بازاریابی ویدیویی Video Marketing

5 نکته که باید درباره بازاریابی ویدیویی بدانید

5 نکته که باید درباره بازاریابی ویدیویی بدانید.

بازاریابی ویدیوئی: قطعا همه‌جا این مطلب را شنیده‌اید که: بازاریابی ویدیویی برگ برنده شما در آینده و حال حاضر است. محتوای ویدیویی دیگر یک گزینه نیست بلکه مولفه‌ای ضروری برای هر استراتژی بازاریابی موفق است.در ادامه با ما همراه باشید.

بازاریابی دیجیتال Digital Marketing

بازاریابی دیجیتال Digital Marketing

بازاریابی دیجیتال مانند چتری گسترده بر روی تمام تلاش های بازاریابی است. کسب و کارها با استفاده از کانال های دیجیتال مانند جستجوی گوگل، رسانه های اجتماعی، ایمیل، و وب سایت های خود به برقراری ارتباط با مشتریان فعلی و آینده خود می پردازند. واقعیت این است که مردم نسبت به یک دهه گذشته دو برابر زمان خود را به صورت آنلاین سپری می کنند. و این در حالی است که خرید آنها نیز بسیار تغییر کرده است و بازاریابی آنلاین مورد توجه بسیار قرار گرفته است.

اصول برند سازی از طریق بازاریابی ویدئویی

اصول برند سازی از طریق بازاریابی ویدئویی

ویدئو بهترین روش برای تاثیر گذاری در مخاطب است. طبق مطالعات انجام شده مخاطب محتوایی را که از طریق ویدئو به او منتقل می شود را بهتر و راحت تر به ذهن می سپارد. بر همین اساس، صاحبان کسب و کار و بازاریابان اینترنتی تمرکز خود را بر روی بازاریابی از طریق ویدئو گذاشتند و سعی کردند پیام خود را از این طریق به مخاطبان برسانند.

وبینار و تاثیر آن بر توسعه کسب و کار

وبینار و تاثیر آن بر توسعه کسب و کار

در این مقاله در مورد روشی صحبت خواهیم کرد که با بهره گیری از آن می توانید به طور غیر مستقیم بر روی ذهنیت افراد تاثیر گذاشته و در نهایت آنها را به مشتریان دست به نقد محصولات و خدماتتان تبدیل کنید.

آموزش ساخت ویدئو تبلیغاتی

آموزش ساخت ویدئو تبلیغاتی

از طریق ویدئو می توان مفهوم، موقعیت و احساسات را بهتر، عمیق تر و تاثیرگذارتر بیان کرد. به همین دلیل است که غول های صنایع مختلف به ویدئو کلیپ توجه ویژه ای دارند و سرمایه اصلی تبلیغات را برای بازاریابی ویدئویی در نظر می گیرند.

آیا رنک گوگل با محتوای ویدئویی افزایش می یابد

آیا رنک گوگل با محتوای ویدئویی افزایش می یابد؟

با اینکه کاملا صحیح است که مطالب ویدئویی می تواند بخوبی باعث افزایش سئو سایت شود (خصوصا یوتیوب ویدئوها را زمانیکه بخوبی بهینه شده باشند ذخیره می کند)، اما نمی گوییم که امتیاز خاصی در امر سئو برای داشتن محتوای ویدئویی در صفحه است.

آموزش ساخت ویدئو آموزشی

آموزش ساخت ویدئو آموزشی

ویدئو های آموزشی یکی از بهترین روش ها برای نشان دادن تخصص شما هستند. کمپین های بازاریابی ویدئویی عموما برای هدف فروش به کار نمی روند، اما به راحتی و با ظرافت خاصی حس ارزشمند بودن به مخاطب می دهند و  دانش و آگاهی او را  بهبود می بخشند. بنابراین می توان موفق ترین استراتژی بازاریابی ویدئویی را ساخت ویدئو آموزشی دانست

آموزش ساخت کانال در youtube

آموزش ساخت کانال در youtube

همانطور که می دانید، یوتیوب سرویس اشتراک گذاری ویدئوی گوگل است. به همین منظور استفاده از این سرویس به اشتراک گذاری ویدئو در بازاریابی ویدئویی بسیار مهم است. زیرا گوگل توجه بسیار زیادی به یوتیوب می کند و می توان به وسیله آن ترافیک خوبی را برای سایت ایجاد کرد.

معرفی محصول در ویدیو تبلیغاتی

معرفی محصول در ویدیو تبلیغاتی

همه ما می دانیم که ویدئو در عرصه بازاریابی اینترنتی نقش بسیار پر رنگی دارد و بر آن مسلط است. دلیل آن است که ویدئویی که در رابطه با یک محصول ساخته می شود تا چهار برابر بیشتر از محتوای متنی توسط مخاطب مورد توجه قرار گرفته و مشاهده می شود. ویدئو به خاطر شبیه سازی موقعیت و بیان شفاف کارایی یک محصول و یا سرویس جدید، راحت تر توسط افراد درک می شود.

تکتیک های تولید محتوای ویدیوی تبلیغاتی

تکتیک های تولید محتوای ویدیوی تبلیغاتی

تولید ویدئو های تبلیغاتی حرفه ای، یکی از عوامل کلیدی موفقیت بازاریابی اینترنتی می باشد. در این مقاله قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم که با چه تکنیک هایی می توانیم ویدئوهای تبلیغاتی حرفه ای را با صرف بودجه محدود بسازیم؟
اگر می خواهید ویدئوهای شما تبدیل بالایی داشته باشند، باید ویدئوهای کوتاه و جذاب تولید کنید. اینجا می توانید تکنیک های تولید ویدئوی تبلیغاتی با بودجه محدود که تبدیل بالایی نیز داشته باشند را مشاهده نمایید.

مزایای ویدئوهای مطالعه موردی در بازاریابی B2B

مزایای ویدئوهای مطالعه موردی در بازاریابی B2B

ویدئوهای مطالعه موردی یکی از اشکال ویدئو مارکتینگ است. همانطور که میدانید ویدئو مارکتینگ در بازاریابی اینترنتی و فروش B2B تاثیر زیادی دارد.

بهترین تبلیغ را چگونه بسازیم

بهترین تبلیغ را چگونه بسازیم؟

همان گونه که مشهود است، تبلیغات در حال رسیدن به بالاترین حد اشباع خود است و هم اکنون زمان طلوع روابط عمومی است.همان گونه که می بینید در یک منطقه شهری با تبلیغات متعددی در مترو، تابلو سردر فروشگاه ها، ایستگاه اتوبوس، پیامک تبلیغاتی، پیام های تلویزیونی و … مواجه هستیم و این در حالی است که هر فرد فقط می تواند تعداد مشخصی از آنها را در پایان روز به یادآوری نماید.

5 نکته کاربردی برای افرادی که به درآمدهای آنلاین از طریق YouTube علاقه مند هستند

5 نکته کاربردی برای افرادی که به درآمدهای آنلاین از طریق YouTube علاقه مند هستند.

اینترنت ظرفیتی نامحدود با منابع و امکانات وسیع است که در دسترس اکثر افراد وجود دارد. پس بستر مناسبی را برای بسیاری از افراد فراهم کرده تا بتوانند از این طریق درآمدزایی داشته باشند. یکی از راههایی که افراد از طریق آن به کسب درآمد می پردازند ، سایت YouTube است. یوتیوب از جمله سایتهایی است که مخاطبان و بازدیدکنندگان زیادی از سراسر دنیا دارد. این حجم از مخاطبان به شما کمک می کند تا بتوانید محصولات خود را در سطح وسیعی معرفی کنید. بسیاری از افراد وجود دارند که از این سایت به کسب درآمد مشغول هستند. به همین دلیل ، اگر از جمله افرادی هستید که علاقه به کسب درآمد از طریق YouTube هستید ، بهتر است نکاتی که در ادمه این مقاله به آنها اشاره می کنیم مطالعه کنید.

تأسیس امپراتوری در شبکه‌های اجتماعی با فرمت‌ های محتوای ویدئویی

تأسیس امپراتوری در شبکه‌های اجتماعی با فرمت‌ های محتوای ویدئویی

برندها در شبکه‌های اجتماعی تمایل دارند بر روی محتوای خلاقانه تمرکز کنند. از این‌رو، آگاهی از انواع فرمت‌ های محتوای ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی و ترکیب خلاقانه آنها یک گام ضروری برای برندینگ آنلاین به ویژه در شبکه‌های اجتماعی است.
در این مطلب می‌خواهیم انواع فرمت‌های محتوای ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی مبتنی بر ویدئو را با شما به اشتراک بگذاریم که با ترکیب خلاقانه آن‌ها می‌توانید مانند برندهای کلاس جهانی در شبکه‌های اجتماعی عمل کنید و امپراتوری خودتان را تأسیس کنید.

