جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
عوامل موثر برای داشتن یک استراتژی بازاریابی دیجیتال برنده

عوامل موثر برای داشتن یک استراتژی بازاریابی دیجیتال برنده

جنگ جهانی سوم بر سر رشد و بقای کسب‌وکارهاست!

– شاید این جمله کمی اغراق‌آمیز به نظر برسد؛ اما با رقابت شدیدی که این روزها بین کسب‌وکارها وجود دارد. روزبه‌روز هم بیشتر می‌شود، چنین نبردی خیلی دور از ذهن نیست.

– پیروزی در این میدان نبرد، سهم کسی است که تاکتیک‌ها و استراتژی‌های جنگی دقیقی برای رشد و رسیدن به مخاطب هدف و جلب نظر او داشته باشد؛ تدابیری که در دنیای کسب‌وکار، به آن استراتژی بازاریابی می‌گویند.

– تمام کسب‌وکارهای خرد و کلان دنیا، از مغازهٔ کوچک سر خیابان گرفته تا شرکت‌های بزرگ، به یک استراتژی قوی نیاز دارند.

– استراتژی‌هایی که با ارزیابی وضعیت خود و رقبا، بتوانند آگاهی از برند را گسترش دهند، به مخاطبان هدف برسند، آن‌ها را به سمت خرید محصولات و خدماتشان سوق دهند و به سایر اهداف بازاریابی‌ دست پیدا کنند.

– اینکه از بین ده‌ها استراتژی‌ مختلف، کدام‌یک از آن‌ها واقعاً به درد کسب‌وکارتان می‌خورد، موضوعی است که قرار است درباره‌اش با شما صحبت کنم.

در این ویدیو، شما را با مؤثرترین انواع استراتژی‌های مارکتینگ به‌طور کامل آشنا می‌کنم. در نهایت هم چند فوت کوزه‌گری یادتان می‌دهم تا بتوانید استراتژی مؤثری برای کسب‌وکارتان بچینید. اگر موافقید، شروع کنیم! برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با من از طریق سایت https://naserhojjati.com و یا شماره 09122006830 در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا