند جایگزین مناسب برای ابزار برندواچ خواهیم پرداخت.

کدام ابزارها، بهترین جایگزین‌های برندواچ هستند؟

1. Mentionlytics

ابزار Mentionlytics، یک ابزار نظارتی همه‌جانبه است که به شما کمک می‌کند تا برندهای خود را مدیریت نمایید. همچنین این ابزار از طریق ارائه‌ی تجزیه و تحلیل‌های دقیق به شما کمک می‌کند تا استراتژی بازاریابی خود را به شیوه‌ی دقیق‌تری طراحی کنید.

ابزار Mentionlytics، پلتفرم نظارت بر وبسایت و رسانه‌های اجتماعی است که مبتنی بر هوش مصنوعی می‌باشد. این موضوع به معنای آن است که این ابزار، برند شما را به صورت آنلاین دنبال و ردیابی می‌کند. ابزار Mentionlytics یکی از معدود ابزارهایی است که به منظور نظارت برند، طیف گسترده‌ای از کانال ها را پوشش می‌دهد. زمینه های فرآیند این ردیابی شامل همه چیز در وبسایت‌ها و همچنین تعدادی از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی (مانند توییتر، اینستاگرام، فیسبوک، لینکدین، یوتیوب، تیک‌تاک، Google Reviews، Reddit و غیره) است.

برخی از مهم‌ترین نقاط قوت Mentionlytics عبارتند از: ردیابی تعداد متنوعی از کانال‌ها و همچنین بالا بودن کیفیت و کمیت داده‌های ارائه‌شده به کاربران. با وجود آن که داده‌کاوی (data mining) و بصری‌سازی (visualization ) می‌توانند کار دشواری باشند اما داشبورد ساده باعث شده‌است تا این پلتفرم، کاربرپسند شود.

علاوه بر این، ابزار Mentionlytics می‌تواند باعث بهبود عملکرد بازاریابی محتوا شود. در زیر، برخی از شیوه‌هایی که Mentionlytics از طریق آن‌ها باعث این کار می‌شود را مشاهده می‌کنید:

اطلاعات ارزشمندی در ارتباط با مخاطبان هدف و مهم‌ترین افرادی که منشن می‌گذارد در اختیار شما قرار می‌دهد

معیارهای مهمی مانند تعامل، جمعیت‌شناسی و موضوعات پرطرفدار را ارائه می‌دهد

تجزیه و تحلیل دقیقی از این معیارها در اختیار شما قرار می دهد تا به شما کمک کند تا اهمیت آن‌ها را درک کنید

بر اساس مخاطبان، پیشنهادات مفیدی برای اقداماتی که باید در آینده انجام دهید ارائه می‌دهد

به طور خلاصه ابزار Mentionlytics، راه‌حل‌های زیر را به کاربران خود ارائه می‌دهد:

نظارت بر برند

نظارت بر رسانه‌های اجتماعی

بررسی کنترل‌ها و نظارت‌ها

نظارت بر رقبا

مدیریت بحران

اینفلوئنسر مارکتینگ

ویژگی‌های Mentionlytics

ابزار Mentionlytics، ابزار ایده‌آلی برای مدیریت بحران و همچنین برنامه‌ریزی استراتژیک می‌باشد. این ابزار دارای ویژگی‌های سودآور زیادی است. برخی از محبوب‌ترین ویژگی‌های این ابزار عبارتند از:

مشاور هوشمند اجتماعی (SIA)؛ ویژگی مهمی است که برای کمک به بهبود وبسایت و حضور شما در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، توصیه‌های شخصی‌سازی شده‌ای را ارائه می‌کند.

جستجوی بولی پیشرفته که از طریق ترکیب کلمات کلیدی با عملگرهایی مانند AND، NOT و OR نتایج حاصل را با جزئیات بیشتری، فیلتر می کند.

سازنده‌ی گزارش رسانه‌های اجتماعی (Social Media Report Builder)، ایجاد گزارش‌هایی که بر اساس ترجیحات یا نیازهای شخصی شما قابل تنظیم هستند.

امکان هشدار دادن به اعضای تیم در مورد منشن‌ها از طریق برچسب‌ها، تگ‌ها و جدول وظایف

تجزیه و تحلیل احساسات مبتنی بر هوش مصنوعی در قالب 24 زبان

برنامه ریزی و انتشار پست‌ها در رسانه‌های اجتماعی

نکته‌ای که در این جا حائز اهمیت می‌باشد آن است که همه‌ی بخش‌ها باید به منظور برآورده کردن نیازهای رو به رشد مشتریان، به تکامل خود ادامه دهند.

این پلتفرم 3 گزارش مختلف را به شما ارائه می‌دهد:

گزارش منشن‌های برتر

گزارش منشن‌گذاران / اینلفوئنسرهای برتر

سهم صدای برند (Share of Voice)

قیمت‌گذاری Mentionlytics

ابزار Mentionlytics بسته به اندازه‌ای که کسب و کار شما دارد، 5 طرح مختلف را می‌دهد تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 • پایه (49 دلار در ماه)
 • ضروری (99 دلار در ماه)
 • پیشرفته (199 دلار در ماه)
 • Pro (299 دلار در ماه)
 • آژانس‌ها (+450 دلار در ماه)

می‌توانید هزینه‌ی اشتراک خود را به صورت ماهانه یا سالیانه پرداخت نمایید. در صورتی که تصمیم بگیرید که هزینه‌ی یک سال را پرداخت کنید می‌توانید دو ماه به صورت رایگان، از ابزار استفاده کنید.

در نتیجه می‌توان گفت که ابزار Mentionlytics کار ابزار Brandwatch را انجام می‌دهد، اما هزینه‌ی کمتری نسبت به آن دارد.

2. Sprout Social

گاهی اوقات لازم است که پست‌های رقبای خود را زیر نظر بگیرید. در واقع شما باید عملکرد خود را نسبت به سایر کسب و کارهای مشابه، ارزیابی نمایید.

ابزار Sprout Social، به عنوان یک پلت فرم کاربرپسند شناخته می‌شود که بسیار تحسین شده‌است. تخصص این ابزار در زمینه‌ی نظارت بر پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی و ارائه تحلیل های واضح به مشتریان خود است.

همچنین این ابزار از طریق سیستم شنفت اجتماعی خود و بر اساس ترندهای فعلی بازار، پیشنهادات مفیدی به شما می‌دهد تا بتوانید برای اقدامات آینده‌ی خود آماده باشید.

ویژگی‌های Sprout Social

ابزار Sprout Social به شما کمک می‌کند تا بر پروفایل های رسانه‌های اجتماعی خود متمرکز شده و مدیریت بهتری بر این فرآیند داشته باشید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های Sprout Social عبارتند از:

شنفت اجتماعی به منظور پیشرفت طرح بازاریابی محتوا

برنامه‌ریزی و انتشار پست در رسانه‌های اجتماعی

ابزارهای مقیاس‌پذیر تعامل به منظور ارزیابی حضور دیجیتال شما

اطلاعات جمعیت‌شناختی واضح در ارتباط با مخاطبان هدف

شناسایی منابعی که ترافیک بیشتری را به وب سایت شما هدایت می‌کنند

ویژگی Report Builder (سازنده‌ی گزارش)؛ قابلیتی که این امکان را به کاربران پریمیوم می‌دهد تا گزارش‌های خود را بر اساس معیارهایی که می‌خواهند سفارشی سازند.

شناسایی احساسات مشتریان اولین قدمی است که باید در راستای ایجاد برنامه‌ی انتشار (به منظور افزایش نرخ تعامل و ترافیک ارگانیک) برداشت.

قیمت‌گذاری Sprout Social

طرح‌های اشتراک Sprout Social به سه دسته‌ی کلی تقسیم می‌شوند:

استاندارد (89 دلار در ماه برای پرداخت‌های سالانه و 99 دلار در ماه برای پرداخت‌های ماهانه)

Pro (149 دلار در ماه برای پرداخت‌های سالانه و 169 دلار در ماه برای پرداخت‌های ماهانه)

پیشرفته (249 دلار در ماه برای پرداخت‌های سالانه و 279 دلار در ماه برای پرداخت‌های ماهانه)

همواره یک دوره‌ی آزمایشی رایگان در این ابزار، در دسترس است. همچنین برای هر طرحی که انتخاب می‌کنید نیز، ویژگی‌های پریمیوم و اضافی به شما پیشنهاد خواهد شد.

