۸ نکته برتر برای دریافت اولین مشتریان MSP

8 نکته برتر برای دریافت اولین مشتریان MSP

۸ نکته برتر برای دریافت اولین مشتریان MSP

۸ نکته برتر برای دریافت اولین مشتریان MSP 700 500 دکتر علی ناصرحجتی

آیا به تازگی کسب و کار ارائه دهنده خدمات مدیریت شده خود (MSP) را راه اندازی کرده اید ؟ اگر چنین است ، باید بدانید که چگونه اولین مشتریان خود را به دست آورید.

آیا به تازگی کسب و کار ارائه دهنده خدمات مدیریت شده خود (MSP) را راه اندازی کرده اید ؟ اگر چنین است ، باید بدانید که چگونه اولین مشتریان خود را به دست آورید.

مشتریان جدید MSP خود را پیدا کنید و با استفاده از این ۸ نکته بازاریابی ، تولید خود را افزایش دهید.

به عنوان یک MSP، هدف شما این است که تا آن جا که ممکن است مشتریان جدید را وارد کنید.

با این حال ، یافتن مشتریان جدید می تواند یک فرآیند خسته کننده باشد. برای یافتن سریع تر مشتریان بالقوه خود ، منطقه تمرین خود را به وضوح مشخص کنید.

آن را محدود و مشخص تر کنید. می توانید بر روی پشتیبان گیری و بازیابی ناکامی (BDR) تمرکز کنید ، یا می توانید خدمات نظارت و مدیریت از راه دور (RMM) را ارائه دهید. قبلاً این کار را انجام داده اید ؟ عالیه !

هنگامی که در مورد حوزه تخصص خود کاملاً شفاف هستید ، می توانید راه های پیدا کردن مشتریان آینده خود را کشف کنید. برای بازاریابی موفقیت آمیز محصول خود و جذب مشتریان بالقوه ، کمپین بازاریابی خود را به عنوان یک کل با استفاده از این چهار رویکرد ، مشاهده کنید : قیمت ، محصول ، تبلیغ و مکان.

این بدان معنی است که شما باید این موارد را ، که کدام محصول را می فروشید ، قیمت خدمات را و مکان تبلیغاتی خود را مشخص کنید.

در نهایت ، روی چگونگی دیده شدن محصول خود با مشتریان بالقوه تمرکز کنید. در این مقاله ، ۸ نکته برتر برای به دست آوردن اولین مشتریان MSP خود را مورد بحث قرار می دهیم.

۱. از چند شبکه استفاده کنید

فیس بوک و لینکدین بهترین مکان ها برای یافتن مشتریان بالقوه هستند. برای یافتن مشتریانی که ممکن است از خدماتی که ارائه می دهید بهره مند شوند ، می توانید درباره گروه های کسب و کار اجتماعی در فیس بوک تحقیق کنید.

یک پروفایل فیس بوک ایجاد کنید که خدمات MSP شما را در بهترین حالت نشان دهد. با ارسال پست هایی در مورد خدمات خود ، مشتریان بالقوه را جذب کنید و آن ها را تشویق کنید تا برای کسب اطلاعات بیشتر از صفحه اصلی شما بازدید کنند.

پروفایل فیس بوک شما باید به وب سایت اصلی شما پیوند (لینک) داده شود ، جایی که مشتریان شما می توانند در مورد محصولات ، خدمات ، قیمت ها ، تخفیف ها و مشخصات تماس شما اطلاعات کسب کنند.

در لینکدین ، می توانید مشاغل یا افرادی را که ممکن است به خدمات شما علاقه مند باشند ، جستجو کنید.

قابلیت هدایتگر فروش در لینکدین یک ابزار جستجوی پولی پیشرفته است که می تواند به شما کمک کند تا صاحبان مشاغل را در منطقه خود پیدا کنید.

پس از دریافت لیستی از مشتریان بالقوه ، می توانید آن ها را اضافه کنید و گفتگو در مورد خدمات خود را آغاز کنید. علاوه بر این ، هشتگ ها اغلب در لینکدین استفاده می شوند تا مشتریان بالقوه را به اطلاعاتی که ممکن است مفید بدانند ، هدایت کنند. هشتگ پیوندی با علامت # در مقابل یک کلمه یا گروهی از کلمات است.

در نهایت ، می توانید از جستجوی گوگل برای یافتن اطلاعات مربوط به صاحبان مشاغل در یک مکان مورد نظر استفاده کنید. پس از آن ، می توانید با برقراری ارتباط از طریق ایمیل ، فروش و یا تماس با آن ها ارتباط برقرار کنید.

۲. کمپین های تبلیغاتی را اجرا کنید

پس از شناسایی مشتریان بالقوه خود ، می توانید کمپین های تبلیغاتی را برای جلب توجه آن ها اجرا کنید. شما می توانید در فیسبوک ، لینکدین یا سایر شبکه های رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید.

شما همچنین می توانید دنباله های ایمیل با تخفیف و اطلاعات دقیق در مورد خدمات خود ارسال کنید. حتی اگر مشتریان بالقوه شما در حال حاضر با شرکت دیگری هستند ، اگر پیشنهاد شما بهتر باشد ، همیشه می توانند تغییر کنند.

همچنین می توانید تبلیغات پرداخت به ازای کلیک را در جستجوی گوگل قرار دهید. با تبلیغات پرداخت به ازای کلیک ، تنها زمانی پرداخت می کنید که مشتری روی تبلیغ کلیک کند.

نکته اصلی که باید به خاطر داشته باشید این است که اگر می خواهید از کمپین تبلیغاتی خود نتیجه بگیرید ، ثبات را حفظ کنید.

تبلیغات خود را به طور منظم در زمان های مشخص قرار دهید تا اطمینان حاصل کنید که اطلاعات مربوط به خدمات شما به طور مداوم در دسترس است.

ثبات در اینجا کلید موفقیت است !

برای جذب مشتری های جدید، جذب ترافیک بالا و تبدیل مشتری ها به مشتریان بالقوه ، بهترین زمان ‌ها را در طول روز یا شب برای اجرای یک کمپین تبلیغاتی تعیین کنید.

۳. محتوای درخشان ایجاد کنید

محتوای سرگرم کننده و تفکر برانگیز برای ایجاد مشتری های جدید و ایجاد تبدیل ضروری است. هرچه ترافیک وب سایت شما بیشتر باشد ، رتبه شما در جستجوی گوگل بهتر است. هدف شما این است که در صدر رتبه باقی بمانید تا اطمینان حاصل کنید که یک مشتری بالقوه می تواند اطلاعات شما را به راحتی پیدا کند.

با انتشار وبلاگ ها ، مقالات و توضیحات محصول ، مشتریان بالقوه خود را با خدمات خود آشنا کنید. از طنز استفاده کنید و داستانی در مورد خدمات خود به مخاطب بگویید.

کاری کنید که کلمات کمپین های تبلیغاتی شما توجه مشتریان بالقوه شما را جلب کند. عناوین جذاب ایجاد کنید ، آمار را در آن بگنجانید و به مشتریان خود توضیح دهید که چرا باید شما را به جای رقیبتان انتخاب کنند.

۴. با مشتریان احتمالی خود تماس بگیرید

یکی دیگر از راه ‌های جذب مشتریان MSP ، برقراری تماس‌ های تلفنی است.

با این حال ، این روش همیشه موثر نیست و نیاز به توجه ویژه دارد. اگر مشتری احتمالی را نمی شناسید و آن ها نمی دانند شما چه کسی هستید، تماس تلفنی ممکن است عواقب منفی داشته باشد.

مشتری بالقوه MSP شما ممکن است آزرده خاطر و نا امید شود زیرا وقت آن ها را صرف کرده اید.

با این حال ، یک تماس گرم ممکن است نتایج بسیار بهتری برای شما به همراه داشته باشد. یک تماس گرم مستلزم آشنایی مشتری بالقوه شما با کسب و کار شما از طریق یک کمپین بازاریابی است. می ‌توانید ایمیل ‌های مشتریان احتمالی یا نامه‌ های فروش خود را ارسال کنید و سپس با آن ها تماس بگیرید.

همچنین می توانید قبل از تماس با مشتری های احتمالی خود در شبکه های اجتماعی با آن ها ارتباط برقرار کنید.

اگر مشتری آینده شما با شما آشنا باشد ، به احتمال زیاد هنگام تماس شما ، واکنش بهتری خواهند داشت.

۵. از رقبا پیشی بگیرید

برای اینکه مشتری بالقوه شما به پیشنهاد شما ” بله ” بگوید ، باید در مورد رقیب خود تحقیق کنید. همیشه چیز بهتری در مورد خدمات شما وجود دارد که رقیب شما ندارد.

وظیفه شما یافتن چیزی خاص است که می تواند به محصول شما کمک کند تا از رقیب شما متمایز شود و بالاتر برود.

هنگامی که نقاط قوت خود را شناسایی کردید ، یک پیام واضح در مورد این خدمات یا ویژگی عالی به مشتری خود ارائه دهید. مشتری احتمالی خود را با پیامی جذاب و طنز در مورد محصول خود غافلگیر کنید – این کار آنقدر سرگرم کننده است که کنجکاوی و علاقه مشتری شما را برانگیزد !

اما ، چگونه در مورد یک رقیب تحقیق کنید ؟ راه های متعددی وجود دارد !

برای شروع … از جستجوی گوگل استفاده کنید ، وب سایت رقیب را مطالعه کنید ، کلمات کلیدی را تجزیه و تحلیل کنید ، شبکه های اجتماعی را بررسی کنید…

۶. ارجاعات را بدست آورید

ممکن است یک پایگاه داده مشتری چشمگیر داشته باشید. اگر چنین است ، از مشتریان فعلی خود برای مراجعه درخواست کنید. فرآیند ارجاع مستلزم اعتماد بیشتری نسبت به روش های دیگر است.

این به این دلیل است که شما قبلاً کسب و کاری را می شناسید که به شما ارجاع می دهد. بنابراین شرکت ارجاع شده را به صورت پیش فرض نیز می شناسید.

با استفاده از روش نقل قول شفاهی ، ارسال ایمیل یا تماس تلفنی می توانید ارجاع دریافت کنید. شما می توانید به ازای هر ارجاعی که دریافت می کنید ، یک جایزه مالی کوچک ارائه دهید ، یا می توانید تخفیف کمی برای خدمات فعلی خود ارائه دهید.

پس از دریافت ارجاع ، تمام تلاش خود را برای ایجاد یک رابطه سازنده و تبدیل ارجاع به مشتری انجام دهید.

۷. ایجاد مشارکت

اگر با رقبا شریک شوید ، ممکن است برخی از مشتریان خود را به سمت شما بفرستند. چند دلیل وجود دارد که آن ها ممکن است این کار را انجام دهند.

اولا ، آن ها ممکن است مشتریان جدیدی را نپذیرند. در این صورت ، اگر فکر کنند شما مناسب هستید ، ممکن است مشتریان خود را به شما ارجاع دهند.

ثانیاً ، برخی از شرکت ها بر مشاغل متوسط و بزرگ تمرکز می کنند. شرکت های کوچک تر به رویکرد متفاوتی نیاز دارند. اینجاست که می توانید وارد عمل شوید.

راه دیگر برای جذب مشتری ، خرید شرکت های کوچک تر و ادغام با آن هاست. پس از خرید یک شرکت ، تمام مشتریان آن شرکت را به دست می آورید. شما می توانید با ارائه پاداش ، کمیسیون و تخفیف خدمات به شرکت هایی که در برنامه مشارکت شما شرکت می کنند ، روند ارجاع را تسهیل کنید.

۸. ارائه خدمات رایگان

امروزه اکثر شرکت ها خدمات رایگان به مشتریان خود ارائه می دهند. آزمایش های رایگان به مشتریان شما این امکان را می دهد تا محصول شما را آزمایش کنند.

اگر آزمایش ‌های رایگان شما را دوست داشته باشند ، به احتمال زیاد در شرکت شما خواهند ماند.

اگر خدمات پشتیبان ‌گیری و تکرار ارائه می دهید ، می ‌توانید با نرم‌ افزار پشتیبان خود برای MSP شریک شوید و به مشتریان بالقوه خود یک آزمایش رایگان ارائه دهید.

امروزه چندین شرکت پشتیبان برای ارائه دهندگان خدمات MSP راه حل های پشتیبان طراحی می کنند.

نتیجه گیری

اکنون شما می دانید که چگونه اولین مشتریان خود را بدست آورید !

با استفاده از چندین شبکه ، اولین مشتریان خود را به وب سایت خود جذب کنید. در رسانه های اجتماعی – فیس بوک ، لینکدین – تبلیغ کنید !

با ایجاد محتوای جالب ، مشتریان خود را با داستان خود درگیر کنید.

تنها در صورتی با مشتریان خود تماس تلفنی داشته باشید که از قبل با شما و خدماتی که ارائه می دهید آشنا باشند.

در مورد رقیب خود تحقیق کنید تا کمپین بازاریابی خود را تقویت کنید. مشتریان بیشتری را از طریق ارجاع و مشارکت به دست آورید.

در نهایت با ارائه خدمات رایگان و آزمایش رایگان محصول خود را به مشتری معرفی کنید. به یاد داشته باشید ، زیاده ‌روی نکنید ، در عین حال زمانی که مشتریان خود را درگیر می ‌کنید ، ثابت قدم باشید.

یک کمپین بازاریابی هوشمند و مداوم برای شما مشتری های بیشتری می ‌آورد ، ترافیک شما را افزایش می‌ دهد و به شما کمک می‌ کند تا مشتری ها را به مشتریانی وفادار تبدیل کنید.