طراحی کمپین های تبلیغاتی

انواع بازاریابی ایمیلی و مزایای آن

انواع بازاریابی ایمیلی و مزایای آن

بازاریابی ایمیلی ، جریانی است که هم از لحاظ تعداد و هم کیفیت ، روز به روز در حال افزایش است. علت اینکه امروزه در بسیاری از کسب و کارها سعی می کنند از بازاریابی ایمیلی یا دیگر شیوه های مجازی و اینترنتی برای تبلیغات و بازاریابی استفاده کنند ، جنبه اقتصادی و به صرفه بودن آنهاست.

روشهای مختلف تبلیغ در بازاریابی پارتیزانی

روشهای مختلف تبلیغ در بازاریابی پارتیزانی

تبلیغات در بازاریابی پارتیزانی نوعی از بازاریابی است که شرکتها به ویژه شرکتهای کوچک یا تازه تأسیس که بودجه چندانی ندارند قصد دارند با کمترین هزینه و بودجه بیشترین نتیجه را بگیرند. بنابراین ، در ادامه به روشهای تبلیغاتی این نوع از بازاریابی پرداخته می شود.

لزوم بهینه کردن هزینه های تبلیغاتی

لزوم بهینه کردن هزینه های تبلیغاتی

با اینکه تبلیغات یکی از بخشهای مهم هر کسب و کاری هست ولی لازم است هزینه هایی که در این بخش صرف می شود کمی سر و سامان داده شود و هزینه های اضافی کاهش پیدا کند. زیرا اگر تنها به فکر کاهش هزینه های تبلیغاتی و بازاریابی خود باشید باید آگاه باشید که موفقیت چندانی نمی توانید به دست بیاورید و یکی از مهم ترین بخشهای خود را از دست خواهید داد. پس لازم است به فکر بهینه کردن هزینه های تبلیغاتی خود باشید.

هدیه مجانی روشی جذاب در بازاریابی

هدیه مجانی ، روشی جذاب در بازاریابی

هر روز از کنار برخی افراد و فروشنده ها ، بویژه افرادی که به فروش محصولات کوچک و نه چندان گران قیمت مشغول هستند می گذریم که نمونه های کوچکی از کار خود را به شکل رایگان به ما هدیه می دهند تا بعد از آزمودن کیفیت آن ، بتوانند در ما انگیزه کافی برای خرید ایجاد کنند.

حوزه بازاریابی خود را گسترش یا تغییر دهید

حوزه بازاریابی خود را گسترش یا تغییر دهید.

این آرزوی هر مدیر یا صاحب کسب و کاری است که بتواند محدوده بازاریابی خود را گسترش دهد.
همه این افراد پس از مدتی که از فعالیتشان می گذرد کاملاً به این مسئله واقف می شوند که باید کسب و کارشان و فعالیتشان را گسترش دهند وگرنه ، محکوم به شکست یا عقب نشینی در بازار رقابت خواهند شد. به همین دلیل در این مقاله به ارائه راهکارهایی می پردازیم که در حوزه گسترش دادن بازاریابی مفید خواهد بود.

4 روش کاربردی شناسایی مخاطب هدف برای کسب و کارتان

4 روش کاربردی شناسایی مخاطب هدف برای کسب و کارتان

مخاطب هدف یعنی کسانی که ممکن است به سرویس یا محصول شما علاقه داشته باشند، اما از کجا بفهمیم که افراد به محصولات یا خدمات ما علاقه دارند یا خیر؟!
در ادامه با چهار روش شناسایی مخاطب هدف آشنا خواهید شد.

راهنمای انتخاب یک آژانس بازاریابی دیجیتال مناسب کسب و کارتان

راهنمای انتخاب یک آژانس بازاریابی دیجیتال مناسب کسب و کارتان

آیا برای پیدا کردن بهترین و معتبرترین آژانس بازاریابی دیجیتال که به موقع پروژه دلخواه تان را به شما تحویل بدهد، هیچوقت این قدر تحت فشار نبوده اید؟ به شما حق می دهیم، یافتن آژانس بازاریابی دیجیتال که ضمن داشتن نیروهای حرفه ای، بخوبی بتواند همان چیزی که مد نظر دارید را در مدت زمان معین برای تان انجام بدهد، کار بسیار سختی است.
در این مقاله قصد داریم تا گام به گام شما را در مسیر یافتن بهترین آژانس بازاریابی دیجیتال همراهی نماییم تا از هرگونه وقایع مخربی که ممکن است در حین برقراری این گونه همکاری ایجاد شود اجتناب نمایید.

ماتریس SWOT و جایگاه آن در استراتژی بازاریابی دیجیتال

ماتریس SWOT و جایگاه آن در استراتژی بازاریابی دیجیتال

وقتی فعالیت کسب و کارها در دنیای دیجیتال را در نظر می گیریم، اغلب شاهد این امر خواهیم بود که کسب و کارها برای طراحی و تدوین استراتژی های بازاریابی دیجیتال دچار سردرگمی هستند. ماتریس تجزیه و تحلیل SWOT برای نظم دادن به آشفتگی های ناشی از این سردرگمی ها، ابزاری مفید خواهد بود، در این مقاله به معرفی جایگاه آنالیز ماتریس SWOT  در تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال پرداخته ایم و نحوه ی اجرای آن شرح داده نشده است.

راهنمای ساده اما قدرتمند بازاریابی افراد تاثیرگذار

راهنمای ساده اما قدرتمند بازاریابی افراد تاثیرگذار

 اگر به دنبال حضور موثرتر و بهینه تر در فضای مجازی هستید و اگر می خواهید که میزان موفقیت بازاریابی دیجیتال خود را در کسری از زمان و با کمترین هزینه بالا ببرید، بازاریابی از طریق افراد تاثیرگذار می تواند گزینه مناسبی باشد.
اگر می خواهید بیشتر درباره ی بازاریابی افراد تاثیر گذار بدانید در ادامه با ما همراه باشید.

صفر تا صد چگونگی خلق و ترسیم پرسونای مخاطب

صفر تا صد چگونگی خلق و ترسیم پرسونای مخاطب

در این مطلب چگونگی ترسیم پرسونای مخاطب را بیان خواهیم نمود.
در فرآیند تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال اگر به پرسش”مخاطب هدف شما دقیقا چه کسی است؟“پاسخ درستی داده نشود، هر آنچه که رشتیم تا به جایگاه مطرحی در بازاریابی دیجیتال برسیم پنبه خواهد شد.

چگونه استراتژی شبکه های اجتماعی را طراحی کنیم

چگونه استراتژی شبکه های اجتماعی را طراحی کنیم؟

چگونه استراتژی شبکه های اجتماعی را طراحی کنیم؟
حضور در شبکه های اجتماعی هم دقیقا شبیه مهمانی است. یعنی شما میزبان هستید و میلیون ها کاربر هم مهمان شما! پس برای دعوت از مهمان ها و پذیرایی گرم از آنها می بایست استراتژی طراحی کنید و برنامه ریزی داشته باشید.

6 پرسش متداول در روابط عمومی دیجیتال

6 پرسش متداول در روابط عمومی دیجیتال

روابط عمومی دیجیتال که یکی از ابزارهای بازاریابی دیجیتال و برندسازی به شمار می رود حکم همان بازیگری را دارد که با ظرافت و پیچیدگی خاص خودش بازی بسیار حرفه ای را اجرا می کند و در نهایت باعث می گردد داستان برند شما شنیدنی تر از همیشه به گوش مخاطبانتان برسد.
مقالات متعددی در باب روابط عمومی دیجیتال وجود دارد اما برای اینکه مهارت بازیگری زیرپوستی آن را بهتر درک کنیم، در نوشتار ذیل بطور جامع 6 پرسش متدوالی که در روابط عمومی دیجیتال بسیار پرسیده می شود را با هم بررسی و مرور می کنیم .

طراحی استراتژی های کمپین شبکه های اجتماعی مانند بزرگان بازاریابی

طراحی استراتژی های کمپین شبکه های اجتماعی مانند بزرگان بازاریابی

امروزه تمام کسب و کارها، به اهمیت حضورشان در شبکه‌های اجتماعی و طراحی استراتژی دیجیتال  پی برده‌اند. با این وجود، افزایش آگاهی برند و پست‌گذاری موفق در شبکه‌های اجتماعی بدون طراحی یک کمپین بازاریابی سوشال مدیا امکان‌پذیر نیست. در این مقاله قصد داریم مراحل کلیدی برای طراحی استراتژی های کمپین سوشال مدیا را به شما معرفی نماییم.

8 توصیه از متخصصان برای موفقیت‌ کمپین‌های بازاریابی محتوا

8 توصیه از متخصصان برای موفقیت‌ کمپین‌های بازاریابی محتوا

بسیاری از افراد در ابتدای مسیر راه‌اندازی یک کمپین بازاریابی محتوایی، نمی‌دانند که چگونه و از کجا این فرآیند را آغاز کنند. ما می‌دانیم که این فرآیند آسان نیست و به اختصاص زمان، انرژی و ایده‌هایی ناب برای شروع نیاز دارد. حتما این سخن را به‌وفور شنیده‌اید که آغاز هرکاری مهم‌ترین بخش آن است و در بازاریابی نیز شروع خوب اهمیت بالایی دارد. تمامی استراتژی‌ها و اقدامات شما به مرحله اول بستگی دارد.
اهمیت بازاریابی محتوایی بین کسب‌وکارهای ایرانی این روزها به‌قدری بالا رفته است که فکر نمی‌کنم نیازی به توضیح اضافه داشته باشد.در این مطلب می‌خواهیم 8 توصیه از متخصصان جهانی بازاریابی در زمینه موفقیت کمپین‌ها را با شما به اشتراک بگذاریم. با استفاده از این نوشته شما مطالب بیشتری در مورد بازاریابی، نحوه شروع، روش‌های افزایش اثرگذاری و ساخت کمپینی ماندگار را یاد خواهید گرفت.

راهنمای جامع شناسایی مخاطبان هدف آنلاین

راهنمای جامع شناسایی مخاطبان هدف آنلاین

کدام‌یک برای شما مهم‌تر است؟ ترافیک یا تبدیل؟ اگر 50 هزار بازدید از یک وب‌سایت قدیمی و 500 بازدید از یک وب‌سایت مشهور بازاریابی برای من ارسال کنید، تاثیر کدام‌یک از آن‌ها روی کسب‌وکار بیشتر خواهد بود؟ شناسایی مخاطبان هدف برای هر کسب و کاری از اهمیت بالایی برخودار است. در این مطلب یاد خواهید گرفت که چگونه و از چه طریقی مخاطبان هدف آنلاین خود را شناسایی کنید.

چگونه نقشه سفر مشتری را طراحی کنیم

چگونه نقشه سفر مشتری را طراحی کنیم؟

در این مطلب در مورد نقشه سفر مشتری (customer journey) صحبت خواهیم کرد و به شما یاد خواهیم داد که چگونه این نقشه را تهیه و تدوین کنید.

مانند پادشاهان کمپین تبلیغاتی در شبکه‌های اجتماعی گام بردارید

مانند پادشاهان کمپین تبلیغاتی در شبکه‌های اجتماعی گام بردارید

تا پنج سال پیش، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی در حوزه بازاریابی ، مفهوم تازه‌ای بود. به طوریکه بسیاری از برندهای بزرگ در حوزه مؤسسات آموزشی، رستوران‌ها، هنرمندان خلاق، شرکت‌های مطرح نرم‌افزاری تلاش کردند برای دستیابی به اهداف کسب و کار خود (مانند افزایش سهم آگاهی برند در شبکه های اجتماعی و افزایش conversion)، از پتانسیل بازاریابی شبکه‌های اجتماعی استفاده نمایند. بنابراین، بسیاری از برندهای بزرگ و جهانی مانند پادشاهان فضای شبکه اجتماعی، به سمت طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی در فضای سوشال روی آورند تا بتوانند مخاطب هدف را به برندشان متصل نمایند. در این مطلب قصد داریم نکاتی را معرفی کنیم تا مانند پادشاهان در شبکه‌های اجتماعی قدم بردارید. با ما همراه باشید.


بازاریابی محتوای ویدیویی در سوشال مدیا مانند اینفلوئنسرهای بزرگ

بازاریابی محتوای ویدیویی در سوشال مدیا مانند اینفلوئنسرهای بزرگ

بازاریابی محتوای ویدیویی در سوشال مدیا این روزها به یکی از فرمت های محتوایی قدرتمند و بسیار جذاب در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است که توجه بسیاری از برندها، مدیران بازاریابی و اینفلوئنسرها را به خود جلب کرده است. این روزها شاهد ظهور ستارگان درخشانی در شبکه های اجتماعی ویدیویی هستیم که به خوبی از پتانسیل بازاریابی محتوای ویدیویی در سوشال مدیا برای تحقق اهداف خود و کسب ثروت بهره مند می شوند.در این مطلب قصد داریم به شما روش هایی را معرفی کنیم تا بتوانید مانند اینفلوئنسرهای بزرگ شبکه های اجتماعی مانند آپارات یا یوتیوب برندی محبوب و مشهور خلق نمایید.

8 آمار برای کمک به اثبات ارزش بازاریابی محتوایی

8 آمار برای کمک به اثبات ارزش بازاریابی محتوایی

پیدا کردن نمونه‌های موفق بازاریابی برند، به‌خصوص در عصر شبکه‌های اجتماعی، کار چندان سختی نیست. فقط کافی است نگاهی به شرکت‌های بزرگ حوزه‌های مختلف صنعت دنیا داشته باشید تا ببینید که آن‌ها چگونه برند کسب‌وکار خود را ترویج می‌دهند.
اما یک بازاریابی محتوایی که بتواند پشتیبان بازاریابی برند باشد، می‌تواند به‌عنوان یک وزنه مثبت برای فرآیند بازاریابی تلقی شود. از طریق استراتژی بازاریابی محتوایی، برند در مدت کوتاه‌تری در ذهن مخاطب حک می‌شود و برای مدت‌زمان طولانی‌تری نیز به یاد او خواهد ماند.

چگونه یک کمپین تبلیغاتی را سازماندهی کنیم

چگونه یک کمپین تبلیغاتی را سازماندهی کنیم؟

کمپین‌های تبلیغاتی گروهی از پیام‌های تبلیغاتی هستند که می‌توان آن‌ها را در همه‌جا مشاهده کرد. از درودیوار شهر گرفته تا پهنه اینترنت. کمپین‌های تبلیغاتی در فرم‌های متنوعی وجود دارند؛ اما این کمپین‌ها از قواعد و اصول خاصی پیروی می‌کنند و تمامی کسانی که قصد راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی را دارند باید از این اصول و قواعد آگاه باشند.
در این مطلب می‌خواهیم در مورد کمپین‌های تبلیغاتی صحبت کنیم و هرچه که لازم است در مورد این کمپین‌ها بدانید را با شما به اشتراک بگذاریم.


 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: