طراحی کمپین های تبلیغاتی

تولید محتوا توسط اینفلوئنسرها و اهمیت آن در بازاریابی محتوا

تولید محتوا توسط اینفلوئنسرها و اهمیت آن در بازاریابی محتوا

یکی از استراتژی های بازاریابی محتوا این است که از اینفلوئنسرها برای تولید محتوای خود استفاده کنید. هدف از انجام فعالیت های بازاریابی محتوایی، تقریبا هیچوقت به معنای افزایش فروش نیست؛ افرادی که می خواهند اطلاعاتی را تحلیل کرده و منتشر کنند، معمولا تمایل به خرید ندارند. بازاریابی محتوایی بیشتر درباره تاثیرگذاری اینفلوئنسرها که می توانند بر روی مشتریان شما تاثیر بگذارند و آنها را تشویق به خرید کنند، می باشد.

مدیریت برند موفق در کسب و کار اینترنتی

مدیریت برند موفق در کسب و کار اینترنتی

 از عواملی که باعث شکست کسب و کار اینترنتی شما می شود، عدم مدیریت صحیح کسب و کار می باشد. این را بدانید که مدیریت برند کسب و کار بسیار مهم و حائز اهمیت است، زیرا شما را از درگیر شدن با چالش ها و بحران ها و در نهایت شکست و تعطیلی کسب و کارتان نجات خواهد داد.
به همین منظور تصمیم گرفتیم که در این مقاله نحوه مدیریت برندهای موفق در کسب و کارهای اینترنتی را به شکل صحیح و اصولی بیان کنیم.

7 راه افزایش فروش برای مدیران کسب و کار

7 راه افزایش فروش برای مدیران کسب و کار

کسب و کارهای اینترنتی و تجارت الکترونیک در آینده با سرمایه گذارانی از شرکت های فعال در این حوزه رو به رو خواهند شد که پیش بینی می شود تا سال 2020، سرمایه گذاری این بخش به مبلغی در حدود 29/79 میلیارد دلار برسد. از این رو بیشتر فعالان در زمینه تجارت الکترونیک در صدد رفع ایرادات و تمرکز بیشتر بر روی سئو سایت و بازاریابی اینترنتی هستند.
به همین جهت در این مقاله راهکارهای بهبود فروش را بررسی خواهم کرد. امیدوارم این مقاله مورد توجه شما قرار بگیرد. 

الگوی AIDA در بازاریابی دیجیتال

الگوی AIDA در بازاریابی دیجیتال

اگر نگاهی به اینباکس ایمیل یا پیامک‌های خود داشته باشید، می‌بینید که روز به روز به تعداد پیام‌های تبلیغاتی افزوده می‌شود. می‌توان گفت که در عصر حاضر، ما مورد بمباران تبلیغاتی برندهای مختلف قرار می‌گیریم. با گسترش کانال‌های بازاریابی، اهمیت جلب‌توجه مخاطب نیز افزایش‌یافته است. چه با یک بیلبورد تبلیغاتی در بهترین و پربازدیدترین نقطه شهر و یا یک تبلیغ فیس بوکی؛ جلب‌توجه اولین قدم در ایجاد تعامل است.
در این مطلب می‌خواهیم در مورد مفهومی صحبت کنیم که می‌تواند در فهم فرآیند «از جستجو تا خرید» بسیار کمک‌کننده باشد. 

20 مکان اشتراک گذاری محتوا

20 مکان اشتراک گذاری محتوا

اگر می خواهید محتوای شما به بیشترین محبوبیت خود در میان کاربران برسد، باید علاوه بر انتشار پست در وب سایت خود باید کارهای دیگری نیز انجام دهید.
علاوه بر رسانه های اصلی مثل مدیوم (Medium)، اشتراک گذاری محتوای خود در پلتفرم های اختصاصی یا صنعتی حوزه کاری شما، می تواند به دیده شدن محتوا توسط افراد بیشتری کمک کند.اشتراک گذاری محتوا در دیگر رسانه ها عملکردی مثل بلندگو برای شدت بخشیدن به صدا دارد، هر چه در مکان های بیشتری آن را قرار دهید توسط افراد بیشتری شنیده می شوید.
آماده اید که محتوای خود را تقویت کنید و ترافیک وبسایت خود را افزایش دهید؟

معرفی 3 سرویس تبلیغات گوگل

معرفی 3 سرویس تبلیغات گوگل

از زمان راه اندازی ادوردز (Adwords) هجده سال می گذرد و زمان تغییر برای گوگل فرا رسیده است. در این دو دهه خیلی چیزها عوض شده اند. تلفن های همراه زندگی مردم را زیر و رو کرده، هر یک از ما به کمک رسانه های اجتماعی به یک انتشار دهنده محتوا تبدیل شده ایم و تقاضا برای محتوای ویدیوئی بسیار زیاد است. این تغییرات باعث می شود صاحبان کسب و کار در استراتژی دیجیتالی خود بازنگری کنند و به همین دلیل است که گوگل تصمیم به بازسازی برند پلتفرم های سفارش تبلیغات، بازاریابی و نمایش تبلیغات خود گرفته است.

تکتیک های تولید محتوای ویدیوی تبلیغاتی

تکتیک های تولید محتوای ویدیوی تبلیغاتی

تولید ویدئو های تبلیغاتی حرفه ای، یکی از عوامل کلیدی موفقیت بازاریابی اینترنتی می باشد. در این مقاله قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم که با چه تکنیک هایی می توانیم ویدئوهای تبلیغاتی حرفه ای را با صرف بودجه محدود بسازیم؟
اگر می خواهید ویدئوهای شما تبدیل بالایی داشته باشند، باید ویدئوهای کوتاه و جذاب تولید کنید. اینجا می توانید تکنیک های تولید ویدئوی تبلیغاتی با بودجه محدود که تبدیل بالایی نیز داشته باشند را مشاهده نمایید.

4 شبکه اجتماعی ناشناخته برای افزایش آگاهی از برند

4 شبکه اجتماعی ناشناخته برای افزایش آگاهی از برند

وقتی از شبکه های اجتماعی غیرمنتظره ای که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند استفاده می کنید، قابلیت این را دارید که به مخاطبین تازه نفس دست پیدا کنید، اعتبار برند خود را بیشتر کنید و حتی برای وبسایت خود ترافیک بیشتری به دست آورید. ما در این مقاله تلاش کرده ایم تا کاربردی ترین پلتفرم های شبکه اجتماعی که توجه زیادی به آنها نشده است را معرفی کنیم تا به سرعت بتوانید درباره برند خود آگاهی ایجاد کنید.

موفقیت در بازاریابی محتوا با ترکیب سئو و خلاقیت

موفقیت در بازاریابی محتوا با ترکیب سئو و خلاقیت

موفقیت در بازاریابی اینترنتی در گرو داشتن استراتژی محتوای عالی می باشد. چگونه سئو و خلاقیت را با هم ادغام کنیم تا در بازاریابی محتوا موفق شویم؟
جمله “سئو خلاقیت را از بین می برد” از زبان تولید کنندگان محتوا زیاد شنیده می شود. از سوی دیگر کارشناسان سئو هم اغلب می گویند که سئوی کامل و بی نقص باید بر تولید محتوای خلاق اولویت داشته باشد.
واقعیت این است که در بهترین نوع بازاریابی محتوا، خلاقیت با سئو ترکیب می شود. در این مقاله بهترین راه های ادغام خلاقیت و سئو برای موفقیت در بازاریابی محتوا را معرفی می کنیم.

تاثیر اینفلوئنسر مارکتینگ بر بازاریابی برندها

تاثیر اینفلوئنسر مارکتینگ بر بازاریابی برندها

اینفلوئنسر مارکتینگ یا بازاریابی افراد تاثیرگذار یکی از روش های بازاریابی برندها می باشد. سرمایه گذاری برندها بر روی اینفلوئنسر مارکتینگ (influencer marketing) بدون توجه به نگرانی هایی که درباره فریب این افراد وجود دارد افزایش یافته است.

گامهای مهم در طراحی تبلیغات جذاب

گامهای مهم در طراحی تبلیغات جذاب

آگهی های تبلیغاتی ، علاوه بر اینکه باید ویژگیهای کالا را با دقت و به درستی معرفی کنند باید بتوانند مخاطبان و مشتریان بیشتری را نیز جذب کنند.
برای جذب مشتریان بیشتر ، علاوه بر اینکه نیازهای مشتریان یکی از عوامل اصلی در جذب آنها به سمت کالای معرفی شده است بلکه جذابیت های تبلیغاتی نیز اثر چشم گیر و مهمی دارند. به همین دلیل در این مقاله سعی شده است به نکات مهم و اساسی برای طراحی یک آگهی تبلیغاتی جذاب پرداخته شود. در ادامه به ویژگیهای یک پیام تبلیغاتی جذاب اشاره می شود.

گامهای مهم و اولیه در جهت تهیه پیام های تبلیغاتی مناسب

گامهای مهم و اولیه در جهت تهیه پیام های تبلیغاتی مناسب

آگهی تبلیغاتی یکی از ابزارهای مهم در معرفی کالا و خدمات می باشد که علاوه بر نقش معرفی کالا می تواند در جذب مشتریان یا عدم جذب آنها نقش بسزایی داشته باشد.بنابراین ، متنی که برای یک آگهی تبلیغاتی تهیه و مورد استفاده قرار می گیرد لازم است در عین حال که متناسب می باشد ، ویژگیهایی مانند جذابیت ، بیان قوی و تأثیر گذاری نیز داشته باشد. به همین منظور در این مقاله شما را با اصول و راهکارهای مناسب جهت تهیه یک آگهی تبلیغاتی مناسب آشنا خواهیم کرد.

نکات ضروری و مهم جهت تبلیغات اینترنتی

نکات ضروری و مهم جهت تبلیغات اینترنتی

گسترش فضاهای اینترنتی و مجازی ، بستر مناسبی برای فعالیتهای مختلف در کسب و کارها و مشاغل ایجاد کرده است. یکی از فعالیتهای مهم در هر کسب و کاری “تبلیغات” می باشد. بنابراین ، استفاده از فضاهای اینترنتی و مجازی در تبلیغات غیر قابل اجتناب بوده و تمامی صاحبان مشاغل و کسب و کارها برای تبلیغات وسیع و دسترسی عموم مردم بدان باید از فضاهای مجازی و اینترنتی بهره ببرند. بر همین اساس لازم است شرکتها ، سازمانها ، افراد و مشاغل مختلف ، نکاتی ضروری و مهم که جهت تبلیغ های اینترنتی مؤثر است را مد نظر قرار داده و رعایت کنند. در این مقاله سعی شده است به این نکات مهم اشاره می شود.

بهترین تبلیغ را چگونه بسازیم

بهترین تبلیغ را چگونه بسازیم؟

همان گونه که مشهود است، تبلیغات در حال رسیدن به بالاترین حد اشباع خود است و هم اکنون زمان طلوع روابط عمومی است.همان گونه که می بینید در یک منطقه شهری با تبلیغات متعددی در مترو، تابلو سردر فروشگاه ها، ایستگاه اتوبوس، پیامک تبلیغاتی، پیام های تلویزیونی و … مواجه هستیم و این در حالی است که هر فرد فقط می تواند تعداد مشخصی از آنها را در پایان روز به یادآوری نماید.

کمپین بازاریابی با هدف برندسازی چه مشکلاتی دارد

کمپین بازاریابی با هدف برندسازی چه مشکلاتی دارد؟

محیط رسانه ای جدید جهت برند و برند سازی، مشکلات پیش روی بازاریابان را در زمینه طراحی برنامه های موثر و کارا در عرصه ارتباطات بازاریابی مشکل تر از گذشته نموده است.
طراحی حرفه ای برنامه ها و کمپین های ارتباطات برند، نیازمند برنامه ریزی دقیق و استفاده از خلاقیت است. اکنون برخی از ابزارهای مفید برای کسب اهداف مناسب در طراحی و برنامه ریزی برنامه ها و کمپین های برند و برندسازی را معرفی می نماییم. 

تاثیر اینستاگرام در تبلیغات و بازاریابی

تاثیر اینستاگرام در تبلیغات و بازاریابی

به طور کلی تبلیغات در اینستاگرام یکی از بهترین شیوه های تبلیغاتی در رسانه های اجتماعی می باشد و این نوع تبلیغات برای کلیه صنایع بسیار مهم و با اهمیت است و سعی کنید که کلیه محصولات تولیدی سازمان خود را در اینستاگرام معرفی نمایید تا هم محصولات و هم برند شما در این رسانه اجتماعی تبلیغاتی معرفی گردد.
اینستاگرام یکی از پر کاربرترین و قدرتمند ترین شبکه های اجتماعی برای معرفی کالاهای صنایع گوناگون در سراسر دنیا می باشد، البته شایان ذکر است که وسیله مناسبی برای برندسازی بر پایه تبلیغات نیست.

مشاور تبلیغات و بازاریابی

مشاور تبلیغات و بازاریابی

مشاور تبلیغات و بازاریابی فرد یا افرادی هستند که احاطه کامل بر دو موضوع بازاریابی و تبلیغات دارند. بدین ترتیب که هم جنبه مختلف تبلیغات را می شناسند و هم به ابعاد متعدد بازاریابی آگاهی دارند.

تبلیغ برای برند یا تبلیغ برای بازاریابی محصول

تبلیغ برای برند یا تبلیغ برای بازاریابی محصول

بیشتر تبلیغات سعی می کنند تا ما را مجبور سازند تا به جای سایر برند های تجاری ، برند مورد نظر را بخریم و نه مستقیما محصولات را بخریم.اغلب شرکت های تبلیغاتی متمرکز بر تاثیرات تبلیغات جهت فروش و بازاریابی محصول بود که می توانند به شرط یکسان بودن سایر موارد تعادل ترازو را به نفع یک برند برهم بزنند و یا بر تصمیم ما مبنی بر خریدن و یا نخریدن یک محصول براساس انتخاب نحوه وزن دادن ما به نام های تجاری تاثیر گذارند.

3 نکته در مورد بازاریابی به کمک وب سایت شما

3 نکته در مورد بازاریابی به کمک وب سایت شما

گسترش فناوری های جدید و استفاده از اینترنت در سالهای اخیر موجب شده ، استفاده از وب سایتهای اینترنتی یکی از الزامات در هر کسب و کاری باشد. امروزه ، هر فردی برای اینکه کالا یا خدمات مورد نیاز خود را به دست بیاورد ، ابتدا به سراغ اینترنت رفته و اطلاعات لازم را از آنجا به دست می آورد و با شرکتها و سازمانهایی که می تواند از طریق آنها کالا و یا خدمات مورد نیاز خود را به دست بیاورد آشنا می شود.

روش های بازاریابی پارتیزانی و مراحل اجرای بازاریابی پارتیزانی

روش های بازاریابی پارتیزانی و مراحل اجرای بازاریابی پارتیزانی

بازاریابی پارتیزانی یا چریکی به معنی استفاده از راهبردهای کاملاً عادی و روشهای معمولی ولی با نتیجه عالی است.
از آنجا که در تجارتهای محدود و در سطح کوچک ، سرمایه برای تبلیغات کم است این روش بسیار مناسب است. در این نوع بازاریابی کردن باید قدرت و توانایی خطر کردن بالا باشد در حالی که در کسب و کارها و تجارتهای کلان کمتر از این روش استفاده می شود.


 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: