5 نکته کاربردی برای افرادی که به درآمدهای آنلاین از طریق YouTube علاقه مند هستند.

5 نکته کاربردی برای افرادی که به درآمدهای آنلاین از طریق YouTube علاقه مند هستند
اینترنت ظرفیتی نامحدود با منابع و امکانات وسیع است که در دسترس اکثر افراد وجود دارد. پس بستر مناسبی را برای بسیاری از افراد فراهم کرده تا بتوانند از این طریق درآمدزایی داشته باشند. یکی از راههایی که افراد از طریق آن به کسب درآمد می پردازند ، سایت YouTube است. یوتیوب از جمله سایتهایی است که مخاطبان و بازدیدکنندگان زیادی از سراسر دنیا دارد. این حجم از مخاطبان به شما کمک می کند تا بتوانید محصولات خود را در سطح وسیعی معرفی کنید. بسیاری از افراد وجود دارند که از این سایت به کسب درآمد مشغول هستند. به همین دلیل ، اگر از جمله افرادی هستید که علاقه به کسب درآمد از طریق YouTube هستید ، بهتر است نکاتی که در ادمه این مقاله به آنها اشاره می کنیم مطالعه کنید.

یک) تعداد مخاطبان

سایت یوتیوب تنها در صورتی به شما اجازه می دهد درآمد به دست آمده از طریق این سایت را نقد کنید که حداقل ده هزار بازدید کننده داشته باشید. به دلیل تعداد بالای افرادی که می خواهند در این مجموعه فعالیت کنند ، یوتیوب این سیاست را انتخاب کرده است تا کاربرانی که نمی توانند چندان درآمد زا باشند را حذف کند.

دو) سایت خود را معرفی کنید.

به دلیل محدودیتی که در بالا اشاره شد و یوتیوب برای افرادی در نظر گرفته که قصد فعالیت در این سایت را دارند ، بسیاری از افراد توان این را ندارند که در این تعداد بازدید کننده داشته باشند. پس از نظر مشاوره بازاریابی بهتر است به فکر راه دیگری برای کسب درآمد از این سایت باشید. یکی از راههایی که به شما پیشنهاد می دهیم این است که سایتی را برای فعالیت خود طراحی کنید و در آنجا خودتان و محصولات خود را معرفی کنید. سپس از طریق یوتیوب ، مخاطبان خود را به سایت اصلی خود دعوت کرده و اطلاعات ریز بیشتری را در اختیار آنها قرار دهید. می توانید از طریق یوتیوب و در قسمتی که متعلق به توضیح ویدئو هست ، لینک سایت خود را قرار دهید تا بازدیدکنندگان به وب سایت شما سر بزنند.

سه) محدودیت زمانی

در صورتی که از طریق یوتیوب قصد دارید به معرفی محصول خود بپردازید یا لینک سایت خود را به اشتراک بگذارید. باید در نظر داشته باشید که یوتیوب بیش از 15 دقیقه در اختیار شما قرار نمی دهد. پس سعی کنید در این ویدئوی 15 دقیقه ای خود مطالب مهمی را بگنجانید و لینک سایت خود را در بهترین فرصت در این ویدئو قرار دهید.

چهار) درآمدهای درصدی

بسیاری از افراد هم هستند که محصولات شخصی برای خود ندارند تا در یوتیوب به تبلیغات و بازاریابی آن بپردازند. پس در این شرایط بهتر است یک شرکتی را انتخاب کنید و به صورت درآمد درصدی به تبلیغ محصول آنها بپردازید. گاهی برخی از شرکتها ، درآمدهای درصدی خوبی را برای افرادی که کالای آنها را تبلیغ می کنند در نظر می گیرند. سپس می توانید ویدئوهایی را برای تبلیغ و معرفی این محصولات بسازید و در یوتیوب به اشتراک بگذارید.

پنج) تبدیل به شومن شوید.

یکی از راههایی که می توانید مخاطبان زیادی را به دست آورید این است که یک شومن باشید. بسیاری از افراد هستند که به این شومن ها علاقه مند هستند و برنامه ها و ویدئوهای آنها را دنبال می کنند. پس می توانید از طریق ساختن یک داستان تصویری یا تنها از طریق صحبت کردن یا (تاک شو) به معرفی محصولات یا سایت خود بپردازید و امیدوار باشید که مخاطبان زیاد را می توانید جلب کنید.

شش) دانسته های خود را آموزش دهید.

ویدئوهایی که در آنها چیزی را آموزش می دهند معمولاً مخاطبان و بازدید کنندگان زیادی دارند. پس اگر چیزی را خوب می دانید و فکر می کنید می توانید آن را آموزش دهید شروع به تولید ویدئوهای آموزشی کنید و دانسته های خود را آموزش دهید و از این طریق درآمد کسب کنید.
رفرنس:پارک بازاریابی ایران
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

کسب اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره و آشنایی با موثرترین شیوه های تبلیغات مرتبط با حوزه کاری خود، دریافت کمپین های تبلیغاتی و راهکارهای عملیاتی برای توسعه کسب و کار و برندینگ و آگاهی از دوره ها و کارگاه های آموزشی همین حالا با شماره 09122006830 تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس یا شبکه های اجتماعی،  با ما در ارتباط باشید.