شگفت انگیزترین جعبه ابزار تولید محتوای تعاملی

شگفت انگیزترین جعبه ابزار تولید محتوای تعاملی
آینده محتوا امروزه به سمت محتوای تعاملی سوق پیدا می‌کند به طوری که تجربه منحصر به فرد و خاطره انگیزی برای مخاطبین ارائه نماید. محتوای تعاملی مشارکت و تعامل مخاطبین را بر می‌انگیزد و به افزایش فرصت‌های فروش و آگاهی برند شما منجر می‌شود. ما دراین مطلب قصد داریم شگفت انگیزترین جعبه ابزار تولید محتوای تعاملی را به شما معرفی نماییم تا بتوانید با استفاده از این جعبه ابزار به طراحی و تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی و سایت خود بپردازید.

ابزار تولید محتوای تعاملی QZZR

یکی از مهمترین محتواهای تعاملی تست‌ها و کوئیزها هستند. ابزار تولید محتوای تعاملی Qzzr امکان ایجاد کوئیز را برای شما جهت تعبیه و جاسازی در وب سایت و به اشتراک‌گذاری در پروفایل برندتان در شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک تسهیل می‌کند. این ابزار تولید محتوای تعاملی به طور واقعی از طریق وب سایت و شبکه‌های اجتماعی، آگاهی برند و نرخ تعامل مخاطبین با برندتان را افزایش می‌دهد.

ابزار تولید محتوای تعاملی SNAPAPP

شما با استفاده از ابزار SnapApp، ارائه دهنده راه کارهای بازاریابی محتوایی تعاملی قادر خواهید بود که محتوای بیشتری تولید کنید، منتشر کنید و نتایج بهتری برای موفقیت کسب و کارتان مشاهده نمایید.
این ابزار تولید محتوای تعاملی امکان ایجاد انواع محتوا از ماشین حساب و نظرسنجی تا اینفوگرافیک را برای شما تسهیل می‌نماید. از مهم‌ترین مزایای SnapApp امکان یکپارچه‌سازی آن با سایر ابزارهای دیگر مانند سامانه  CRM و نرم‌افزار اتوماسیون بازاریابی می‌باشد.

ابزار تولید محتوای تعاملی ZAPTION

در چند سال گذشته ویدئو  رشد و محبوبیت بسیار چشمگیری داشته و توانسته در مقایسه با سایر فرمت‌های محتوا، توجه مشتریان را به خود جلب نماید. در این بین، شما با استفاده از ابزار تولید محتوای تعاملیZaption  می‌توانید فیلم‌های خود را تهیه کنید، در فیلم کوئیز، راهنما یا لینک قابل دانلود مقاله درج نمایید.

ابزار تولید محتوای تعاملی GUIDES.CO

پلتفرم Guides.co مشابه با اسلایدشیر می‌باشد که انواع مختلف محتوا و رهنمودهای تعاملی را در بستری آنلاین ارائه می‌نماید. شما با استفاده از این ابزار تولید محتوای تعاملی می‌توانید مقالات استاندارد بیابید و همچنین به رهنمودهای آنلاین، ویدئو، عکس و فایل بیفزایید و به طور مستقیم برندتان را با احساسات مخاطبین خود درگیر سازید.

ابزار تولید محتوای تعاملی WEBYCLIP

ابزار WebyClip بهترین ابزار تولید محتوای تعاملی برای سایت‌های فعال در حوزه تجارت الکترونیک و فروشگاه‌های اینترنتی است. اگر مالک چنین کسب و کاری هستید می‌توانید محتوای ویدئویی بسازید. مشتریان با انتخاب و مشاهده ویدئو، می‌توانند محصولاتی که لینک‌شان را در ویدئو تعبیه نموده‌اید را مشاهده کنند. مخاطبین با کلیک بر روی لینک محصول به طور مستقیم به صفحه توضیحات محصول در فروشگاه هدایت می‌شوند که از این طریق فرصت‌های فروش افزایش می‌یابد. این سبک محتوای ویدئویی به خوبی در شبکه‌های اجتماعی با استفاده از این ابزار تولید محتوای تعاملی وایرال و دست به دست می‌شود.

ابزار تولید محتوای تعاملی ROOJOOM

این پلتفرم مدیریت نقشه راه مشتری، به شما امکان تولید محتوا تعاملی را می‌دهد. شما با استفاده از این ابزار تولید محتوا تعاملی می‌توانید هر چیزی از ویدئو تا پی دی اف، تصویر، متن را به یکدیگر تبدیل کنید و محتوایی با حداکثر نرخ تعامل برای خلق تجربه‌ای شگفت انگیز برای مشتریان خود ایجاد نمایید و در مسیر محتوا، مشتری را با برند خود همراه سازید.

ابزار تولید محتوای تعاملی THINGLINK

با استفاده از ابزار تولید محتوای تعاملی ThingLink شما قادرید، درون یک تصویر، انواع مختلف محتوا مانند ویدئو، متن و حتی تصاویری دیگر جاسازی کنید. به عبارت دیگر، این ابزار تولید محتوای تعاملی به مشتریان اجازه می‌دهد بر روی محتوای تعبیه‌شده درون تصویر کلیک نمایند و به سمت لندینگ پیج یا محتوای هدف گذاری شده متناسب با جامعه هدف کسب و کار هدایت شوند.
شما با استفاده از این ابزار تولید محتوای تعاملی می‌توانید نرخ تعامل و توجه مخاطبین به برندتان را افزایش دهید و دقیقا به همان نقطه‌ای که مد نظر دارید آنها را هدایت نمایید. همچنین می‌توانید تصاویر را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید و از طریق ترافیک حاصل از شبکه‌های اجتماعی ترافیک سایت و لیدهای فروش خود را افزایش دهید.

ابزار تولید محتوای تعاملی INFOGR.AM

محتوای بصری نرخ کلیک خوری بیشتری دارد و از طریق شبکه‌های اجتماعی نیز می‌تواند ترافیک زیادی روانه سایت کند. در این بین، Infogr.Am به عنوان یک ابزار تولید محتوای تعاملی محبوب به شما اجازه می‌دهد با بهره‌گیری از هزاران قالب آماده و فرمت‌های از پیش تعریف شده، به سهولت محتوای گرافیکی در فرمت اینفوگرافیک تهیه نمایید، در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید، در سایت خود تعبیه نمایید به صورتی که قابل بازدید، بزرگ‌نمایی و دانلود باشد.

ابزار تولید محتوای تعاملی CANVA

ابزار Canva یک پلتفرم با رابط کاربری بسیار ساده و کاربرپسند برای تولید محتوای بصری است که امروزه بین بسیاری از بازاریابان B2B  محبوب شده است. شما در عرض چند دقیقه با استفاده از این ابزار تولید محتوای تعاملی، پست مد نظرتان را برای شبکه‌های اجتماعی به صورت حرفه‌ای و با بهره‌گیری از انواع قالب‌ها، شکل‌ها، فونت‌ها و سایر ابزارهای پیشرفته تولید محتوای تعاملی می‌توانید طراحی، دانلود و منتشر نمایید.
به سهولت، قالب مد نظر خود را انتخاب کنید، رنگ‌بندی‌ها را تغییر دهید، از عکس‌های موجود استفاده کنید یا حتی تصاویر مدنظر خودتان را آپلود نمایید، از فونت‌های چشمگیر و جذاب آن بهره ببرید و در نهایت محتوای تعاملی خود را با این ابزار تولید محتوای تعاملی مستقیماً دانلود کرده و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

ابزار تولید محتوای تعاملی POLLDADDY

یکی از دغدغه‌های مدیران بازاریابی به روز رسانی استراتژی کسب وکار و توسعه محصول، تصمیم‌گیری و اجرای برنامه‌های بازاریابی مبتنی بر داده‌های قابل اتکاء و برخاسته از بازار هدف است. شما با استفاده از ابزار تولید محتوای تعاملی PollDaddy می‌توانید انواع سؤالات (متنی، چند گزینه‌ای و سایر موارد) را طراحی نمایید.
همچنین قالب پاسخ‌های ممکن برای هر سؤال را تعیین کنید و به راحتی برای شناخت ذهنیت مخاطبین هدف، نظرسنجی خود را با اتکاء به این ابزار تولید محتوای تعاملی، در شبکه‌های اجتماعی به ویژه در فیسبوک و توئیتر به اشتراک بگذارید. در نهایت با توجه به کلیک کاربران اطلاعات ارزشمندی گردآوری کنید و استراتژی کسب و کار خود را با این روش هوشمند تغییر داده و یا به روز رسانی نمایید.
رفرنس:اژانس دارت
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

کسب اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره و آشنایی با موثرترین شیوه های تبلیغات مرتبط با حوزه کاری خود، دریافت کمپین های تبلیغاتی و راهکارهای عملیاتی برای توسعه کسب و کار و برندینگ و آگاهی از دوره ها و کارگاه های آموزشی همین حالا با شماره 09122006830 تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس یا شبکه های اجتماعی،  با ما در ارتباط باشید.