۵ راه حل بازاریابی دیجیتال که نتایج شما را به مرحله بعد میبرد.

5 راه حل بازاریابی دیجیتال که نتایج شما را به مرحله بعد میبرد.

۵ راه حل بازاریابی دیجیتال که نتایج شما را به مرحله بعد میبرد.

۵ راه حل بازاریابی دیجیتال که نتایج شما را به مرحله بعد میبرد. 700 500 علی ناصرحجتی

۵ راه حل بازاریابی دیجیتال که نتایج شما را به مرحله بعد میبرد.

مهم نیست شما چه صنعتی دارید، ما در دنیای رقابتی زندگی می کنیم که دوربودن از رقابت کار سختی است.ما تصمیم گرفتیم لیستی از راه حل های بازاریابی دیجیتال ایجاد کنیم و باور داریم هر کار و حرفه ای هر چه زوتر باید اجرا شوند.

۵ راه حل بازاریابی دیجیتال که نتایج شما را به مرحله بعد میبرد.

مهم نیست شما چه صنعتی دارید، ما در دنیای رقابتی زندگی می کنیم که دوربودن از رقابت کار سختی است.ما تصمیم گرفتیم لیستی از راه حل های بازاریابی دیجیتال ایجاد کنیم و باور داریم هر کار و حرفه ای هر چه زوتر باید اجرا شوند.

قبل از راه اندازی راه حل بازاریابی دیجیتال این سوال مطرح می شود که آیا آنها در راستای شخصیت مشتری شما هستند؟ آیا شخصیت مشتری خود را نیز شما تعیین می کنید؟ اگر نه زمان زیادی برای انجام اینکار دارید.

قبل از اینکه به جزییات راه حل بازاریابی دیجیتال توجه کنیم می خواهم چند مورد را بیان کنم:

۱.بازاریابی رسانه اجتماعی

۲.بازاریابی محتوی/OES

۳.مدیریت اجتماعی

۴.تبلیغات گوگل/تبلیغات فیس بوک

۵.تجزیه و تحلیل

بازاریابی شبکه های اجتماعی

اینجا راه حل بازاریابی دیجیتال بطور ضعیف بیان شده است:

هر کسی این روزها بازاریابی رسانه اجتماعی را انجام میدهد چه بصورت آنلاین و چه بصورت تجارت آفلاین.اینجا مراحلی را بیان می کنیم که معتقدیم به شما کمک خواهد کرد:

هدایت و مدیریت بازرسی رسانه اجتماعی

من حدس می زنم که رسانه اجتماعی داشته باشید.به عقب بنگرید و به کارهایی که از راه دور انجام دادید دقت کنید.چه نوع پستی برای شما بهترین عملکرد را دارد؟ چه پستی درگیری صفر را به درگیری کم تبدیل می کند؟ آیا از محتوی بصری استفاده می کنید؟ اگر اینطور است، آیا سطح تعامل با فالورها یتان را اصلاح می کنید؟ شما می توانید بازرسی رسانه اجتماعی را مدیریت کنید.محتوی آنلاین را انالیز کرده و محاسبه کنید و بازخورد برند را انالیز کنید. اما این وقت گیر است و روش موثری نیست.

برای مدیریت آنالیز رقبای رسانه اجتماعی از ابزار بازرسی رسانه اجتماعی استفاده کنید.برای مثال برند ۲۴. برند ۲۴  اشاره های رسانه های اجتماعی در دسترس را که کلیدواژه و نتایج را شامل است.این پروسه یادگیری اجتماعی نام دارد.

چه نوع اطلاعاتی را ابزار مانیتورینگ رسانه تحویل می دهد؟

در داشبورد، شما اطلاعات زیر را خواهید یافت:

-حجم موارد اشاره شده

-تمایل به برند یا محصول

-مجموع و انواع تعامل

-رسیدن رسانه اجتماعی

-پروفایل های برتر اجتماع در مورد آن صحبت می کنند.

سوالاتی را که در بالا مطرح شده شما می توانید از خودتان بپرسید و چنین بررسی هایی به شما کمک می کند مراحل بعد استراتژی بازاریابی رسانه اجتماعی را طراحی کنید.

آنالیز رقبای رسانه اجتماعی را فراموش نکنید.دقت کنید که جطور رقبای شما با کانالهای رسانه اجتماعی آنها سروکار دارند.فعالیتهای آنها به شما درسهایی در مورد اینکه درچه موردی خوب هستند به شما می دهد.اما شما می توانید یاد بگیرید که اشتباهی را که انجام دادید دوبار تکرار نکنید.

اهداف بازاریابی رسانه اجتماعی خود را تنظیم کنید.

اگر بر اساس آن معیارها بنویسید، اجرای آنها آسان هست.

تصمیم بگیرید ایا شما در رسانه اجتماعی فروش بیشتری دارید، اجتماع را می سازید؟ آگاهی از برند را افزایش می دهید؟

تاکید بیشتری بر چیزی که برای شما مهمترین است.

خودتان را ضعیف نشان ندهید.

بعضی رسانه های اجتماعی حتی ارزش توجه شما را ندارند چون مخاطبان هدف شما آنجا نیستند و برای مقایسه با منابع دیگر هم به حد کافی بزرگ نیست.

روش درستی است  برای اینکه بدانید اکثریت مخاطبان شما از کدام ابزار مانیتورینگ رسانه اجتماعی استفاده می کنند.چنین ابزاری به شما کمک می کند برند را بررسی کنید. وقتی چنین لیستی را تهیه کردید، می توانید کلمات کلیدی را در وب جستجو کنید.تعداد موارد اشاره شده، یا رسانه اجتماعی به شما می گوید کدام شبکه اجتماعی بیشترین تطابق  را با کلمات کلیدی دارد؟ با دانستن این موضوع، شما می توانید بگویید فعالیتهای بازاریابی رسانه اجتماعیتان را کجا متمرکز کنید.

تصمیم بگیرید لحن صدای شما چه جور باشد؟ باید مطابق با هویت و شخصیت برندتان باشد.

برندهایی مانند وندی که قبل از از بین بردن رقبا یا فالورها به عقب برنمی گردد.

این قسمتی از این است که شما چه کسی هستید و چرا سبک شما شناخته شده است؟

هر چند برای تمام شغلها تاثیرگذار نیست.صنایعی وجود دارند که نیاز به لحن صدای جدی و حرفه ای دارند مثل صنعت بیمه. وقتی تصمیم می گیرید چطور با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید، سعی کنید روی آن دقت کنید.اگر رسانه های اجتماعی بروز شده متفاوت از هم باشد، زودتر یا دیرتر شما اعتبار خود را در چشم فالورها از بین می برید.فکر کنم نیاز نیست به شما بگویم روی اندازه گیریها تمرکز نکنید.به یاد داشته باشید که نسبت درگیری پروفایل رسانه اجتماعی مهمتر از تعداد لایکها و فالورهاست.

بازاریابی محتوی/SEO

محتوا پادشاه است.در حقیقت محتوا، کیفیت راه حل بازاریابی دیجیتال برای بازاریابان است.

شما می توانید محتوای جالب ایجاد کنید.تحقیق کلمات کلیدی و ساختمانها بلاگهای شما را جلوی چشم مخاطبین هدف قرار می دهد.محتوای با کیفیت بالا و ساختمان مرتبط دو سیگنال مهم استفاده شده بوسیله گوگل است تا وبسایتهای شما را برای تحقیق رتبه بندی کند.بر اساس تحقیق هاب اسپات گوگل مسئول ۹۴% مجموع ترافیک ارگانیک است و شما بهترین کار را انجام میدهید تا نتایج برتر گوگل را بدست آورید.

نتایج تحقیق گوگل ۳۴.۳۶% نسبت کلیک برای دسک تاپ و ۳۵% برای موبایل دارد.

مدیریت جامعه

مهمترین برند در بازاریابی دیجیتال این روزها جوامع عظیمی را پشت خود دارند.به هاب اسپات، بافر و سمراش فکر کنید.

آنها محصولات فوق العاده ای هستند.انها مدیریت می شوند برای ایجاد جوامع بزرگتر تا پیامهای برند آنها را تشدید کند.

سوال این است که: آنها چطور کار را انجام میدادند؟ جدا از محصولات فوق العاده، آنها کارهای فوق العاده انجام می دهند زمانیکه به خدمات مشتری رسید.انها در گوش کردن به بازخورد مردم استثنا بودند و محصولات آنها را اصلاح  بر اساس چیزی که آنها از ان یاد می گیرند اصلاح میشد..

بافر برای شفافیتش معروف است.چه فرهنگ شرکت آنها یا حقوق انها.

من مدیر اجتماع به مدت ۳ سال بودم و مسائل زیادی برای یادگیری وجود دارد.موضوع کلیدی این است که شما جامعه آنلاین خود را خودتان نمی سازید، اگر عضوی از آنها قبلا نبوده باشید.وقتی اشاره کردید به اینکه جوامع آنلاین چگونه باشد باید به این فکر کنید چطور آنرا شروع کنید.