جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نقش PR در برندسازی چیست؟ابعاد جدید روابط عمومیادراک بازار از یک برند، مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده‌ی هویت آن است.
چه چیزی غیر از رابطه‌ی یک کسب و کار با مصرف‌کنندگانش می‌تواند هویت آن را بسازد؟ اگرچه تبلیغات می‌تواند سر و صدای زیادی در مورد یک برند ایجاد کند؛ اما نمی‌تواند به روند ساخت تصویر آن کمک کند. در واقع، تبلیغات یادآوری برند را تقویت می‌کند؛ ولی روابط عمومی تصویر آن را ایجاد می‌کند.
یک افسانه‌ی قدیمی مبنی بر این‌که روابط عمومی برای سیاستمداران است و برندها به تبلیغات نیاز دارند، در گذشته نه چندان دور از بین رفته است.

با استفاده روزافزون از روابط عمومی توسط بازاریابان، ما شاهد تغییر در کل درک روابط عمومی بوده‌ایم.
با دسترسی برندها به کانال‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام، پینترست و لینکدین، یک مفهوم کاملاً جدید از روابط عمومی دیجیتال به تصویر کشیده شده است.
روابط عمومی PR به برندها کمک می‌کند تا سلایق و ترجیحات پیروان خود را درک کنند و بر اساس آن خود را نشان دهند. کسب و کاری که روابط عمومی مناسبی ندارد، طیف وسیعی از فرصت‌ها را از دست می‌دهد.
روابط عمومی نقش مهمی در برندسازی دارد. این تمرین مدیریت ارتباط بین یک سازمان یا فرد و مخاطبان هدف آن با هدف ایجاد تصویر و شهرت مثبت است.
وقتی صحبت از برندسازی به میان می‌آید، روابط عمومی به شکل‌گیری نحوه‌ی درک یک برند توسط عموم کمک می‌کند و می‌تواند به‌طور قابل توجهی بر موفقیت آن تأثیر بگذارد.

پیمایش به بالا