بهترین سیستم عامل های بازاریابی محتوا برای سال ۲۰۲۱

بهترین سیستم عامل های بازاریابی محتوا برای سال 2021

بهترین سیستم عامل های بازاریابی محتوا برای سال ۲۰۲۱

بهترین سیستم عامل های بازاریابی محتوا برای سال ۲۰۲۱ 700 500 علی ناصرحجتی

بهترین سیستم عامل های بازاریابی محتوا برای سال ۲۰۲۱

دنیای بازاریابی دچار یک انقلاب فنی شده است. طی دو دهه گذشته ، توانایی بازاریابان در ارائه مستقیم محتوا به مخاطبان بسیار افزایش یافته است. سیستم عامل هایی که بازاریابان را قادر می سازد پیام های هدفمندی را تحویل دهند ،خرید برنامه ریزی شده رسانه ها و توزیع خودکار، فضای بازاریابی را به طرز چشمگیری تغییر داده اند.

دنیای بازاریابی دچار یک انقلاب فنی شده است. طی دو دهه گذشته ، توانایی بازاریابان در ارائه مستقیم محتوا به مخاطبان بسیار افزایش یافته است. سیستم عامل هایی که بازاریابان را قادر می سازد پیام های هدفمندی را تحویل دهند ،خرید برنامه ریزی شده رسانه ها و توزیع خودکار، فضای بازاریابی را به طرز چشمگیری تغییر داده اند.

در نتیجه ، بازاریابی محتوا به خودی خود صنعتی برای تقویت و کمک به فعالیت بازاریابان برای فروش برند هایشان شده است. طبق موسسه بازاریابی محتوا ، “هدف از بازاریابی محتوا جذب و حفظ مشتری از طریق ایجاد و بررسی مداوم مطالب مرتبط و ارزشمند با هدف تغییر یا تقویت رفتار مصرف کننده است. این یک فرآیند مداوم است که به بهترین وجه در استراتژی کلی بازاریابی شما ادغام می شود و تمرکز آن بر مالکیت رسانه و نه اجاره آن است. “این امر در مورد ارتقا برند یا تجارت شما از طریق به اشتراک گذاشتن اطلاعات آموزشی و سرگرم کننده است که ارزش زندگی مردم را افزایش می دهد تا نهایتا منجر به تصمیم خرید باشد. بازاریابی محتوا عبارت است از تشویق مشتریان بالقوه نسبت به تصمیمی که به نفع آنها باشد.

اما در مورد نحوه همکاری، برنامه ریزی و تولید محتوا توسط بازاریابان چطور؟ بسیاری از بازاریابان هنوز برای مدیریت بازاریابی خود به صفحات گسترده و ایمیل اعتماد می کنند. این ابزار دستی فرصت کمی برای بهبود عملیات بازاریابی “بالادست” فراهم می کند. اینجاست که سیستم عامل های مدیریت محتوا (CMP) وارد می شوند.

سیستم عامل بازاریابی محتوا یک راه حل نرم افزاری است که سازمان های بازاریابی را قادر می سازد فرآیندهای بازاریابی بالادستی خود را از ابتدا تا انتها متمرکز و ساده کنند ، از جمله برنامه ریزی و توجیه همکاری و مصوبات می باشد. در حالی که سیستم عامل های مختلف بازاریابی محتوا اهداف مختلفی دارند ، هدف اصلی آنها کمک به مارک های تجاری در حل مشکلات دشوار هماهنگی و مدیریت و کسب موفقیت های شغلی مشخص از طریق بهبود کارایی فرآیند مدیریت محتوا ، افزایش اثربخشی محتوا و کاهش خطرات مارک ها است.

به طور خلاصه ، سیستم عامل های نرم افزاری بازاریابی محتوا به بازاریابان کمک می کنند تا اطمینان حاصل کنند که محتوایی که در مرحله توزیع فرآیند مورد هدف ، سرویس دهی و بهینه سازی قرار می گیرد ، معنی دار ، جذاب ، دارای برند و سازگار است. همچنین به شما کمک می کند تا در ایجاد و ارتقا محتوا صرفه جویی کنید ، در حالی که سنجش می تواند به اهداف گسترده تری از تجارت، فراتر از KPI های اجتماعی متمرکز شود.

وقتی صحبت از CMP می شود ، گزینه های فراوانی وجود دارد. انتخاب یکی از آنها تصمیمی اساسی است که تأثیر زیادی بر کارآیی سازمان و رضایت تیم شما خواهد داشت. انجام تحقیقات دقیق و دقت در بررسی گزینه های خود قبل از تعهد به یک سیستم عامل بسیار مهم است.

بهترین سیستم عامل های بازاریابی محتوا برای سال ۲۰۲۱:

  1. Monday.com

قیمت: ۸ دلار در ماه  تا ۱۶ دلار در ماه

Monday.com به شما کمک می کند تا یک استراتژی بازاریابی موثر را در یک پلت فرم تصویری واحد سازماندهی ، همکاری و اجرا کنید. شما می توانید تمام مطالب خود را با تاریخ انتشار سازماندهی کنید و به راحتی نویسندگان ، طراحان و ویراستاران را برای هر پست اختصاص دهید.

Monday.com یک سیستم عامل بصری است که به شما کمک می کند کارهای تیم خود را مدیریت کنید و می توانید از آن برای مواردی بیشتر از بازاریابی محتوا استفاده کنید. رابط کاربری بصری با کاربرد آسان ، به هر عضو تیم اجازه می دهد که بدون نیاز به آموزش، شروع به کار کند. شما با یکی از ۲۰۰ الگو شروع می کنید یا بیش از ۳۰ نوع ستون را برای شخصی سازی گردش کار می کشید و رها می کنید. بسته به برنامه ای که انتخاب کرده اید ، می توانید داده های خود را به روش های مختلف نشان دهید ، از جمله Kanban ، تقویم ، جدول زمانی ، گانت ، نقشه ، فرم ، حجم کار.

اگر بخواهید از Monday.com برای مدیریت بازاریابی محتوای خود استفاده کنید ، باید حداقل برنامه استاندارد $ ۱۰ در ماه را انتخاب کنید ، زیرا در این قیمت فقط به بازدیدهای جدول زمانی و تقویم دسترسی پیدا می کنید. با استفاده از این طرح و بالاتر ، شما همچنین می توانید اقدامات خودکار را در هیئت مدیره خود تنظیم کنید تا گردش کار شما را تقویت کند. همچنین می توانید با برنامه های دیگر خود از جمله Gmail و Outlook ادغام شود.

۲. SEMrush

قیمت: با شروع ماهانه ۱۹۹.۹۵ دلار برای اشتراک گورو

سیستم عامل بازاریابی محتوای SEMrush شامل روند کار بازاریابی محتوای کامل از ایده پردازی تا ایجاد ، بهینه سازی و اندازه گیری است. هدف این سیستم عامل کمک به کل تیم بازاریابی محتوا است تا استراتژی محتوای داده را بر اساس نیاز مخاطبان خود ایجاد و اجرا کند.

SEMrush CMP به شما امکان می دهد با یافتن موضوعات ، عناوین و سوالات پرطرفدار ، یک طرح محتوا را با پتانسیل بالای SEO جمع آوری کنید. به شما امکان می دهد تقویم سرمقاله و فعالیت های بازاریابی را با همکاران خود مدیریت کرده و پیشرفت خود را در یک مکان دنبال کنید. همچنین ، این سیستم عامل خلاصه هایی ارائه می دهد که شامل نکات بهینه سازی عملی بر اساس رقابت شما در نتایج جستجو است. یک افزودنی مفید سندنگار Google تضمین می کند محتوای شما دوستانه باشد و انتظارات مخاطبان شما را در حین فعالیت برآورده می کند.

با ترکیب داده های Google Analytics ، Google Search Console و SEMrush ، می توانید حسابرسی محتوای خود را بر اساس معیارهای خودکار انجام دهید. این سیستم عامل  به شما کمک می کند پستهای مهمان یا هرگونه محتوای منتشر شده در وب سایت های شخص ثالث را سریع تجزیه و تحلیل کنید. سرانجام ، به شما امکان می دهد بر اساس تجزیه و تحلیل موارد ارائه شده ، فرصت های تبلیغاتی و لینک برگشت را برای محتوا پیدا کنید.

یک آزمایش آزمایشی ۷ روزه گورو برای آزمایش تمام عملکردهای سیستم عامل در دسترس است. به غیر از CMP ، یک کاربر به SEO ، تجزیه و تحلیل رقابتی ، PPC و ابزارهای رسانه های اجتماعی در SEMrush دسترسی پیدا می کند.

مطالب مرتبط:

• ۲۳ نوع ماده بازاریابی محتوایی برای کمک به رشد تجارت شما

• نحوه انتخاب مناسب فروشنده سیستم های  نرم افزاری بازاریابی محتوای مناسب برای مشاغل خود

• ۲۹ ابزار بازاریابی محتوا برای افزایش تعامل شما

۳. StoryChief

قیمت: ۱۰ دلار در ماه (قیمت شروع)

StoryChief یک ویرایشگر CMP است که به شما امکان می دهد همزمان مقالات تعاملی را از طریق چندین کانال ایجاد و منتشر کنید. به این معنی است که می توان مقاله ای را به طور همزمان در کانال هایی مانند Medium ، WordPress ، Shopify و غیره و همچنین در کانال های رسانه های اجتماعی و Mailchimp منتشر کرد. اگر می خواهید اعضای تیم با یکدیگر همکاری کنند و بتوانند کارهای یکدیگر را مرور کنند ، StoryChief یک سیستم عامل  مفید است. هنگام ایجاد مقاله، کاربران می توانند اعلان هایی دریافت کنند که مورد جدیدی برای بررسی آنها وجود دارد. با ایجاد لینک برای مقاله ، همه می توانند داستان را در حالت فقط خواندنی مشاهده کنند.

این یک طراحی ساده و آسان برای استفاده دارد و داستان ها را می توان در کمپین ها گروه بندی کرد ، این امر ردیابی موفقیت محتوا و تجزیه و تحلیل آن را در مقایسه با سایر داستان های همان کمپین آسان می کند.

یک ویژگی مفید این است که StoryChief به شما امکان می دهد موفقیت کلمات کلیدی SEO خود را بلافاصله در مقاله مشاهده کنید. تقویم محتوا به شما امکان می دهد مقالات آینده را برنامه ریزی کنید. برنامه های پرداختی به تعداد مقالاتی که می خواهید هر ماه منتشر کنید و ویژگی های مورد نیاز شما بستگی دارد. دوره آزمایشی رایگان نیز در دسترس است.

۴. HubSpot

قیمت: رایگان (ویژگی های محدود) به موارد شرکت ها(۳۲۰۰ دلار در ماه)

HubSpot ابزاری برای بازاریابی ورودی است که هم یک مرکز بازاریابی و هم ابزاری برای فروش و مدیریت خدمات مشتری ارائه می دهد. مرکز بازاریابی به بازاریابان کمک می کند تا محتوای با کیفیت تولید کنند، در حالی که مرکز فروش به شما امکان می دهد مشتری ها را هدف قرار دهید و لیست مخاطبین خود را به صورت حرفه ای مدیریت کنید.

مرکز بازاریابی Hubspot ابزاری را فراهم می کند که به شما امکان می دهد وبلاگ نویسی کنید ، و شما را در SEO ، رسانه های اجتماعی ، ایمیل ، صفحات بارگذاری ، اتوماسیون بازاریابی و تجزیه و تحلیل وب راهنمایی می کند. شما می توانید نرم افزار را در وب سایت فعلی خود ادغام کنید ، یا کل وب سایت خود را بر روی HubSpot ایجاد کنید زیرا به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) نیز عمل می کند.

سیستم عامل فروش منجر به ایجاد ارتباط و تماس با مشتریان احتمالی می شود. این گزینه های مفید مختلفی از جمله تماس ، ایمیل ، برنامه ریزی جلسات ، قرار ملاقات ها و ایجاد لیست کارها را دارد و ایمیل ها و تماس ها را برای استفاده های بعدی ردیابی می کند. این یک سیستم بازاریابی کاملاً قیفی شکل است که به بازاریابان کمک می کند تا با کمک ابزارها و برنامه های بازاریابی خود ایمیل ها را بسازند ، مدیریت و توزیع کنند.

۵. ScribbleLive

قیمت: برای نسخه PRO از ماهانه ۲۵۰۰ دلار شروع می شود

ScribbleLive یک ارائه دهنده ابر محتوا است که به شرکت ها امکان می دهد چرخه عمر محتوای خود را از ایده پردازی ، برنامه ریزی ، ایجاد ، توزیع و اندازه گیری در طول سفر خریدار ، مدیریت کنند. این یک سیستم جامع SaaS با هدف بازاریابان است که ترکیبی از تجزیه و تحلیل های پیش بینی شده با فناوری های برنامه ریزی ، ایجاد و توزیع محتوا برای ارائه نتایج بهینه از تجارت است.

این نرم افزار به شما امکان می دهد محتوای برتر تصویری ، ویدئویی و تعاملی ایجاد کنید. این امکان را به شما می دهد تا در چندین کانال منتشر کنید ، قابلیت تبدیل را ردیابی می کند و دارای یک مدیر رسانه اجتماعی است. همچنین به شما امکان می دهد استراتژی مدیریت محتوای خود را با یک تقویم مقاله برنامه ریزی کنید و از انتشارات زنده برخوردار باشید ، و آن را برای تبلیغ رویدادهای زنده و تعامل در محل مناسب می کند.

ScribbleLive توسط بیش از ۵۰۰ شغل از جمله برندهای جهانی مانند Red Bull ، Ferrari و CNN استفاده می شود.

۶. Percolate

قیمت: توسط فروشنده ارائه نشده است

Percolate یک CMP نهایی است که مدیریت محتوا ، مدیریت برند و مدیریت رسانه های اجتماعی را ارائه می دهد. کتابخانه مدیریت دارایی آن به شما امکان می دهد تمام مطالب خود را در یک مکان ، سازماندهی شده توسط مشتری و در زیرمجموعه های مختلف ، ذخیره کنید ، در غیر این صورت ممکن است به آنها نیاز داشته باشید. این یک گردش کار تأیید محتوای یکپارچه و ساده برای استفاده است که ارسال و دریافت تأییدیه از مشتری را آسان می کند.

سیستم برنامه ریزی شبکه های اجتماعی Percolate به شما امکان می دهد تمام سیستم عامل های اجتماعی خود را همگام سازی کرده و به راحتی برای هر یک پست ارسال کنید. قابلیت برنامه ریزی آن برای برنامه ریزی چند هفته ای پست های اجتماعی همزمان است. ابزار برنامه ریزی تقویم به شما امکان می دهد محتوای اجتماعی خود را به روشی جامع تر بررسی کنید. برای تجزیه و تحلیل و ارزیابی اثربخشی کمپین عالی است. برنامه تلفن همراه گوش دادن و ارسال پیام اجتماعی در حین حرکت را سریع و آسان می کند. از نظر مدیریت محتوا ، یک نقطه ضعف این است که شما نمی توانید وظایفی را تعیین کنید به این معنی که شما باید یک راه حل پیدا کنید تا در صورت وجود یک خلاصه جدید ، به اعضای تیم اطلاع دهید.

Percolate توسط گوگل ، جنرال الکتریک و سیسکو استفاده می شود و در سال ۲۰۱۸ یکی از بهترین CMP های جهان توسط Gartner Research لقب گرفت.

۷. Kapost

قیمت: ۱۲۰۰ دلار در ماه تا ۳۰۰۰ دلار در ماه

Kapost نه تنها به شما امکان می دهد فرایندهای ویراستاری خود را از ابتدا تا انتها مدیریت کنید ، بلکه به شما کمک می کند محتوای مناسب را در زمان مناسب به فرد مناسب برسانید. Kapost به شما امکان ایجاد و به روزرسانی گردش کارها را به راحتی می دهد و به اعضای تیم اجازه می دهد در تمام مراحل ایجاد ، مستقیماً در ابزار به یکدیگر بازخورد دهند.

این محصول دارای ذخیره محتوایی از اسناد است ، مانند Google Docs / Drive که در آن می توانید وضعیت هر دارایی ، مراحل بعدی ، نویسنده و مهلت ارسال را مشاهده کنید. شما می توانید محتوا را مستقیماً در Kapost ویرایش کرده و خصوصیات فراداده مانند اینکه برای چه کاربری مناسب است (برای آژانس ها مفید است) ، مهلت تعیین شده ، مراحل خرید ، برچسب ها ، وضعیت توییتر و غیره را تعیین کنید.

شما می توانید ایده های محتوا را بیاد بیاورید ، نویسندگان را در داخل سازماندهی کنید ، روند تولید محتوا و تقویم را اجرا کنید ، محتوا را توزیع کنید ، آن را تبلیغ کنید و نتایج را با Kapost اندازه بگیرید. این برنامه برای محتوای نوشتاری بهترین عملکرد را دارد اما می تواند ویدیو ، توییت و کتاب الکترونیکی را نیز در خود جای دهد.

۸. CoSchedule

قیمت: ۴۹ دلار در ماه (ضروری) تا ۳۰۰ دلار در ماه (حرفه ای)

CoSchedule خود را یک سیستم عامل مدیریت پروژه بازاریابی می نامد گرچه بیشتر یک تقویم تحریریه و ابزار بازاریابی شبکه های اجتماعی است.

به شما امکان می دهد وظایفی ایجاد کنید ، بحث اضافه کنید و به اعضای تیم وظایفی اختصاص دهید. ویژگی مفید ReQueued به شما امکان می دهد محتوای محبوب را شناسایی و دوباره ارسال کنید. به عنوان مثال ، اگر دو سال پیش یک پست وبلاگ منتشر کرده اید که همچنان محبوب و مرتبط است ، می توانید مجدداً آن را در پروفایل های شبکه های اجتماعی خود منتشر کنید.

CoSchedule دارای یک ویرایشگر متن داخلی است که به شما امکان می دهد محتوا را در صفحه بنویسید یا اگر قبلاً از برنامه پردازش کلمه دیگری مانند Google Docs استفاده می کردید ، این سیستم عامل  این قابلیت را دارد که به شما اجازه می دهد سند خود را بارگذاری کرده و از آنجا پردازش کنید.

۹. Ceros

قیمت: توسط فروشنده ارائه نشده است

Ceros یک سیستم عامل آزمایشی ایجاد محتوا است که بازاریابان و طراحان را قادر می سازد بدون توسعه و کد سنتی ، تجربیات محتوایی تعاملی و همه جانبه ایجاد کنند. این مورد بیشتر طراحی و طرح بندی بجای سیستم مدیریت محتوای متنی است.

استودیوی طراحی Ceros با استفاده از یک بوم مبتنی بر ابر ، به کاربران اجازه می دهد تا با انتقال دارایی به بوم و استفاده از ابزارهای آن ، محتوای دیجیتالی زیبا را به صورت آزادانه طراحی کنند. بوم طراحی دارای طیف وسیعی از جلوه های متحرک و تعاملی است که می توانید برای زنده کردن ایده های خود روی محتوای خود اعمال کنید. در هنگام ساخت ، محتوای خود را در زمان واقعی مشاهده کنید.

Ceros همچنین روش های آسان برای به اشتراک گذاری محتوای تعاملی را ارائه می دهد. هر محتوایی که در Ceros ایجاد شود می تواند به عنوان صفحات وب مستقل یا دارایی های جاسازی شده در یک وب سایت یا وبلاگ گنجانده شود. این سیستم عامل  همچنین به شما امکان می دهد مطالب خود را در فیس بوک و سایر صفحات فرود منتشر و توزیع کنید. محتوای منتشر شده نیز می تواند به راحتی ویرایش یا به روز شود. با استفاده از URL و کد تعبیه شده ، Ceros به شما امکان می دهد یک مورد از قبل منتشر شده را تغییر داده و مجدداً منتشر کنید. Ceros همچنین دارای یک ابزار تجزیه و تحلیل است که به شما امکان می دهد نحوه استفاده مخاطبان از محتوای شما را ردیابی کنید.

۱۰. ClearVoice

قیمت: ۲۴۹ دلار در ماه (برنامه استاندارد) تا ۱۴۴۹ دلار (برنامه مدیریت شده)

ClearVoice هر آنچه CMP معمولی انجام می دهد را انجام می دهد ، اما همچنین یک بازار آزاد است که می توانید بهترین نویسندگان و ویراستاران مستقل و متناسب با نیازهای خود را جمع کند. به شما امکان می دهد در یک بودجه مشخص، روزنامه نگاران ، اینفلوئنسرها و وبلاگ نویسان را جستجو کنید و به شما امکان می دهد برای مقالات ایده های اصلی را درخواست کنید ، همچنین مقالات مربوط به مقالات را از فریلنسرها ببینید. این برای آژانس ها ، بازاریاب ها و برند های تجاری یک روش آسان برای برقراری ارتباط با نویسندگان محتوا است.

فریلنسرها در ClearVoice باید سطح تجربه و صلاحیت خود را ارائه دهند که به سایت اجازه می دهد آنها را با توجه به نیازشان به بازاریابان توصیه کند. ClearVoice کاملا مناسب شرکت های رسانه ای آنلاین است اما در فروش و بازاریابی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. CMP اکثر پرونده ها مانند تصاویر ، فیلم ها و متن را در خود جای داده و به شما امکان می دهد تمام داده های خود را برای یک پروژه در یک مکان جمع آوری کرده و سازماندهی کنید. این یک ویژگی ویرایش مشارکتی مفید دارد که به اعضای تیم امکان می دهد کارهای یکدیگر را در زمان واقعی ویرایش کنند. گزینه های فیلتر آن به شما امکان می دهد همزمان چندین کمپین را مدیریت کنید بدون اینکه داده هایتان با هم قاطی شود. پیشرفت تکالیف خود را پیگیری کنید و ویژگی هایی مانند ایمیل پیگیری برای فریلنسرها یا اعضای تیم به صورت خودکار انجام دهید.

۱۱. ویرایشگر همینگوی

قیمت: رایگان (نسخه آنلاین) تا ۱۹ دلار (برنامه دسک تاپ)

برنامه همینگوی زندگی شما را به عنوان یک ویرایشگر بسیار آسان می کند! این یک ابزار ساده برای پردازش و تصحیح کلمه است که به صورت آنلاین یا با بارگیری برنامه دسک تاپ قابل دسترسی است. همچنین می تواند با سیستم عامل هایی مانند WordPress و Medium ادغام شود و نوشتن و ویرایش کارشما در آن سیستم ها را یکپارچه کند. این برنامه جملات و خطاهای طولانی و پیچیده را برجسته می کند. به عنوان مثال ، اگر می بینید یک جمله با رنگ زرد هایلایت شده است ، آن را کوتاه یا تقسیم کنید. اگر یک هایلایت قرمزرنگ مشاهده کنید ، به این معنی است که جمله شما بسیار متراکم است و خوانندگان پیچیده در درک آن گم می شوند. ابزارهای قالب بندی شامل سبک های قلم پررنگ و مورب ، نقاط توپی و قالب بندی عنوان هستند.

ویرایشگر Hemingway می تواند کپی را از ورد مایکروسافت و سایر نرم افزارهای پردازش کلمه وارد کند. این بدان معناست که هنگام کار لازم نیست بین برنامه ها کپی و پیست کنید. پس از پایان ویرایش متن در برنامه ، می توانید آن را به صورت فایل سند PDF یا Word تولید کنید.

۱۲. Acrolinx

قیمت: توسط فروشنده ارائه نشده است

Acrolinx یک CMP است که از هوش مصنوعی برای یادگیری سبک و اهداف محتوای شما استفاده می کند تا به شما کمک کند با هر محتوایی که ایجاد می کنید در برند و پیام باشید. هنگام تولید محتوا ، Acrolinx براساس آنچه آموخته است به شما بازخورد در زمان واقعی می دهد. به شما کمک می کند واضح تر ، مداوم و مطابق با نام تجاری خود بنویسید. حتی بسته به نوع مخاطب و اینکه در هر لحظه برای کدام رسانه می نویسید ، تن صدای شما را راهنمایی می کند. این برنامه می تواند به عنوان یک افزونه در مرورگر وب شما نصب شود که به شما امکان می دهد پیشنهادات تحلیلی و ویرایشی آن را در هر کجا که کار می کنید اعمال کنید.

۱۳. SendPulse

SendPulse یک سیستم عامل بازاریابی چند کاناله است. این مهمترین مولفه هایی را که برند ها برای برقراری ارتباط با خریداران به آن اعتماد می کنند جمع می کند. شما از طریق ایمیل و بازاریابی و اتوماسیون ، توانایی توسعه و پیاده سازی اعلان های وب ، ارسال پیام کوتاه و استفاده از چت بات در سیستم عامل هایی مانند Facebook Messenger و Telegram را دارید. اگرچه استفاده از ابزاری مانند این ممکن است ترسناک به نظر برسد ، اما بیشتر سیستم عامل برای ساده سازی بازاریابی طراحی شده است. ایمیل ها با استفاده از یک ویرایشگر انتقال  بصری ساخته شده اند و شما می توانید با استفاده از راه اندازها در چند مرحله ساده ، جریان مکالمه را ایجاد و مدیریت کنید. SendPulse همچنین با بیش از ۴۰ ادغام با برنامه هایی که احتمالاً استفاده می کنید یا قصد استفاده از آنها را دارید، همراه است. این موارد شامل Salesforce ، Typeform ، Shopify ، Slack ، WordPress ، PayPal ، Zapier و موارد دیگر است.

۱۴. Contently

دلیلی وجود دارد که Contently به عنوان رهبر Gartner’s Magic Quadrant برای سیستم عامل های نرم افزاری بازاریابی محتوا شناخته شده است. مطالب قوی و ساخته شده برای استفاده از شرکت است. ان برند های مورد نیاز برای برنامه ریزی و ایجاد محتوا ، تعامل با مخاطبان و بهینه سازی بازده برای بهترین نتیجه را به برندها ارائه می دهد. به طور مستمر به عنوان یک جز اصلی در بسته تکنولوژی شما عمل می کند. در حالی که به CMS شما و دیگر برنامه های تکمیلی متصل می شود ، همچنین تجزیه و تحلیل قدرتمند و دسترسی به مشارکت کنندگان را برای کمک به شما در تولید محتوای شگفت انگیز ارائه می دهد. این سیستم عامل  از جنبه های مختلف تعامل با مشارکت کنندگان، از یافتن فرد مناسب برای انجام کار تا ردیابی تمام محتوا و ورود به سیستم ، برای انتشار بهترین کار با نام تجاری خود پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، شما یک تقویم محتوا برای مدیریت همه کمپین ها دریافت می کنید ، اطمینان حاصل کنید که در همه موارد بازاریابی قرار دارید.

۱۵. Contentstudio

Contentstudio یک سیستم عامل جامع است که ارزش بررسی دقیق آن را دارد. این طراحی شده است تا به برند ها کمک کند تا تلاش های بازاریابی محتوای خود را کشف ، برنامه ریزی ، انتشار و پیگیری کنند. و وقتی نوبت به ارائه محتوای جذاب می رسد ، همه عملکردی است که شما از یک سیستم عامل  بازاریابی محتوا نیاز دارید. Discover به شما کمک می کند تا محتوای عملکردی را برای صنعت خود پیدا کرده و تجزیه و تحلیل کنید ، برنامه ریز ساختار را به کار گروهی و همکاری با یک تقویم با کاربرد آسان اضافه می کند، ناشر به برنامه ریزی برای تحویل محتوا کمک می کند و تجزیه و تحلیل ها اندازه گیری و گزارش عملکرد بازاریابی را واضح تر می کنند. Contentstudio همچنین از هوش مصنوعی بهره می برد و ایجاد محتوای انتقال را ارائه می دهد.

۱۶. Brand24

Brand24 یکی از قدرتمندترین ابزارهای نظارت آنلاین است که امروزه موجود است. این مورد توسط افرادی مانند Uber ، Intel و Ogilvy استفاده می شود ، دلیلی که به عنوان یک ابزار مدیریت شهرت موثر عمل می کند. مجموعه ویژگی های Brand24 شامل Mentions Feed ، مکانی برای انتقال صحبت های مردم در مورد برند تجاری شما بصورت آنلاین است. Discussion Volume Chart ، یک تفسیر گرافیکی از بحث در مورد برند تجاری شما است که می تواند منجر به تبلیغ مثبت یا منفی شود. هشدارهایی که در هنگام اشاره به برند ، بازدید از وبلاگ یا هر معیار خاص دیگر افزایش می یابد. دسترسی به این اطلاعات بسیار زیاد منطقی است اگر بتوانید کارهای بیشتری در این زمینه انجام دهید. Brand24 قابلیت های صادرات و فیلتر را برای کمک به شما در کاوش بیشتر در داده ها ارائه می دهد.

۱۷. BuzzSumo

اگر تا به حال به دنیای تحقیقات آنلاین وارد شده اید، احتمال زیادی وجود دارد که با BuzzSumo روبرو شوید. این یک موتور جستجوگر است که بینش داده بیشتری برای ارائه دارد ، همه به موقعیت بهتر برند شما برای تسلط در بازار کمک می کند. BuzzSumo به شما کمک می کند تا بهترین محتوای آنلاین را کشف کرده و با تحقیق و تجزیه و تحلیل تعداد زیادی از داده ها ، شناسایی کنید که کدام نوع از محتوا بهترین عملکرد را دارند. همچنین می توانید برای کمک به تبلیغ موثرتر محتوای خود و نظارت بر نظرات و روند پیرامون محتوای خود ، تاثیرگذارهایی را پیدا کنید تا از همه فرصت های رشد برند تجاری خود بهره ببرید. BuzzSumo دارای بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد دیگر است. از فیلترها و اطلاعات مشتری ، تا شناسایی موضوعات و سوالاتی که مخاطبان شما درباره راه حل هایی مانند شما می پرسند.

۱۸. مرکز بازاریابی زوهو

Zoho Marketing Hub یک دسته ایجاد می کند. مانند اکثر سیستم عامل های بازاریابی محتوا ، این سیستم مدیریت رسانه های اجتماعی و ایمیل مارکتینگ را با هم ادغام می کند. اما آنچه آن را واقعاً برجسته می کند ، سازنده هوشمند فعالیت مشتری است. این ابزاری است که برای کمک به شما در ایجاد بالاترین مسیر تبدیل خریداران در مسیر مشتریان خود طراحی شده است. سازنده فعالیت  Zoho Marketing Hub قادر به ایجاد اتوماسیون های مبتنی بر راه انداز است و همچنین کاملاً با Zoho CRM ادغام شده و به برندها کمک می کند تا منجر به آماده سازی فروش شوند. از دیگر ویژگی های قابل توجه می توان به تجزیه و تحلیل وب سایت برای ردیابی محل ورود بازدیدکنندگان اشاره کرد، اینکه وقت خود را صرف چه کاری می کنند وکدام منابع محتوا یا رویدادها بیشترین بازده را دارند. شما همچنین می توانید برای تیم ها برنامه های بازاریابی سفارشی ایجاد کنید ، این فرصت را دارد که به هر تیم بودجه اختصاص دهید و بازگشت سرمایه آنها را دنبال کنید.

۱۹. Curata

Curata یک سیستم عامل برنامه اداری است. این به مارک ها کمک می کند تا محتوای پرطرفدار را که می توانند با مخاطبان به اشتراک بگذارند پیدا کنند. گرچه ممکن است تنظیم محتوا یک کار ساده باشد ، اما اینطور نیست. یافتن مطالب مرتبط و به موقع نیازمند توجه فوق العاده ای به جزئیات است. Curata به شما کمک می کند محتوایی متناسب با صدا ، لحن نام تجاری شما و استفاده از هوش مصنوعی برای هوشمندتر شدن در طول زمان پیدا کنید. همانطور که نوع محتوای همسو با نام تجاری خود را شناسایی می کنید ، Curata توجه می کند و بی سر و صدا وب را برای بیشتر محتوای مشابه جستجو می کند. نظارت نیز تنها بخشی از ابزار است. Curata با CMS ، رسانه های اجتماعی و ابزارهای بازاریابی از طریق ایمیل ادغام می شود تا اشتراک گذاری مناسبی ایجاد کند.

۲۰. UberSuggest

بازاریابی محتوا و بهینه سازی موتور جستجو از هم جدا نیستند. برای اینکه بیشتر محتوای شما در جستجو دارای رتبه بالایی باشد ، باید رقابتی باشد ، برای مشارکت طراحی و بهینه شود. Ubersuggest به شما کمک می کند تا فاصله بین محتوای عالی و موتور جستجو بررسی شود. این مجموعه ای از ویژگی ها را در اختیار شما قرار می دهد که به شما در یافتن محتوای رقابتی با عملکرد بالا کمک می کند ، معیارهای مربوط به SEO را ارائه می دهد و لینک ها و کلمات کلیدی را نشان می دهد. Ubersuggest نیز یک گام فراتر می رود. بازکردن بسته بندی که باعث می شود محتوای رقابتی رتبه بالاتری داشته باشد بسیار خوب است ، اما در مورد پیگیری سایت خود چطور؟ برای تقویت ، این امکان را برای کاربران حق بیمه فراهم می کند که میزان عملکرد سایتشان را بسنجند. از طریق گزارش های گسترده SEO ، خواهید دید که سایت شما چه خطاهای SEO دارد ، چگونه برای بازدیدها ، رتبه بندی کلمات کلیدی و موارد دیگر پیگیری می شود.

۲۱. SnapApp

جابجایی نسل هدایتی همیشه آسان نیست. مطمئناً ، شما می توانید در مراحل مختلف فعالیت خریدار ، پیشنهادهایی برای محتوای عالی و دانلود ارائه دهید ، اما اغلب اوقات بیشتر بازاریابان برای تعیین قصد خریدار کشمکش دارند. SnapApp قصد دارد این مشکل را حل کند. با قرار دادن سوالات واجد شرایط برای چشم اندازهایی که بیشترین بازدید را دارید ، SnapApp محتوای شما را از موارد منفعل به طلای فعالیت و گفتگو تبدیل می کند. SnapApp به برند ها اجازه می دهد تا سوالات واجد شرایط را در صفحات وبلاگ ، صفحات مقصد ، PDF ، کتابهای الکترونیکی ، گزارش ها و مقالات جاسازی کنند. با تعیین صلاحیت مشتریان خود در طی فعالیت ، می توانید دقیقاً بگویید که آنها برای گام بعدی چه چیزی نیاز دارند. همه خریداران آماده خرید فوری نیستند ، SnapApp این امکان را برای شما فراهم می کند تا تشخیص دهید چه کسانی باید پرورش داده شوند.

۲۲. Meat Edgar

چیز بسیار خاصی در مورد Meat Edgar وجود دارد. این برنامه به منظور تأمین مشاغل مختلفی که می خواهند شبکه های اجتماعی خود را کنترل کنند ، طراحی و توسعه یافته است. و بسیاری از ویژگی ها و عملکردهای شگفت انگیز را در خود جای داده است. در جبهه اتوماسیون شبکه های اجتماعی ، Meet Edgar می تواند پست هایی را برای شما بنویسد. این کار با اسکن کردن از طریق مقالات و وبلاگ هایی که ایجاد کرده اید ، برای گرفتن نقل قول ها و ارسال مستقیم آنها به پروفایل های شبکه های اجتماعی شما شروع می شود. مانند اکثر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، شما توانایی برنامه ریزی محتوا را دارید. اما با Meet Edgar می توانید برنامه خود را بر اساس نوع محتوایی که قصد دارید با دنیا به اشتراک بگذارید دسته بندی کنید. Meet Edgar همچنین با ارسال مداوم پست ، راهی برای سیستم عامل جدید برای به اشتراک گذاری مجدد محتوای همیشه سبز و کمک به شما در حفظ ذهن برتر مخاطبان ، ارائه می دهد. این سیستم عامل  همچنین با تست A / B برای پیام رسانی اجتماعی ، گزارشگری ، لینک های کوتاه ، پشتیبانی از عکس و فیلم بومی و کتابخانه محتوای نامحدود ارائه می شود.

۲۳. OneSpot

One Spot یک سیستم عامل شخصی سازی سفارشی است. ساخته شده است تا با توجه به هر تجربه خریدار ، به برند ها کمک کند مشتری را بهتر درک کنند. با استفاده از تجزیه و تحلیل قدرتمند و هوش مصنوعی، One Spot قادر است تعاملات خریدار شخصی را ایجاد کند که شامل وب ، تلفن همراه و ایمیل است. و همانطور که شخصی سازی یکی از موارد ضروری می شود ، One Spot مناسب هر برند است که نیاز به خریدار را بررسی می کند و به آنها برای گام بعدی کمک می کند.

۲۴. PathFactory

هیچ اهمیتی برای اهمیت محتوا وجود ندارد. اما همانطور که بازاریابان در سراسر جهان در حال یادگیری هستند ، همه محتواها به طور یکسان ایجاد نمی شود، نتایج یکسانی را ایجاد نمی کند یا خریداران بیشتری را به سمت شما هدایت نمی کند. همان جایی است که Path Factory وارد می شود. با استفاده از مفهوم فعال سازی محتوا (ایجاد تراک های محتوا با محتوای مرتبط) ، بازاریابان می توانند محتوای ساختاریافته و بسیار موثر را در هر زمان و با توجه به نیاز خریداران ارائه دهند. Path Factory همچنین دارای هوش مصنوعی قدرتمندی است که برای کمک به شما در شناسایی آنچه موثر است، طراحی شده است. در مجموع ، اگر به دنبال راهی برای ایجاد کمپین های بازاریابی محتوای موثرتر هستید، از نزدیک تأثیر هر محتوایی را که استفاده می کنید یا منتشر می کنید پیگیری کنید ، این ابزار به شما در انجام این کار و موارد دیگر کمک می کند.

۲۵. MailChimp

Wayback Mailchimp قبلاً در مورد بازاریابی از طریق ایمیل بود. امروز، این تغییر کرده است. Mailchimp اکنون یک سیستم عامل کامل بازاریابی است. Malechimp اکنون CRM بازاریابی است. و این منطقی است. از آنجا که هر کاری که شما بصورت آنلاین انجام می دهید به نوعی ردیابی و اندازه گیری می شود، ردیابی نحوه تعامل خریداران با محتوا و رها کردن تمام اطلاعات مهم در CRM بی نقص است. شما همچنین می توانید به داشبورد مخاطب دسترسی داشته باشید تا به شما اطلاعاتی در مورد کمپین های خود ارائه دهد و همچنین ابزارهای شخصی سازی برای کمک به شما در ایجاد محتوایی که مورد توجه خریداران شما قرار می گیرد ، می باشد. صفحات راه اندازی را فراموش نکنید. اکنون می توانید آنها را بسازید و فرم ها را در آن قرار دهید ، پست های اجتماعی و تبلیغات را منتشر کنید.