آیا لینک های nofollow روی رنکینگ تاثیر دارند؟

آیا لینک های nofollow روی رنکینگ تاثیر دارند
ویژگی nofollow از سوی گوگل برای مبارزه با مطالب هرز و بطور تخصصی برای جلوگیری از اسپم ارائه شده است.
ازنظر تکتیکی مطالب هرز به آن معناست که توسط گوگل ( و دیگر موتورهای جستجو که این ویژگی را ساپورت می کنند) دنبال نمی شوند و در محاسبه رنکینگ بحساب نمی آیند.

ما  اعتقاد داریم صفحات هرز تاثیری روی رنکینگ ندارند اما اعتقاد فراگیری وجود دارد که صفحات اسپم تا حدودی روی رنکینگ تاثیر گذارند. دست کم، ترکیبی از لینک های معتبر و غیرمعتبر (که البته اصلا وجود ندارد!) باعث می شود که لینک های شما طبیعی بنظر برسند که این امر مطمئنا روی رنکینگ نیز تاثیر گذار است.
به عنوان یک مثال واقعی، بعد از اضافه کردن لینکی از ویکی پدیا  ما افزایش رنکینگ را مشاهده کردیم، برای درک بهتر به این نکته توجه کنید که تمامی لینک های ویکی پدیا اسپم هستند اما با اینحال نوشته معتبری هستند (حتی اگر پیج رنک خوبی نداشته باشند) و همچنین می دانیم که پیچ رنک یک زمانی فاکتور اصلی در رنکینگ بود ولی در حال حاضر خیر.

با اینحال مت کات می گوید: من شک دارم به اینکه مطالب هرز روی رنکینگ تاثیربگذارند !!
رفرنس:نیو سئو
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

کسب اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره و آشنایی با موثرترین شیوه های تبلیغات مرتبط با حوزه کاری خود، دریافت کمپین های تبلیغاتی و راهکارهای عملیاتی برای توسعه کسب و کار و برندینگ و آگاهی از دوره ها و کارگاه های آموزشی همین حالا با شماره 09122006830 تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس یا شبکه های اجتماعی،  با ما در ارتباط باشید.