روش‌های پیشنهادی 4 ستاره اینستاگرام برای کسب فالوور بیشتر

روش‌های پیشنهادی 4 ستاره اینستاگرام برای کسب فالوور بیشتر
اگر نگاهی به اینستاگرام داشته باشید می‌بینید که صفحات محبوب زیادی در این شبکه اجتماعی وجود دارد که تعداد فالورهای آن‌ها از چند صد هزار نفر تا چند میلیون نفر متغیر است. اما آیا کسب فالور بیشتر در اینستاگرام راه و رمز خاصی دارد؟ کاربران اینستاگرام بیشتر چه نوع محتواهایی را می‌پسندند؟ ستاره‌های این شبکه اجتماعی چگونه توانسته‌اند این حجم از دنبال کننده را به دست آورند؟ این‌ها همه سوالاتی هستند که قصد داریم پاسخ آن‌ها را از زبان چهار ستاره اینستاگرام بشنویم.
.

دریافت فالورهای بیشتر اینستاگرام در خاورمیانه

در قطرابراهیم الهیدوس موسس برند لاکچری Fursan است و در شهر دوحه در کشور قطر زندگی می‌کند. تعداد فالورهای اینستاگرام او اکنون به بیش از 162.000 نفر رسیده است. ابراهیم الهیدوس در این زمینه می‌گوید: «اینستاگرام به یک پلتفرم بازاریابی حیاتی برای کسب‌وکارها در خاورمیانه تبدیل شده است. اینستاگرام اگر محبوب‌ترین نباشد، یکی از پراستفاده ترین اپ‌های شبکه‌های اجتماعی است. کسب‌وکارها در قطر از اینستاگرام برای گفتن داستان‌های خود به‌صورتی بصری و جذاب به مشتریان استفاده می‌کنند.»

ترفندهای برتر ابراهیم الهیدوس برای کسب فالور بیشتر:

ترفندهای برتر ابراهیم الهیدوس برای کسب فالور به این صورت است:
1.یک بیوی کامل داشته باشید و بنویسید که کسب‌وکار شما در مورد چیست. مطمئن شوید که تمام پروفایل‌های شبکه‌های اجتماعی‌تان یک صورت واحد دارند. از لوگو خود به عنوان تصویر نمایشی استفاده کنید و همچنین مطمئن شوید که فونت، استایل و رنگ درست در لوگو رعایت شده است.
2.تصاویر حرفه‌ای بگیرید.
3.گاهی اوقات مخاطبان را به پشت‌صحنه ببرید: می‌توانید از استوری اینستاگرام برای نمایش دادن پشت‌صحنه و تعامل با دنبال‌کنندگان اینستاگرام و ایجاد حس تعلق در آن‌ها نسبت به برند استفاده کنید.
4.با وبلاگ‌نویسان و اینفلوئنسرهایی که به بخش شما تعلق دارند همکاری کنید.

دریافت فالورهای بیشتر اینستاگرام در بریتانیا

اولیور ایزاک در بریتانیا زندگی می‌کند و در حال خاضر 331.000 فالور اینستاگرام دارد. او می‌گوید: «شما می‌توانید هویت برند خود را به میزان قابل ملاحظه‌ای در اینستاگرام افزایش دهید و این استراتژی توسط تعداد زیادی از کسب‌وکارهای آنلاین و آفلاین در بریتانیا و اروپا مورداستفاده قرار گرفته است.»
به گفته اولیور ایزاک، ترافیک موبایلی از دسکتاپ پیشی گرفته و اینستاگرام نیز در این دخیل است. در حوزه کسب‌وکاری من که روی سرمایه‌گذاری ارزهای رمزی و بلاک‌چین متمرکز است، استارتاپ‌های بلاک‌چین زیادی را دیده‌ام که از اینستاگرام برای عرضه اولیه سکه‌های خود استفاده می‌کنند. اولیور ایزاک ادامه می‌دهد که بسیاری از شرکت‌های بلاک‌چین یا فعال در زمینه ارزی‌های رمزی گروه‌های تلگرام راه‌اندازی کرده‌اند که به صفحات اینستاگرام آن‌ها لینک شده است. آن‌ها از این صفحات برای تولید محتوای ویروسی یا دریافت تاییدیه از سلبریتی‌ها یا اینفلوئنسرها استفاده می‌کنند.

 ترفندهای برتر اولیور ایزاک برای کسب فالور بیشتر:

اولیور ایزاک توصیه می‌کند که همیشه مداومت داشته باشید. البته گفتن این حرف از انجام دادنش آسان‌تر است. اما صرف‌نظر از حوزه کاری شما، مداومت در محتوا و داستان‌ها امری حیاتی است. مداومت به شما اجازه می‌دهد که در سمت خوب الگوریتم اینستاگرام باقی بمانید که باعث جذب دنبال‌کنندگان وفادار و تعامل‌گرا می‌شود. سپس بعد از پیدا کردن حساب‌های کاربری پرطرفدارتر در حوزه کاری خود از طریق تعامل، گروه‌های فیس‌بوکی، تلگرام، مذاکره و سایر روش‌ها می‌توانید فالورهای باکیفیت به دست آورید.
به گفته اولیور ایزاک همچنین می‌توان از رویکرد «لایک‌های قدرتمند» نیز استفاده کرد. منظور از لایک‌های قدرتمند این است که صفحه شما توسط حساب‌های کاربری پرطرفدارتر لایک شود. اگر شما یک رابطه خوب با ادمین‌های صفحات پرطرفدار با صدها هزار و میلیون‌ها فالور ایجاد کنید، این افراد صفحه شما را فالوو و یا لایک خواهند کرد. لایک شدن توسط حساب‌های کاربری پرطرفدار شانس رشد ویروسی در صفحه Explore اینستاگرام را افزایش می‌دهد.

دریافت فالورهای بیشتر اینستاگرام در استرالیا

آدل دی میر، موسس و متخصص رسانه‌ای Adedemeyer.com است و در گولد کوست استرالیا زندگی می‌کند. تعداد فالورهای او در اینساگرام 14.900 فالور است. آدل دی میر دراین‌باره می‌گوید که استفاده از شبکه‌های اجتماعی در استرالیا در طول‌ سال‌ها تداوم بیشتری پیدا کرده و فیس‌بوک و یوتیوب در بین عامه مردم پرطرفدار هستند. در طی دو سال گذشته اینستاگرام نیز سعی کرده تا سهمی را نصیب خود کند و ما اکنون شاهد یک رشد ثابت برای توییتر و اسنپ‌چت نیز هستیم.
به گفته آدل دی میر، کسب‌وکارها در استرالیا بیشتر بودجه بازاریابی خود را روی بهبود سایت و محتوا صرف می‌کنند. سپس به دنبال بودجه‌ای ترکیبی برای فیس‌بوک، لینکدین، تبلیغات اینستاگرام و کمپین‌هی قدرتمند بازاریابی اینفلوئنسر می‌گردند.

ترفندهای برتر آدل دی میر برای کسب فالور بیشتر:

آدل دی میر توضیح می‌دهد که برای ساخت یک برند با اپلیکیشن اینستاگرام شما باید ابتدا نوع محتواهای باب طبع افراد را بدانید و سپس چیزی که در آن بهترین هستید را مشخص کنید. رقابت در اینستاگرام سخت است؛ بنابراین شما باید مداومت داشته باشید و همیشه محتوای باکیفیت را ارائه دهید، در غیر این صورت به شما توجهی نمی‌شود. یک استراتژی جامع داشته باشید، یک تقویم محتوایی تهیه کرده و برای افزایش فالورها این موارد را با تبلیغات آمیخته کنید.

دریافت فالورهای بیشتر اینستاگرام در برزیل

لوانا سوارز در برزیل زندگی می‌کند و هم‌اکنون حدود 12.600 نفر فالور دارد. او می‌گوید که برزیل دومین کشور بزرگ برای وبلاگ‌نویسان و یوتیوبر هاست. هر برند و یا شخص می‌داند که برای رقابت کردن باید در اینستاگرام حضور داشته باشد. کسب‌وکارها در برزیل هر روزه از اینستاگرام برای تعامل و اجتماعی بودن با مشتریان خود استفاده می‌کنند. ما یک کشور بسیار اجتماعی هستیم.

ترفندهای برتر لوانا سوارز برای کسب فالور بیشتر:

بسیاری از کسب‌وکارها اکنون در حال یادگیری این هستند که اینستاگرام برای ارتباط با نسل جوان بسیار مهم است. خرده فروشی‌ها مستقیما از طریق اینستاگرام فروش می‌کند. لوانا سوارز می‌گوید که شما همیشه باید با آخرین ویژگی‌های اینستاگرام و تغییرات ایجاد شده در الگوریتم آن خود را به‌روزرسانی کنید. او وبلاگ رسمی اینستاگرام را دنبال می‌کند و شما نیز می‌توانید همین کار را مستقیما از طریق اپ اینستاگرام در گوشی خود انجام دهید. این کار به شما کمک می‌کند تا جلوه‌ای خوب به حساب کاربری خود ببخشید و همیشه یک‌قدم از رقبا جلو باشید.
رفرنس:آژانس دارت
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

کسب اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره و آشنایی با موثرترین شیوه های تبلیغات مرتبط با حوزه کاری خود، دریافت کمپین های تبلیغاتی و راهکارهای عملیاتی برای توسعه کسب و کار و برندینگ و آگاهی از دوره ها و کارگاه های آموزشی همین حالا با شماره 09122006830 تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس یا شبکه های اجتماعی،  با ما در ارتباط باشید.