طراحی کمپین های تبلیغاتی

چگونه از کلمات کلیدی LSI برای افزایش ترافیک سایت استفاده کنیم

چگونه از کلمات کلیدی LSI برای افزایش ترافیک سایت استفاده کنیم؟

تمامی افرادی که مالک یک وب‌سایت هستند، همیشه باید به دنبال روش‌های جدید برای بهبود رتبه خود بگردند؛ اما یکی از بهترین استراتژی‌ها برای بهبود سئو، استفاده از کلمات کلیدی LSI است.
با استفاده از کلمات کلیدی LSI، شما قادر خواهید بود تا محتواهای مرده خود را احیا کنید و با محتواهای تازه، به رتبه‌های برتر موتورهای جستجو دست‌یابید.در این مطلب می‌خواهیم به شما یاد بدهیم که چگونه از کلمات کلیدی LSI برای افزایش ترافیک سایت استفاده کنید.

شگفت انگیزترین جعبه ابزار تولید محتوای تعاملی

شگفت انگیزترین جعبه ابزار تولید محتوای تعاملی

آینده محتوا امروزه به سمت محتوای تعاملی سوق پیدا می‌کند به طوری که تجربه منحصر به فرد و خاطره انگیزی برای مخاطبین ارائه نماید. محتوای تعاملی مشارکت و تعامل مخاطبین را بر می‌انگیزد و به افزایش فرصت‌های فروش و آگاهی برند شما منجر می‌شود. ما دراین مطلب قصد داریم شگفت انگیزترین جعبه ابزار تولید محتوای تعاملی را به شما معرفی نماییم تا بتوانید با استفاده از این جعبه ابزار به طراحی و تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی و سایت خود بپردازید.

چگونه میزان موفقیت کمپین‌های بازاریابی محتوایی را اندازه بگیریم

چگونه میزان موفقیت کمپین‌های بازاریابی محتوایی را اندازه بگیریم؟

اندازه‌گیری میزان اثرگذاری کمپین بازاریابی محتوایی ازجمله اقدامات مهمی است که باید توسط بازاریابان صورت بگیرد. با آنالیز کمپین‌های خود می‌توانید دریابید که نقاط ضعف و قدرت شما کدام‌اند و در کمپین‌های بعدی باید روی چه مواردی تمرکز کنید.
بدون اندازه‌گیری، نمی‌توانید از اثرگذاری کمپین‌های تبلیغاتی و بازاریابی خود اطمینان حاصل کنید. در این مطلب می‌خواهیم روش‌های سنجش اثرگذاری کمپین‌های بازاریابی محتوایی را با شما به اشتراک بگذاریم.

موتورهای جستجو چگونه لینک‌ها را ارزش‌گذاری می‌کنند

موتورهای جستجو چگونه لینک‌ها را ارزش‌گذاری می‌کنند؟

لینک‌ها یکی از فاکتورهای بسیار مهم در سئو و رتبه‌بندی وب‌سایت در موتورهای جستجو محسوب می‌شوند و ارزش آن‌ها در الگوریتم موتورهای جستجو در سالیان اخیر افزایش یافته است. ساخت لینک‌هایی ارزشمند و باکیفیت برای تمامی وب‌سایت‌ها یک ضرورت است و نمی‌توان از اهمیت و ارزش آن غافل شد؛ اما لینک‌ ها بر اساس چه معیارهایی ارزش‌گذاری می‌شوند؟ موتورهای جستجو برای ارزش‌گذاری یک لینک، معیارهای مختلفی را در نظر می‌گیرند که در این مطلب می‌خواهیم به آن‌ها بپردازیم.

کمپین‌های مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی زیر ذره بین شاخص‌های اندازه گیری عملکرد

کمپین‌های مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی زیر ذره بین شاخص‌های اندازه گیری عملکرد

یکی از گام‌های کلیدی طراحی کمپین‌های مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی ارزیابی میزان اثربخشی و موفقیت این استراتژی هاست . شاخص‌های اندازه گیری عملکرد معیارهایی از پیش تعریف شده هستند که میزان دستیابی به هدف را در کمپین‌های مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی برای برند و کسب و کار شما مشخص می‌کنند. ما قصد داریم مهمترین شاخص‌های کلیدی عملکرد برای ارزیابی موفقیت و تحقق اهداف کمپین‌های مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی را به شما معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

اسرار موفقیت کمپین بازاریابی شبکه های اجتماعی برند های بزرگ در اینستاگرام

اسرار موفقیت کمپین بازاریابی شبکه های اجتماعی برند های بزرگ در اینستاگرام

امروزه با توسعه بسترهای شبکه‌های اجتماعی بسیاری از برندها به دلایل مختلف از جمله افزایش آگاهی برند، رشد فرصت‌های فروش، رقابت با رقبا و سایر موارد به اتخاذ راهکارهای بازاریابی شبکه های اجتماعی روی می آورند. همچنین روند خرید کاربران از شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام رو به رشد است به طوریکه بسیاری از برندها از اینستاگرام به عنوان یک کانال درآمدزایی بالقوه استفاده می‌کنند. در این مطلب به بررسی آموخته‌های مهم برندهای بزرگ در طول اجرای کمپین بازاریابی شبکه های اجتماعی خود در اینستاگرام می پردازیم. با ما همراه باشید.

با رهبران چریکی استراتژی شبکه‌ های اجتماعی را اجرا کنید

با رهبران چریکی استراتژی شبکه‌ های اجتماعی را اجرا کنید.

قدرت بازاریابی شبکه‌ های اجتماعی غیر قابل انکار است. این روزها کسی را پیدا نمی‌کنید که حداقل یک حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی نداشته باشد. یکی از کلیدهای موفقیت یک کمپین شبکه‌های اجتماعی و طراحی خلاقانه استراتژی شبکه‌ های اجتماعی برخورداری از یک تیم حرفه‌ای و خلاق است. در این بین، نقش مدیر بازاریابی شبکه‌ های اجتماعی یکی از مهمترین نقش‌های تأثیرگذار در موفقیت و به ثمر نشستن کمپین‌های بازاریابی شبکه‌ های اجتماعی است. ما امروز قصد داریم مهارت‌ها و توانمندی‌های کلیدی مدیر بازاریابی شبکه‌ های اجتماعی را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

چگونه بدون ایجاد مزاحمت پیام‌های خود را به دست مشتری برسانیم

چگونه بدون ایجاد مزاحمت پیام‌های خود را به دست مشتری برسانیم؟

آیا مخاطبانتان از پیام‌های تبلیغاتی وقت و بی‌وقت شما به ستوه آمده‌اند؟ احتمالا بله! بسیاری از کسب‌وکارها به دلیل ناآشنا بودن به شرایط و قواعد ارسال پیام‌های ترویجی، اغلب باعث ریزش مخاطبان خود می‌شوند؛ بنابراین لازم است که بدانید چگونه و در چه زمانی باید با مخاطبان وارد تعامل شوید.
در این مطلب می‌خواهیم در مورد 5 روش اثرگذار برای رساندن پیام به مخاطبین صحبت کنیم؛ اما تفاوت این مطلب با سایر مطالب مشابه این است که 5 روش آورده شده در این مطلب، هیچ مزاحمتی را برای مخاطبان ایجاد نمی‌کنند.

راهنمای صفر تا صد طراحی حرفه ای یک پست اینستاگرامی

راهنمای صفر تا صد طراحی حرفه ای یک پست اینستاگرامی

بسیاری از کاربران تمایل دارند نه تنها یک پست را مشاهده کنند بلکه آن را با دیگران به اشتراک بگذراند و یا در اینستاگرام کسب و کاری خاصی را جست و جو کنند و اینجاست که یک شرکت با توجه به پتانسیل بازاریابی شبکه های اجتماعی می‌تواند از این فرصت استفاده کند و با ایجاد حس تعامل با مخاطبین موجب افزایش آگاهی برند خود شود. ما قصد داریم صفر تا صد اصول طراحی حرفه ای یک پست در اینستاگرام را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

راهنمای جامع پروفایل‌سازی برای مشتریان

راهنمای جامع پروفایل‌سازی برای مشتریان

قبل از اینکه بتوانید به صورتی موثر، مشتریان خود را هدف‌گذاری کنید، باید بدانید که آن‌ها که هستند، در کجا زندگی می‌کنند، عملکرد آن‌ها چگونه است، چه زمانی فعال هستند و مهم‌تر از همه، دلیل فعالیت‌های آن‌ها چیست.
در این مطلب می‌خواهیم به شما یاد دهیم که چگونه برای مشتریان خود یک پرفایل قدرتمند تشکیل دهید تا از این طریق بتوانید بازاریابی دیجیتال خود را با هدف‌گذاری بیشتر و بهتر به پیش بروید و نتایج بهتری از کمپین‌ها نصیب شما و کسب و کارتان شود.

10 روش کاربردی برای توزیع محتوا

10 روش کاربردی برای توزیع محتوا

باید باور کنیم که روش‌های قدیمی توزیع محتوا در عصر حاضر دیگر جوابگو نیستند و نمی‌توانند بازده و بازخوردی مناسب برایمان داشته باشند.
امروزه، برنامه‌ریزی برای توزیع محتوا به‌ صرف وقت و منابع زیادی نیاز دارد و اهمیت آن نیز از داشتن استراتژی بازاریابی و دقت در کیفیت محتوا کمتر نیست. توزیع محتوا در نظر بسیاری از افراد، در به اشتراک‌گذاری مطالب در توییتر و فیس‌بوک خلاصه شده است. اما قبل از هرگونه تصمیم‌گیری و چینش استراتژی برای توزیع محتوا باید بدانید که ده‌ها روش برای توزیع محتوا وجود دارد و ما نیز در این مطلب می‌خواهیم همین روش‌ها را با شما به اشتراک بگذاریم.

راهنمای استفاده از کلمات کلیدی در استراتژی بازاریابی

راهنمای استفاده از کلمات کلیدی در استراتژی بازاریابی

شما چگونه از کلمات کلیدی استفاده می‌کنید؟ یکی از رایج‌ترین استفاده‌ها از کلمات کلیدی در بهینه‌سازی سایت است. اما اگر از کلمات کلیدی فقط برای بهینه‌سازی سایت استفاده می‌کنید، قطعا در حال از دست دادن بخش بزرگی از پتانسیل این عنصر ارزشمند هستید.در این مطلب قصد داریم به شما یاد بدهیم که چگونه از کلمات کلیدی در استراتژی بازاریابی دیجیتال خود استفاده کنید.

دلایل شکست بازاریابی محتوایی و چگونگی اجتناب از آنها

دلایل شکست بازاریابی محتوایی و چگونگی اجتناب از آنها

اگر دستی بر آتش کسب‌وکار داشته باشید، حتما با مزایای بازاریابی محتوایی آشنا هستید. بازاریابی محتوایی یک کاتالیزگر مناسب برای رسیدن به هدف است و می‌تواند ترافیک را به سایت روانه کند. همچنین با استفاده از بازاریابی محتوایی می‌توانید دستاوردهای خود را گسترش دهید. البته بااین‌وجود، برخی کسب‌وکارها گزارش می‌دهند که بازاریابی محتوایی برای آن‌ها به‌طورکلی کارساز نیست و یا حداقل آن تاثیر مورد انتظار را نداشته است.
در این مطلب به عمده‌ترین دلایل شکست کمپین‌های بازاریابی محتوایی خواهیم پرداخت. همچنین روش‌های اجتناب از این شکست‌ها را نیز با شما به اشتراک می‌گذاریم.

راهنمای صفر تا صد توسعه برند شخصی در لینکدین

راهنمای صفر تا صد توسعه برند شخصی در لینکدین

بازاریابی شبکه های اجتماعی صرفا محدود به اینستاگرام، توئیتر یا تلگرام نیست. امروزه لینکدین بین شرکت‌ها و افراد شاغل بسیار حائز اهمیت و کاربردی است. در این بین بسیاری از افراد تمایل دارند به توسعه فعالیت‌های برندینگ در لینکدین بپردازند و با توسعه برند شخصی در لینکدین به یک اینفلوئنسر مطرح در صنعت و حوزه تخصصی خودشان مبتنی بر یک استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی هدفمند تبدیل شوند. ما در این مطلب به شما نکات طلایی توسعه برند شخصی در لینکدین را معرفی خواهیم کرد.

7 قدم تا مستندسازی استراتژی بازاریابی محتوایی

7 قدم تا مستندسازی استراتژی بازاریابی محتوایی

احتمالا می‌دانید که داشتن مستندسازی و استراتژی در بازاریابی محتوایی از چه اهمیت بالایی برخوردار است. اما بین دانستن اینکه کارایی را باید انجام دهید و چگونگی انجام آن کار، فاصله بسیار است.
برای مثال، 89 درصد از بازاریابان B2B از محتوا استفاده می‌کنند، ولی فقط 37 درصد از آن‌ها استراتژی مستند شده دارند.
در این مطلب  قصد داریم قدم‌های لازم برای مستندسازی استراتژی بازاریابی را با شما به اشتراک بگذاریم.


چرا بازاریابی اینفلوئنسر به سلاحی قدرتمند برای برندها تبدیل شده است

چرا بازاریابی اینفلوئنسر به سلاحی قدرتمند برای برندها تبدیل شده است؟

بر اساس مطالعات صورت گرفته در سال‌های اخیر، روز به روز برندهای زیادی به سمت استفاده از بازاریابی اینفلوئنسر سوق پیدا می‌کنند. bloglovin دریافته است که 63 درصد از بازاریابان میزان بودجه خود برای این نوع از بازاریابی در سال 2017 را افزایش داده‌اند. این افزایش بودجه به این معناست که برندهای بیشتری به ارزش بازاریابی اینفلوئنسر واقف شده‌اند و سعی دارند از مزایای آن بهره‌مند شوند.

قوانین شگفت انگیز و کاربردی میلیونرهای شبکه های اجتماعی

قوانین شگفت انگیز و کاربردی میلیونرهای شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی مثل استارتاپ به عنوان یکی از ترندهای مطرح روز بسیاری از کسب و کارها را درگیر کرده و مدیران بازاریابی شبکه های اجتماعی را وا داشته قوانین ساده اما بسیار کاربردی برای موفقیت استراتژی کمپین های سوشال را آموخته و به کار ببندند. بسیاری از این قوانین ساده راز موفقیت برندها و اینفلوئنسرهای بزرگ با درآمدهای میلیون دلاری تا افراد عادی است که از شبکه‌های اجتماعی به کسب درآمد می‌پردازند.

یک طراحی خوب چگونه می‌تواند به بازاریابی محتوایی کمک کند

یک طراحی خوب چگونه می‌تواند به بازاریابی محتوایی کمک کند؟

برخی از افراد بر این باورند ازآنجایی‌که در وبلاگ آن‌ها فقط تعدادی محتوای متنی قرار دارد، به همین دلیل آن‌ها نیازی به طراحی ندارند. این افراد فرآیند توسعه وب را یک فرآیند تک‌بعدی می‌بینند و به سایر مزیت‌های آن توجهی نمی‌کنند.
طراحی درواقع شخصیت وبلاگ شماست. طراحی آن چیزی است که هم می‌بینید و هم نه. طراحی می‌تواند باعث تحریک کردن احساسات شود و می‌تواند یک تجربه منحصربه‌فرد را به کاربر ارائه دهد.


7 روش برای آشتی دادن شبکه‌های اجتماعی و ایمیل مارکتینگ

7 روش برای آشتی دادن شبکه‌های اجتماعی و ایمیل مارکتینگ

همان‌طور که بازاریابی محتوا از سئو بهره‌مند می‌شود و یا پست‌های میهمان می‌توانند ترافیک شبکه‌های اجتماعی را بهبود دهند، شبکه‌های اجتماعی و ایمیل مارکتینگ نیز می‌توانند یک رابطه متقابل با یکدیگر داشته باشند. درحالی‌که برخی از افراد بر این عقیده‌اند که بازاریابی ایمیلی همگام با رشد محبوبیت شبکه‌های اجتماعی به‌پیش می‌رود، اما وقتی بدانید بازاریابی ایمیلی می‌تواند بازگشت سرمایه 4300 درصدی را به دست دهد، قطعا از آن اجتناب نخواهید کرد.

7 ترفند برای افزایش شانس رشد ویروسی در شبکه‌های اجتماعی

7 ترفند برای افزایش شانس رشد ویروسی در شبکه‌های اجتماعی

در دنیای پرتنش امروز شبکه‌های اجتماعی رشد ویروسی از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است. رشد سریع پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی در طول چند سال گذشته باعث شده است که روش ارتباط اینفلوئنسرها با مخاطبان خود تغییراتی جدی را به خود ببیند. سیاست‌مداران، کسب‌وکارها، ورزشکاران و هنرمندان از شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام برای به اشتراک‌گذاری ایده‌های جدید، فروش محصولات جدید و ترویج برند خود استفاده می‌کنند.


 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: