جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
نقش ساختار جمله در سئو

نقش ساختار جمله در سئو

در سئو از کلمات کلیدی، عبارات یا جملات بلند استفاده کنم؟ بیایید نگاهی به نقش ساختار جمله در سئو و مهمتر از آن، چگونگی بهبود آن بیندازیم. ابتدا، بیایید بررسی کنیم که چرا ساختار جمله برای سئو مهم است.

• در گذشته، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت شما برای موتورهای جستجو به معنای تمرکز بر کلمات کلیدی ساده یا ترکیبی از کلمات، مانند وکیل، جواهرات، فروشگاه نورپردازی و غیره بود. • این کلمات کلیدی ساده هنوز در جستجو جای خود را دارند؛ اما همان‌طور که اینترنت در دو دهه گذشته رشد کرده است، آنها به شدت رقابتی شده‌اند و بسیاری از مشاغل دیگر برای جستجوی عبارات مشابه رقابت می‌کنند.

• در سال‌های اخیر بهینه‌سازی کلمات کلیدی «دم بلند» افزایش یافته است. این‌ها عبارات مفصلی از چندین کلمه هستند که اغلب می‌توانند به شکل یک جمله یا سؤال باشند. آنها رقابت کمتری دارند، بنابراین احتمال این‌که رتبه خوبی برای آنها در موتورهای جستجو کسب کنید، بیشتر است. • این بدان معنی است که گوگل در درک جزئیات قضاوت بهتری در مورد محتوای با کیفیت و آنچه برای جستجوگران ارزشمند است، انجام می‌دهد. شما از چه ساختاری برای سئوی سایت و رسانه‌های اجتماعی خود استفاده می‌کنید؟ کامنت بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا