راه حل بازاریابی آنلاین

راه حل بازاریابی آنلاین

راه حل بازاریابی آنلاین

راه حل بازاریابی آنلاین 700 500 دکتر علی ناصرحجتی

راه حل بازاریابی آنلاین

موفقیت شامل طرحهایی است که برای بازاریابی ارزشمند هستند. اگر کاربر وارد سایت شما نشود تجارت و شغل شما شکوفا نخواهد شد.راه حلها کوله باری از تجربه را در ساختار هدف برای ایجاد درامد دارند.

راه حل بازاریابی آنلاین

موفقیت شامل طرحهایی است که برای بازاریابی ارزشمند هستند.

اگر کاربر وارد سایت شما نشود تجارت و شغل شما شکوفا نخواهد شد.راه حلها کوله باری از تجربه را در ساختار هدف برای ایجاد درامد دارند.

OES: بهینه سازی موتور جستجو برای وبسایتهایی که به موتور جستو برای ایجاد ترافیک نگاه می کنند ضروری است چرا که ترکیب ساده ای از محتوی نوشته شده خوب و تگهای متا است.

CPP: پرداخت با هر کلیک اغلب تنها انتخاب برای بازارهای رقابتی است همچنین مسیر خوبی برای رسیدن به مخاطبان بیشتر است.

تجزیه و تحلیل وب: انالیز ترافیک فرصتهای آسانی را برای رشد موردهایی بوجود می اورد که باعث می شوند کارهای بیشتری برای استراتژی بازاریابی انلاین ضروری باشد.

تیم بازاریابی مخصوص ما برای افزایش تحول، تکرار ترافیک و افزایش مرئی شدن آنلاین کار می کند.

تیم بازاریابی دیجیتال ما تاکید به راه حلهای بازاریابی آنلاین کامل دارد تا مرئی بودن انلاین را افزایش داده و شهرت برند را افزایش دهد تا پایه ای برای رشد تجارت و بیزنس باشد.

اینترنت پر از وبسایتهاست، برای جذب ویزیتورها و تبدیل آنها به مشتریان وفادار، شما نیاز به برنامه استراتژیک و تکنیکهای بازاریابی دارید که به شما کمک می کند رقابت بدون رقیبی داشته باشید.تیم تحصصی ما به شما کمک می کند استراتژیهایی را ایجاد کرده و ترافیک با کیفیت  وبسایتتان را افزایش دهید.

با ارزیابی وبسایتتان و تحقیق با کلمات کلیدی، تلاشهای بازاریابی ما ارزش برند شما را اصلاح خواهد کرد.تکنیکهای بازاریابی ما ترکیبی از بهینه سازی موتور جستجو (OES) پرداخت با کلیک کردن (CPP) بازاریابی موتور جستجو (MES) و خدمات تجزیه و تحلیل وب است تا بهترین نتایج را در شغلتان بدست آورید.

بهینه سازی موتور جستجو برای کارهایی ضروری است که بدنبال مزیت رقابتی در نتایج تحقیق هستند و دربرگیرنده تمام محتوی بهینه ضروری، طراحی و اچ تی ام ال با استراتژیهای انتشار محتوی برای کمک به اصلاح نسبت تبدیل و تحول است.تبلیغات آنلاین و CPP روشهای موثری برای رسیدن به مشتریان هدف هستند.تیم ما کمپین بازاریابی  را با هم در نظر می گیرد و در نتیجه سرمایه شما برخواهد گشت.با خدمات تجزیه و تحلیل وب اطمینان می دهیم که همه داده های لازم برای ساختن کمپین بازاریابی موفق را داریم.

فرایند بازاریابی آنلاین ما

طراحی و استراتژی

هر تجارتی متفاوت است.اولین مرحله ما آنالیز کردن صنعتتان و فهمیدن بیزنستان،نیازهای بازاریابی منحصر به فرد و مطالعه مناظر رقابتی  است.حرفه ایهای بازاریابی اینترنت ما تحقیق جامعی انجام دادند که شامل مطالعه داده از تجزیه و تحلیل سایت شما، انالیز پورتفوی بک لینک،تحقیق کلمات کلیدی آنالیز رقبا و موارد دیگری بود.تمام این داده ها سپس برای توسعه کمپین بازاریابی استفاده می شود.

ترافیک کیفیت

اختلاف چشمگیری بین حجم بالای ترافیک و ترافیک”کیفیت” وجود دارد.تلاشهای بازاریابی ما ترافیک کیفیت را به وبسایت شما منتقل می کند.بویژه، کاربرانی که  از محصولات یا خدمات هدف استفاده می کنند.به این روش مطمئن خواهیم شد که ترافیکی که بیزنس شما را هدایت می کند وبسایت شما را درگیر کرده و در نهایت متحول میشود.

تحول و حفظ مشتری

ایجاد ترافیک در وبسایت شما، چندان فایده ای ندارد مگر اینکه وبسایت به  کاربران چیزی را که انتظار دارند در اختیارشان قرار دهد.تجربه کاربر و تعامل با سایت شما تصمیم می گیرد ویزیتور بماند یا نه.بازاریابی ما و متخصصان بازاریابی به بهینه سازی وبسایت شما کمک می کنند و اطمینان می دهند که عملکرد مناسبی مانند پر کردن فرم یا کلید خرید یا عملکرد مطلوب دیگری وجود دارد.اینها عنصر ضروری برای اصلاح نسبت تغییرها هستند.مشتری که بار اول وارد صفحه شما می شود نباید گم شود.از طرف دیگر مهم است که ارتباط پایدار با مشتریان موجود داشته باشید.متخصصان بازاریابی ما این را با استفاده از بازاریابی دوباره و دیگر تکنیکها اطمینان می دهند.

راه حل بازاریابی آنلاین ما شامل:

مشاوره OES: در طول مشاوره، متحصصان ما، وبسایت شما را آزمایش کرده و آنالیز تخصصی ایجاد کرده و گزارشهایی با جزییات در مورد چگونگی ثابت شدن مقولات می دهند.

تحقیق کلیدواژه ها: کلیدواژه ها مهمترین عنصر بازاریابی آنلاین هستند.ما تحقیق کلیدواژه را انجام می دهیم تا اطمینان پیدا کنیم تمام تلاشهای بازاریابی ما منتهی به بازار شماست.انتخاب کلیدواژه درست اطمینان می دهد که بیزنس شما شایسته رتبه بندی و حضور آنلاین است.

تجزیه وتحلیل رتبه بندی جاری: ما آنالیز رتیه بندی جاری وبسایت شما را بررسی می کنیم ولیستی از کلیدواژه هایی که مشتریان شما برای یافتن بیزنس آنلاین شما به کار می گیرند را ایجاد کرده و از انها بعنوان اساسی برای تمام کمپینهای آنلاین استفاده می کنیم.

بهینه سازی روی صفحه: بررسی با جزییات از وبسایت شما انجام شد تا مواردی مانند لینکهای شکسته شده، محتوی اضافی یا استفاده از کلیدواژه های مرتبط و …شناسایی شود و سپس اطمینان پیدا کردیم که این اولین مرحله فرایند است.همچنین، تصاویر، ویدیوها و محتوی بهینه می شوند با راهنماهای OES.

پروفایل لینک: ساختن پروفایل لینک یکی از مهمترین مورد یرای ایجاد شهرت و اعتبار است.ما تکنیکهایی را برای جذب بلک لینکها به وبسایت شما پیشنهاد می دهیم.لینکهای سمی را که به شهرت وبسایت شما آسیب می زنند حذف کنید و رتبه بندی قسمتی از فرایند است.

تجزیه و تحلیل وب: ما وبسایت شما را با کمک ابزار قدرتمندی مانند تجزیه و تحلیل گوگل و غیره آنالیز کرده و گزارشهایی را آماده می کنیم که موقعیت جاری وبسایت ، فرصتهای آینده و خلا ها را به شما می گوید.آنالیز رقبا، مخاطبین هدف و سهم بازار داده هایی را برای استراتژی طولانی مدت شغل شما فراهم می کند.همچنین توصیه هایی مانند تغیر در طراحی وب کلیدواژه یا محتوی را نیز بدنبال دارد.

مدیریت شهرت: مدیریت شهرت یکی از مهمترین شکلهای بازاریابی است.با بازاریابی آنلاین، ایجاد و حفظ برند و شهرت آن اهمیت دارد.تیم ما اطمینان دارد که بیزنس در مکانهای درست می تواند برند قوی بسازد.

بازاریابی اینترنت معمول ما و خدمات بهینه سازی موتور جستجو، اطمینان می دهد که بیزنس شما بهترین نتایج ممکن را بدست خواهد آورد.ما با بیزنسهای کوچک،متوسط و بزرگ کار می کنیم و استراتژیی را می پذیریم که مناسب نیازهای منحصر به فرد شما باشد، تا تحول و ترافیک بیشتر اتفاق افتاده و قابلیت مرئی شدن آنلاین شما اصلاح شود.تیم بازاریابی خاص شما قابل هدایت است و می تواند به مشتریان وفادار تبدیل شود.

چون مشتریان برای خرید تکیه به اینترنت می کنند ما اطمینان داریم که به راحتی قابل دسترس و در ارتباط با مشتری است.

برای اطلاعات و مشاوره بیشتر می توانید بصورت رایگان با ما تماس بگیرید.