کارشناسان، شما را در ساخت یک صفحه فرود (صفحه مقصد) بی نقص راهنمایی می کنند

کارشناسان، شما را در ساخت یک صفحه فرود (صفحه مقصد) بی نقص راهنمایی می کنند

کارشناسان، شما را در ساخت یک صفحه فرود (صفحه مقصد) بی نقص راهنمایی می کنند

کارشناسان، شما را در ساخت یک صفحه فرود (صفحه مقصد) بی نقص راهنمایی می کنند 700 500 دکتر علی ناصرحجتی

صفحات فرود، صفحات وب ساده تری هستند که بازاریابان از آنها برای هدایت ترافیک از بنرهای تبلیغاتی، لینک و ویدیوها استفاده می کنند.

کارشناسان، شما را در ساخت یک صفحه فرود (صفحه مقصد)  بی نقص راهنمایی می کنند.

صفحات فرود، صفحات وب ساده تری هستند که بازاریابان از آنها برای هدایت ترافیک از بنرهای تبلیغاتی، لینک و ویدیوها استفاده می کنند.

بازاریابان معمولا از صفحات فرود برای اهداف اختصاصی و کوتاه مدت استفاده می کنند.مثلا ممکن است برای اعلام یک پیشنهاد با مدت محدود یا فروش محصولی خاص، صفحه فرود طراحی کنید.صفحه فرود، بخشی از استراتژی بازاریابی است و فی نفسه، تنها چیزی نیست که برای تولید مشتریان راغب یا فروش بیشتر نیاز داشته باشید.گاهی در ازای اطلاعات مفیدی مانند کتاب الکترونیکی، تقاضای ایمیل می کنید، به نحوی که بتوانید پایگاه داده مستحکمی از مشتریان بالقوه که با استفاده از سایر تکنیک های بازاریابی پرورش داده اید، بسازید.آیا می دانید چگونه یک صفحه فرود را طراحی کرده و بسازید؟علاوه زیبایی ظاهری صفحه، بسیاری جنبه های دیگر هم وجود دارد که برای ساخت یک صفحه فرود عالی باید بدانید.آنچه که در اینجا به اشتراک میگذاریم، دستورالعملی کلی برای تمام پروژه های بازاریابی نیست، زیرا هر کسب و کار، نیازهای خاص خودش را دارد.

هرچند یک سری توصیه و فهرست کنترلی برای رسیدن به موفقیت وجود دارد:

  • اهداف روشن و واضح، از دریافت ایمیل های مشتری گرفته تا ایجاد فروش، از جمله ایجاد پیوند با وبسایت های خاص و غیره
  • راه حل هایی برای نیازهای خاص یا ارائه محصول
  • عناوین جذاب
  • تولید سوال، که باید در همان صفحه فرود یا از طریق ارسال ایمیل، پاسخ داده شود.
  • تصاویر گرافیکی توضیحی که پشتیبان محتوای صفحه فرود است.
  • فراخوان عمل، دکمه ای با رنگی مشخص که آنچه که می خواهیم کاربر انجام دهد را تعیین می کند.ممکن است چند تا از آنها وجود داشته باشد اما نه خیلی زیاد، چون مراجعین را سردرگم می کند.

استراتژی بازاریابی درونگرا که موارد زیر را بهم ربط می دهد: محتوای ارزش، دریافت ایمیل مراجعین، استراتژی بخش بندی مراجعین، تولید محتوا متناسب با مراجعین، ارسال انبوه نامه بصورت اتوماتیک و شخصی شده.شما می توانید با استفاده از ابزار صحیح، می توانید یک بازدید را به یک مشتری بالقوه تبدیل کنید.با به خاطر داشتن این موضوع، تولید محتوای ارزشی مستلزم کار سخت است که می توان آن را در قالب پشنهادات یا پلتفرم های مختلف در نظر گرفت، مانند ورودیهای وبلاگ، دانلود مقالات، ویدیوها، وبینارها، پادکست ها و کتاب های الکترونیکی.

وقتی به یک استراتژی روشن برای تولید محتوا دست یافتید، وفت آن رسیده که پلتفرمهای ایده آل برای انتشار آن را تعریف کنید.

آرزوها و اهداف تجاری تان را دربرابر نیازهای واقعی تعریف کنید.

وقتی امتحان کردن گزینه های مختلف بر روی صفحه فرودتان را شروع می کنید، باید هربار فقط یک تغییر را امتحان کنید.با امتحان کردن چند تغییر در هربار، نمیتوانید دریابید که چه چیزی تاثیر داشته و چه چیزی عمل نکرده است. بله قرار است کمی وقت تان را بگیرد اما ارزشش را دارد، چون اگر نرخ های تبدیل تان را ارتقا بدهید، هزینه های جذب را نیز پایین آورده اید.

به محض آماده شدن صفحه فرودتان، باید مردم را به دوباره سمت آن هدایت کنید.تکنیک های زیر برای هدایت دوباره مردم به صفحه فرودتان ضروری است:

وبلاگ:  

مکان مواجهه تمام مراجعین بالقوه و خواننده گان تان. محلی برای جذب کاربران.بنابراین یکی از بهترین روش ها برای جذب کابران به صفحه فرودتان این است که با ایجاد لینک های به صفحه فرود از داخل مقالات وبلاگ، مردم را از خود وبلاگ هدایت کنید. بهتر است که برای اعلان فروش یک محصول، یک متن کتبی مرجع در این صفحه تعبیه کنید.

گوگل اَدوُرد:

شامل کلمات کلیدی به عنوان عبارات جستجو شده برای نشان دادن تبلیغات به عنوان نتیجه ی اسپانسرها است.گونه های دیگری هم مانند تبلیغات جیمیل وجود دارد.وقتی روی آنها کلیک می کنید، این تبلیغات تعاملی در قالب پیامی در اندازه ایمیل باز شده و ویدیو و تصویر می پذیرد.بدین ترتیب این نتیجه، برای رسیدن به انواع اهداف تبلیغاتی مفید است.وقتی کاربر تبلیغ را باز می کند، باقی کلیک ها بر روی مقاله رایگان هستند.

رسانه اجتماعی:

پس از ایجاد محتوا، آن را با استفاده رسانه اجتماعی تبلیغ کنید.ابتدا در مورد مراجعین بالقوه تان یا آن دسته از کاربرانی که می خواهید پست های تجاری را ببینند، تحقیق کنید. بسته به حوزه کاری تان، می توانید این کاربران را در رسانه اجتماعی مربوط به متخصصان، مانند لینکدین بیابید یا اگر به دنبال مخاطبین بیشتری هستید، بویژه اگر می خواهید کاربران را بر مبنای محتوای بصری که تولید کرده اید جذب کنید، باید از فیسبوک یا اینستاگرام استفاده کنید.

سئو(بهینه سازی موتور جستجو):

به جای تمرکز تلاش بر صفحات فرود، معمولا برای تثبیت موقعیت صفحاتی با نرخ تبدیل ثابت تلاش می شود.از این صفحات می توان برای دسترسی در لحظات خاص استفاده کرد(مثلا برای پیشنهاد حراج یک محصول)، اما اگر بخواهیم این صفحات بخشی از کمپین جاری مان باشند، این صفحات باید به  موقعیت ارگانیک برسند: نام خوب برای دامنه، موقعیت داخلی و لینک های پاپ آپ ها( تبلیغات بالاپر) می توانند مفید باشند.

ایمیل: 

کانال مستقیم به کاربران،  که شما را قادر می سازد تا محتوا را با هر مصرف کننده تطبیق دهید و درآمد بیشتری کسب کنید. می توان اتوماسیون ها را تولید کرده و از آن به عنوان شیوه ای عالی و انبوه برای ارسال اطلاعات در هر لحظه به تلفن همراه کاربر استفاده کرد. یک نمایندگی بازاریابی باید بر تمامی این مراحل نظارت داشته باشد،  زیرا توصیه های تخصصی ضرورت دارد. انجام موفقیت آمیز تمام این مراحل فقط توسط یک نفر، غیرممکن است.بنابراین باید با نمایندگی بازاریابی دیجیتال کار کنید و یک استراتژی بازاریابی دیجیتال، بویژه یک استراتژی بازاریابی درونگرا طراحی کرده و آن را به عنوان یک پروژه بازاریابی درک و تصور کنید و در کنار آن باید یک کمپین استراتژیک، گزارش های آماری و راه حل برای نیازها نیز به منظور عینیت بخشیدن به کمپین تان و رسیدن به اهداف مورد نظر و شروع به تولید فروش، وجود داشته باشند.