3. Hootsuite

افزایش نرخ تعامل، مستلزم توجه مداوم به واکنش‌هایی است که در رسانه‌های اجتماعی صورت می‌گیرند. به هر میزانی که برند شما “بزرگتر” باشد، مدیریت پروفایل‌های آن در رسانه‌های اجتماعی، کار دشوارتری خواهد بود.

ابزار Hootsuite، از جمله ابزارهای برنامه‌ریزی رسانه‌های اجتماعی است که تخصص زیادی در مدیریت کانال‌های رسانه‌های اجتماعی دارد. علاوه بر این، Hootsuite مشتریان خود را قادر می‌سازد تا محتوای رقبای خود را بررسی کنند. این پلتفرم چندکاره به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا نظرات و پیام‌های موجود در کانال‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی را مدیریت کنند. علاوه بر این، اطلاعاتی درباره‌ی برندهای رقیب، در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

همانطور که ذکر شد، تجزیه و تحلیل رقبا به شما کمک می‌کند تا بتوانید بهترین طرح را برای آینده‌ی تصویر دیجیتال برند خود برنامه‌ریزی کنید.

ویژگی‌های Hootsuite

امروز تمرکز اصلی برندها بر تقویت حضور خود در رسانه‌های اجتماعی است. ابزار Hootsuite، طیف گسترده‌ای از ویژگی های مفید را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد:

مدیریت همه‌جانبه‌ی روابط پروفایل اجتماعی

نظارت همه‌جانبه بر حضور آنلاین شما و کلمات کلیدی خاص

ایجاد، برنامه ریزی و انتشار محتوای موفق

مربیگری و آموزش رسانه‌های اجتماعی توسط کارشناسان خبره

برنامه‌ریزی حرفه‌ای و دقیق برای کمپین بعدی

تجزیه و تحلیل نتایج نظارت؛ مثلا یک کلمه کلیدی خاص، به چه میزانی توانسته‌است موفق باشد

به طور خلاصه، ابزار Hootsuite، خدمات مفید متعددی مانند بهینه‌سازی تبلیغات را به کاربران خود ارائه می‌دهد.

قیمت‌گذاری Hootsuite

اگر یکی از چهار طرح سالانه‌ی ارائه شده را انتخاب نمایید می‌توانید از ویژگی‌های Hootsuite استفاده کنید:

 • Pro (39 دلار در ماه)
 • تیم (109 دلار در ماه)
 • کسب و کار (669 دلار در ماه)
 • سازمانی (پیشنهادات سفارشی و شخصی پس از برقراری تماس با Hootsuite ارائه می شوند)

دو گزینه اول دارای نسخه‌ی آزمایشی 30 روزه و رایگان هستند. دو گزینه‌ی بعدی نیز در این بازه، نسخه‌ی دمو را به کاربران خود ارائه می‌دهند.

4. Mention

بازاریابان باید با دقت به آنچه مخاطبان درباره‌ی برندشان می‌گویند گوش دهند و از این اطلاعات به عنوان نقطه‌ی قدرت خود استفاده نمایند.

ابزار منشن (Mention) یک ابزار شنفت اجتماعی محبوب می‌باشد که به برندها کمک می‌کند تا بفهمند که مخاطبان آن‌ها در دنیای اینترنت چه فکری درموردشان می‌کنند. با Menion می‌توانید بر حضور آنلاین کسب و کار خود، بازار و کلیدواژه‌های پرطرفدار نظارت کنید. علاوه بر این، می توانید تجزیه و تحلیل دقیقی از یافته‌های خود دریافت کنید. در نتیجه، می توانید عملکرد برند و تاثیر استراتژی بازاریابی خود را ارزیابی کرده و تخمین بزنید.

کاربران Mention می‌توانند به سرعت به گفتگوهای انجام‌شده در رسانه‌های اجتماعی پاسخ دهند و ثابت کنند که صدای مخاطبان خود را می‌شنوند.

ویژگی‌های Mention

ویژگیهای مهم ابزار Mention عبارتند از:

طیف گسترده‌ای از گزینه‌های هشدار فوری که باعث می‌شود تا گزینه‌ای را انتخاب کنید که مناسب شما است

نظارت سریع و در لحظه بر وبسایت و رسانه‌های اجتماعی

شنفت آن معیارهای کلیدی‌ای که برای عملکردتان مهم هستند

ارتقای استراتژی رسانه‌های اجتماعی با برنامه‌ریزی و بهینه‌سازی انتشارات

ردیابی و نظارت جامع بر صنعت مالی و خرده‌فروشی

آموزش و بازاریابی دیجیتال در داخل خود پلتفرم بدون پرداخت هزینه‌ی اضافی

از طریق ابزار Mention می‌توانید کل صنعتی که در آن فعالیت دارید و همچنین رقبای خود را زیر نظر داشته باشید.

قیمت‌گذاری Mention

اگر به دنبال جایگزین رایگانی برای ابزار Brandwatch هستید، ابزار Mention یک “طرح رایگان برای افرادی که می خواهند تازه شروع کنند” ارائه می دهد. طرح‌های اشتراکی ابزار Mention عبارتند از:

انفرادی (29 دلار در ماه)

Pro (99 دلار در ماه)

ProPlus (199 دلار در ماه)

کسب و کار (ارائه‌ی گزینه‌های پرداخت سفارشی پس از تماس با Mention)

سه گزینه اول یک نسخه آزمایشی رایگان و یک گزینه پرداخت سالانه را ارائه می‌دهند که گزینه‌ی سالانه، دارای 2 ماه استفاده‌ی رایگان است.

Hootsuite

5. Meltwater

ابزار Meltwater، یک ابزار ساده و همه کاره برای روابط عمومی و رسانه‌های اجتماعی است که به مشتریان خود کمک می‌کند تا تصمیمات آگاهانه‌ای را اتخاذ نمایند.

ابزار Meltwater تخصص بالایی در هوش رسانه‌ای دارد. به عبارت دیگر، نرم افزار به کاررفته در Meltwater، داده‌های عمومی مانند مقالات آنلاین، اخبار، پادکست ها، ریویوها و پست‌های رسانه‌های اجتماعی را ردیابی و تجزیه و تحلیل می‌کند. این کار باعث می‌شود تا اطلاعات ارزشمند و پیشنهادهای هوشمندانه‌ای در اختیار کاربران قرار گیرند. این موضوع به آن‌ها کمک می‌کند تا علاوه بر داشتن انتخاب‌های هوشمندانه، بر بازاری که در آن فعالیت دارند سلطه یابند.

ویژگی‌های Meltwater

ابزار Meltwater به عنوان یک پلتفرم هوشمندی بازاریابی (marketing intelligence) چندمنظوره، ویژگی‌های زیر را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد:

گزارش‌های سفارشی‌شده

انتشار و نظارت بر پست‌های رسانه‌های اجتماعی

شنفت اجتماعی و درک مصرف‌کنندگان

مدیریت برند و هشدارهای فوری

تحقیقات بازار و شناسایی اینفلوئنسرهاط

انتشار مطبوعات و خبرنامه‌ها

با استفاده از گزارش های سفارشی ابزار Meltwater می‌توانید عملکرد رقبا را در مقایسه با خود ارزیابی کنید.

قیمت‌گذاری Meltwater

پلتفرم Meltwater اطلاعات زیادی درباره‌ی طرح قیمت‌گذاری خود ارائه نمی‌دهد. در هر صورت، اگر علاقه‌مند هستید، می توانید نسخه دموی آن را امتحان کنید. سپس می‌توانید با مدیران اجرایی صحبت کرده و مدل اشتراکی که مطابق با نیازهای شما هستند را پیدا کنید.

6. Talkwalker

ابزار Talkwalker که به عنوان پلتفرم تسریع هوش مشتری شناخته می‌شود، دارای ابزارهای ردیابی مبتنی بر هوش مصنوعی است. این ابزار، تخصص بالایی در شنفت اجتماعی دارد.

ابزار Talkwalker به لطف پلتفرم کارآمد خود، در حال حاضر به عنوان یک ابزار هوش رقابتی پیشرو شناخته می‌شود. علاوه بر این، ابزار Talkwalker شهرت زیادی در زمینه‌ی تعداد منابعی که پوشش می‌دهد دارد. به عنوان مثال می توانید آن داده‌های عمومی و داخلی (مانند نظرسنجی ها و ایمیل ها) که در ایجاد استراتژی‌های مشتری محور نقش دارند را پیدا کنید.

همچنین می‌توانید از طریق حضور فعال Talkwalker در بازار و پایگاه مشتریان آن، تغییرات مداوم مصرف‌کنندگان را به شیوه‌ی دقیقی درک کنید.

ویژگی‌های Talkwalker

نرم افزار Talkwalker تمرکز بالایی بر ردیابی و شناسایی احساسات مشتریان و ترندهای بازار دارد. ویژگی های اصلی این ابزار عبارتند از:

مدیریت آسان کمپین و کانال‌های رسانه‌های اجتماعی

تجزیه و تحلیل محتوا و ترند با استفاده از هوش مصنوعی

رتبه بندی محتوای اجتماعی (SCR ) (به منظور اندازه گیری انبوه عملکرد اجتماعی)

نظارت بر هوش اجتماعی به منظور گردآوری اطلاعات بینش مشتریان و بازار

فعال‌سازی مشاوره حرفه‌ای به منظور بهبود عملکرد

جستجوهای بولی انعطاف‌پذیر از طریق فیلترهای هوشمند به منظور جداسازی داده‌ها

همچنین ابزار Talkwalker به منظور یادآوری انجام آپدیت‌هایی که برای حضور دیجیتال شما حائز اهمیت هستند، اعلان‌هایی را به شما ارسال می‌کند.

قیمت‌گذاری Talkwalker

طرحهای اشتراک ابزار Talkwalker به 3 دسته تقسیم می‌شوند:

 1. کسب و کارهای بزرگ
 2. سازمان‌ها
 3. پایه‌ای

طبق گفته G2، طرح پایه‌ای Talkwalker ، 9600 دلار در سال هزینه دارد. با این حال، وبسایت رسمی این ابزار، اطلاعاتی درباره‌ی قیمت‌ها، ارائه نکرده‌است. در عوض، آن‌ها از مشریان و شرکت‌های علاقه‌مند می‌خواهند که با تیم آن‌ها تماس بگیرند تا قیمتی شخصی‌سازی شده برای نیازهایشان دریافت کنند

 

خلاصه

اگر به مطالعه‌ی این مقاله پرداختید، احتمالا به دنبال جایگزین‌هایی برای برندواچ بوده‌اید. امیدواریم که در این زمینه، کمکی به شما کمک کرده باشیم. ما در این مقاله به منظور کمک به شما به بررسی ابزارهای جایگزین مختلفی برای برندواچ پرداختیم. با این وجود اگر هر کدام از مواردی که بررسی شده‌اند را به عنوان گزینه‌ی مناسب خود در نظر گرفتید باید سعی کنید تا اطلاعات بیشتری درباره‌ی آن به دست آورید.

همچنین اگر فکر می‌کنید که گزینه‌هایی که بررسی شده‌اند نمی‌توانند نیازهای شما را برآورده سازند باید بگوییم که جایگزین‌های بیشتری نیز برای Brandwatch وجود دارند. بنابراین، زمان آن رسیده است که تحقیقات شخصی خود را انجام دهید و برای خود یا شرکتتان تصمیم بگیرید.

در این مقاله با بررسی مهم‌ترین جایگزین‌های ابزار برندواچ سعی کردیم تا مسیر جستجو را برای شما هموار سازیم تا بتوانید تصمیم‌های دقیق‌تری در این زمینه اخذ کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا