فروش در بازاریابی پارتیزانى

فروش در بازاریابی پارتیزانى
فروش پارتیزانی ،  ترویجهاى بازاریابی پارتیزانی دو موضوع بسیار مهم در بازاریابی پارتیزانی و مورد برای بازاریابی و فروش کسب و کارهای کوچک است.
فروش شبیه نبرد تن به تن است . شما باید به فروشندگان خود تمام کمکى را که مى توانند بگیرند ، ارائه دهید .

پیشنهادهایی برای فروش پارتیزانی

  • براى افراد خود در زمینه ى مهارتهاى پایه اى فروش ، و نیز دانش محصولات و خدمت تان ، آموزش فراهم آورید.
  • براى فروشندگان خود اطلاعیه ها ، بروشورها و دیگر مواد لازم را براى ارائه فراهم آورید – مطمئن شوید که اطلاعات مربوط به تماس با شما و قسمت سفید مربوط به سفارش را ضمیمه کرده باشید.
  • فروشندگان خود را از این امر مطلع سازید که مى خواهید بر کدامیک از محصولات یا خدمات متمرکز شوند ، یا به دلیل اینکه سودآورترین و یا به دلیل راهبردى دیگر.
  • براى حداکثر تلاش ، از یک نظام حق العمل جبرانى استفاده کنید.

ترویجهاى بازاریابی پارتیزانی

تمام ترویجهای بازاریابی پارتیزانی باید داراى مضامینى باشند که موقعیت گذارى نام تجارى تان را تقویت کنند .

پیشنهادها برای ترویجهاى بازاریابی پارتیزانى

از مسابقات استفاده کنید.
شاید روابط با دیگر کسب و کارهاى محلى و محصولات با خدمار تجارى را براى استفاده از آنها به عنوان جایزه برقرار سازید .
یک عینک فروش ممکن است از قابعاى عینک به عنوان هدیه استفاده کند ، یک تعمیرگاه اتومبیل از یک بار تعویض روغن مجانى ، و با یک کتاب فروشى از یک رمان اسرارآمیز جدید .
مسابقات را به نحوى سازماندهى کنید که برنده فردى باشد که مطلب خوبى درباره ى شما بگوید ” چرا من … دوست دارم ” شما مى توانید از این توصیه ها در تبلیغات خود (با کسب اجازه) استفاده کنید و اگر چنین مى کنید ، از اسامى افرادى که این تأییدها را ارائه مى دهند استفاده کنید ، زیرا بسیارى از مردم فکر مى کنند که این کار ، توصیه ها را مؤثرتر مى سازد. بکوشید مسابقه را به نحوى ترتیب دهید که مردم براى ورود به مسابقه ى شما و ارائه اطلاعات مربوط به تماس شان به فروشگاه شما مراجعه کنند . چندین برنده داشته باشید . به یاد داشته باشید که برندگان معمولاً تبدیل به مشتریان همیشگى شما مى شوند .

اقلام ارزان قیمتى که مشتریان و مشتریان احتمالى را به یاد محصولات یا خدمات شما خواهند انداخت ، بین آنان توزیع کنید.
نمونه هایى از این اقلام عبارت اند از تى شرتها ، کلاه ها ، یا وزنه ى کاغذگیر ، اما شاید شما خلاق تر از این حرفها باشید . یک درمانگر ، توپهاى لاستیکى مى داد تا مردم آنها را فشار دهند و ” استرس خود را تخفیف دهند ” . نمایندگان فروش لکسوس در آلمان ، به مشتریان خود هدایاى شگفت انگیزى ، مثل یک بطرى شراب یا ساعتهاى شیک مى دهند .

گروه مشتریان را تشکیل دهید.
شى شیدو در ژاپن باشگاهى براى میلیونها تن از مشتریان خود دارد که در آنجا مشتریان مجله هاى خرید یا ارائه هاى گوناگون دریافت مى کنند . هوگیز ، نامه هاى شخصى و مجلات مربوط به مراقبت از نوزادان را براى زنان باردار مى فرستد . در فرانسه ، نستله به پدران و مادران ، دسترسى ٢4 ساعته به متخصصان تغذیه ى کودکان را ارائه مى دهد . یک فروشگاه محلى که پوشاک بچه مى فروشد ، از فهرست هاى پستى مشتریان و مشتریان احتمالى خود استفاده مى کند تا از گروهى علاقه مند به مسائل والدین حمایت کند .
منبع : بازاریابی از صفر تا صد
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

کسب اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره و آشنایی با موثرترین شیوه های تبلیغات مرتبط با حوزه کاری خود، دریافت کمپین های تبلیغاتی و راهکارهای عملیاتی برای توسعه کسب و کار و برندینگ و آگاهی از دوره ها و کارگاه های آموزشی همین حالا با شماره 09122006830 تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس یا شبکه های اجتماعی،  با ما در ارتباط باشید.