هشتگ در توییتر

هشتگ در توییتر
هشتگ در توییتر، کاربران متفاوتی که در مورد یک موضوع مشترک بحث می کنند و ارتباطی با یکدیگر ندارند را به یک جریان مشترک هدایت می کند. در واقع شما می توانید با جست وجوی یک هشتگ که مورد علاقه شما است تمامی پست های مرتبط با آن را ببینید و یا پستی را در مورد آن منتشر کنید. بنابراین هشتگ بسیار با ارزش است و لازم است که قبل از هرکاری بدانیم که در شبکه های اجتماعی مختلف مانند توییر از آنها چگونه کمک بگیریم.

ما در توییتر به دنبال مطالب مربوط به بهینه سازی سایت هستیم. بنابراین در قسمت جست و جوی توییتر عبارت “سئو سایت” را وارد می کنیم.
همانطور که مشخص است، توییتر روش های مختلفی را برای اتصال به هشتگ در اختیار گذاشته است.

آموزش استفاده از هشتگ در توییتر,اصول استفاده از هشتگ در توییتر,روش استفاده از هشتگ توییتر

Top: جریانی از یک هشتگ که بیشترین بازدید را داشته است. معمولا توییت های این جریان متعلق به افراد یا برندهای قدرتمندی  است که فالوورهای فراوانی دارند.

Latest: جدیدترین توییت های به اشتراک گذاری شده را نمایش می دهد.

People: توییت هایی که توسط افراد مختلف به اشتراک گذاشته اند نمایش می دهد.

News: یک جریان زنده از توییت ها که از هشتگ مورد نظر شما استفاده کرده است. اما با این تفاوت که توسط منابع خبری و منتشران رسمی انتشار پیدا کرده است.

Photos: شامل گروهی از عکس ها که از هشتگ مورد نظر شما برای انتشار استفاده کرده است.

Videos: شامل ویدئوهایی است که از هشتگ مورد نظر شما در آن استفاده شده است.

More: یک منوی پایین رونده است که شامل گزینه های from people you follow (افرادی که شما آنها را دنبال می کنید) و near you (افراد نزدیک به شما از نظر منطقه جغرافیایی)

شما می توانید با استفاده از گزینه save this search جست و جوی خود را ذخیره کنید تا بتوانید بعدا خیلی سریع به آن دسترسی داشته باشید.

روش استفاده از هشتگ در توییتر,کاربرد هشتگ در توییتر,هشتگ در توییتر

روش استفاده از هشتگ در توییتر

می خواهید رویداد و یا کمپینی را شروع کنید؟ مشکلی نیست. این کار بسیار ساده است.کافی است به مثال زیر دقت کنید تا به سادگی بتوانید از هشتگ ها در پست خود استفاده کنید. 
تنها کافی است که توییت خود را به صورت عمومی منتشر کنید تا هر کاربری که هشتگ های مورد استفاده شما را در توییتر جست و جو کرد، پست شما را نیز به عنوان یکی از نتایج به کاربران نشان دهد.

چگونه هشتگ ها را در توییتر پیدا کنید؟

چندین روش برای پیدا کردن هشتگ ها در توییتر وجود دارد. اگر شما می دانید که دنبال چه هشتگی هستید، می توانید از این چند راه آنها را جست و جو کنید:
جست و جوی ساده (simple search): که به صورت ساده فقط عبارت مورد جست و جو را در نوار جست و جو وارد می کنیم.
 جست و جوی پیشرفته(advanced search): از این روش زمانی استفاده می کنیم که می خواهیم به دنبال نتایج خاصی از یک جریان بگردیم. به عنوان مثال، من به دنبال مطالبی هستم که در آن دو کلمه بازاریابی اینترنتی و ایمیل مارکتینگ وجود داشته باشد.

آموزش استفاده از هشتگ در توییتر,اصول استفاده از هشتگ در توییتر,روش استفاده از هشتگ توییتر

advanced search در زیر منوی more قرار دارد.
استفاده از ابزارهای کمکی یا شخص ثالث: با استفاده از ابزارهای شخص ثالث (مانند Hub spot’s social inbox) می توانید اطلاعات بسیار با ارزشی را بدست آورید:مانند اینکه رقبای شما از چه هشتگ هایی برای انتشار توییت های خود بهره می برند.
آخرین روش جست و جوی هشتگ، تایپ کردن در قسمت url است. مانند مثال زیر:
به صورت پیش فرض، توییتر موضوعاتی را نمایش می دهد که در منطقه جغرافیایی شما رایج است و مردم آنها را دنبال می کنند. اگر می خواهید آن را تغییر دهید، بر روی دکمه change در سمت راست trends کلیک کنید. در پنجره ظاهر شده دوباره بر روی change کلیک کنید و در آخر اطلاعات مکانی را که مورد نظر شما است را آن وارد کنید.

آموزش استفاده از هشتگ در توییتر,اصول استفاده از هشتگ در توییتر,روش استفاده از هشتگ توییتر

هشتگ ها در چت توییتر

کاربرد هشتگ در توییتر برای آگاهی در مورد رخدادها، کمپین ها و تبلیغات است. توییتر یک بخش بی نظیر دارد به نام twitter chat که کاربرد آنها برای برگزاری جلسات زنده پرسش و پاسخ برنامه ریزی شده در مورد یک هشتگ هستند.
شما کافی است که یک رویداد تجاری را تصور کنید که کاربران در آن درخواست های خود را مطرح می کنند. این بهترین راه است تا در آن بتوانید با افراد جدید که علایق یکسانی با شما دارند آشنا شوید و با آنها به بحث و تبادل نظر بپردازید.
اگر علاقه مند به استفاده از twitter chat هستید، قسمت twitter reports’ twitter chat schedule را بررسی کنید. شما می توانید بر اساس تاریخ، هشتگ و موضوعاتی مثل نویسندگی، شبکه های اجتماعی، بازاریابی اینترنتی و … آنها را دسته بندی کنید. همچنین شما می توانید توییت چت مخصوص خودتان را در آن ثبت کنید تا بتوانید کاربران را به چت خود دعوت کنید.

رفرنس:نیو سئو

 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

کسب اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره و آشنایی با موثرترین شیوه های تبلیغات مرتبط با حوزه کاری خود، دریافت کمپین های تبلیغاتی و راهکارهای عملیاتی برای توسعه کسب و کار و برندینگ و آگاهی از دوره ها و کارگاه های آموزشی همین حالا با شماره 09122006830 تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس یا شبکه های اجتماعی،  با ما در ارتباط باشید.