مشاوره دیجیتال مارکتینگ

تحول دیجیتال در کنار قدرت شگرف بازاریابی دیجیتال بسیاری از کسب و کارها را به سمت فعالیت در این فضا سوق داده است. بسیاری از کسب و کارها نمی دانند چطور ورود و حضوری حرفه ای به فضای دیجیتال داشته باشند و بسیاری دیگر علیرغم ورود به این فضا نتوانسته اند فعالیت ها را مستمر و موثر ادامه دهند. مدیریت شبکه های اجتماعی، استراتژی و چگونگی تولید و توزیع محتوا، تدوین پلن بازاریابی دیجیتال، اجرای تبلیغات موثر و مقرون بصرفه در فضای دیجیتال و همچنین افزایش فروش از این طریق عمده مسائلی است که صاحبین کسب و کارها با آنها دست و پنجه نرم می کنند.

در دنیای امروز تنها با برنامه ریزی هدفمند و اجرای بهینه برنامه ها می توان خواسته ها و نیازهای بیشمار مشتریان را پاسخگو بود. از همین رو استفاده از بستر اینترنت و ورود به بازاریابی دیجیتال می تواند برنامه ای مناسب در جهت دست یابی کسب و کار ها به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت باشد. با استفاده از دیجیتال مارکتینگ سازمان ها می توانند جایگاه بهتر و پررنگ تری در بازار نسبت به رقبای خود کسب کنند. در دنیای پر رقابت امروزی همراه با رشد ابزارهای اینترنتی و توسعه و نفوذ فضای مجازی در ابعاد مختلف زندگی مردم، اهمیت و قدرت دیجیتال مارکتینگ بر کسی پوشیده نیست. تفاوتی ندارد صاحب کسب‌وکار کوچک یا بزرگی باشید، کسب و کار شما استارت آپ باشد یا یک کسب و کار سنتی، اهمیت جذب مشتری و گسترش بازار برای رونق تجارت، موضوعی است که همیشه یکی از مهمترین دغدغه های شغلی شما به حساب می آید.

اگر شما هم برای مدیریت شبکه های اجتماعی ، برنامه ریزی فعالیت های بازاریابی دیجیتال و اجرای کمپین های دیجیتال مارکتینگ خود نیاز به کمک و مشاوره دارید کافیست اطلاعات خود را در فرم تماس وارد کنید. در اسرع وقت با شما تماس خواهم گرفت. عنواین خدماتی که ارائه می شود را می توانید در وب سایت من مطالعه کنید.

مشاوره دیجیتال برندینگ

صحبت از برند و برندسازی در دنیای امروز بسیار پررنگ تر از گذشته دیده و شنیده می شود. آیا تا به حال به توسعه و رشد و تقویت کسب و کار خود از طریق برندسازی فکر کرده اید؟ هیچ اقدامی در این راستا داشته اید؟

بر همگان روشن است که یکی از مهمترین جنبه های تاثیرگذاری بر هر کسب و کاری، دیدگاهی است که نسبت به آن وجود دارد. مخاطب دقیقا چه برداشتی از شما دارد؟ از این رو کارهای متعددی به منظور آگاه‌سازی دیگران نسبت به برند و بازاریابی برای آن صورت گرفته‌است. در این بین حضور در فضای دیجیتال و استفاده از دیجیتال مارکتینگ و دیجیتال برندینگ دو بال اوج گیری کسب و کار شما خواهدبود. طبق آمار به دست آمده نزدیک به ۵۰ درصد از کسب و کارهای کوچک نمی‌توانند بیشتر از ۵ سال دوام داشته باشند. عدم توانایی مواجه شدن با چالش‌های جدید، عدم بازاریابی مناسب و استفاده‌ی نادرست از منابع مالی، از جمله مهم‌ترین دلایل این اتفاق هستند. زمانی که بتوانید نیاز اصلی مشتریان خود را درک نمایید می‌توانید بسیاری از مشکلات ذکر شده را حل کنید. استفاده‌ی مناسب از دیجیتال برندینگ می‌تواند کمک بسزایی در این زمینه به شما کند. تمرکز دیجیتال برندینگ، بر ارائه‌ی ارزش‌های مختلف برند به مشتریان است.

بازاریابی دیجیتال بدون استفاده از دیجیتال برندینگ نمی‌تواند باعث پیشرفت کسب و کار شما شود. در دنیایی که مصرف ­کنندگان دسترسی فوری به اطلاعات دارند، بهترین برندها آن­هایی هستند که اطلاعات در دسترس، مرتبط و ارزشمند در قلمرو آنلاین ارائه می­کنند. از ایمیل­های شما گرفته تا کپشن­ های رسانه های اجتماعی، پست­ های بلاگ و اینفوگرافی­ ها، نحوه برخورد با صدای برند شما یا کاربران را ترغیب می­کند و یا آنها را از تعامل دوباره با شرکت شما منصرف می­سازد.

درباره من

من دکتر علی ناصرحجتی، مشاور و مدرس دیجیتال مارکتینگ و دیجیتال برندینگ با سابقه مشاوره کلینیکی در بیش از هزار و دویست شرکت بین المللی و داخلی در حال حاضر بعنوان هیات علمی، مدیر گروه و مدیر دپارتمان دیجیتال مارکتینگ در مدرسه عالی کسب و کار ماهان و همچنین مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ مرکز مشاوره مدیریت ماهان مشغول به فعالیت می باشم. در کنار فعالیت های اجرایی، تدریس دوره های دیجیتال مارکتینگ ، MBA و DBA را بر عهده داشته و در مرکز مشاوره مدیریت ماهان بعنوان مشاور عالی و مدرس دوره های تربیت مشاور حضور فعال دارم. جهت ارائه انواع پکیج های آموزشی و مشاوره‌ای تخصصی در بازاریابی دیجیتال همراه شما خواهم بود تا فضایی پر رونق را برای کسب و کار شما رقم بزنم . جهت دریافت مشاوره تخصصی کافیست اطلاعات خود را در فرم تماس وارد کنید.