5 قدم تا شروع بازاریابی ویدئویی

5 قدم تا شروع بازاریابی ویدئویی

اگر وقتی نام «بازاریابی ویدئویی» به گوشتان می‌رسد ناخودآگاه تمثیلی از یک جنبه ترسناک بازاریابی در ذهنتان تداعی می‌شود، باید بگویم که شما تنها نیستید. در هر دقیقه، حدود 72 ساعت ویدئو روی سرویس یوتیوب آپلود می‌شود و سرویس‌هایی مانند فیس‌بوک، ویمو، دیلی موشن و ویستیا نیز هرکدام مشتریان خاص خود را دارند.
این میزان آپلود ویدئو در بستر اینترنت، نشانگر این است که اهمیت بازاریابی ویدئویی در سالیان اخیر رشد چشمگیری داشته است؛ بنابراین ساخت ویدئوهایی جذاب که بتوانند تعامل با مخاطبان را افزایش دهند و همچنین برای کسب‌وکار ارزش‌آفرین باشند، به یک ضرورت تبدیل شده است.
در این مطلب شما یاد خواهید گرفت که چگونه به بازاریابی ویدئویی خود ارزش اضافه کنید و از بهترین استراتژی‌ها و ترفندهای این حوزه نیز آگاه خواهید شد.

بازاریابی محتوای ویدیویی در سوشال مدیا مانند اینفلوئنسرهای بزرگ

بازاریابی محتوای ویدیویی در سوشال مدیا مانند اینفلوئنسرهای بزرگ

بازاریابی محتوای ویدیویی در سوشال مدیا این روزها به یکی از فرمت های محتوایی قدرتمند و بسیار جذاب در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است که توجه بسیاری از برندها، مدیران بازاریابی و اینفلوئنسرها را به خود جلب کرده است. این روزها شاهد ظهور ستارگان درخشانی در شبکه های اجتماعی ویدیویی هستیم که به خوبی از پتانسیل بازاریابی محتوای ویدیویی در سوشال مدیا برای تحقق اهداف خود و کسب ثروت بهره مند می شوند.در این مطلب قصد داریم به شما روش هایی را معرفی کنیم تا بتوانید مانند اینفلوئنسرهای بزرگ شبکه های اجتماعی مانند آپارات یا یوتیوب برندی محبوب و مشهور خلق نمایید.

چگونه بدون ایجاد مزاحمت پیام‌های خود را به دست مشتری برسانیم

چگونه بدون ایجاد مزاحمت پیام‌های خود را به دست مشتری برسانیم؟

آیا مخاطبانتان از پیام‌های تبلیغاتی وقت و بی‌وقت شما به ستوه آمده‌اند؟ احتمالا بله! بسیاری از کسب‌وکارها به دلیل ناآشنا بودن به شرایط و قواعد ارسال پیام‌های ترویجی، اغلب باعث ریزش مخاطبان خود می‌شوند؛ بنابراین لازم است که بدانید چگونه و در چه زمانی باید با مخاطبان وارد تعامل شوید.
در این مطلب می‌خواهیم در مورد 5 روش اثرگذار برای رساندن پیام به مخاطبین صحبت کنیم؛ اما تفاوت این مطلب با سایر مطالب مشابه این است که 5 روش آورده شده در این مطلب، هیچ مزاحمتی را برای مخاطبان ایجاد نمی‌کنند.

تولید ویدئوهای تبلیغاتی حرفه ای ویژگی ها

تولید ویدئوهای تبلیغاتی حرفه ای – ویژگی ها

تولید ویدئو تبلیغاتی حرفه ای برای افزایش بازدید سایت و جذب مشتریان، از تکنیک های بازاریابی اینترنتی می باشد.
هر روزه میلیون ها میلیون پست وبلاگی منتشر می شود. این روند چند سالی است که ادامه دارد.
این اعداد با افزایش سایت های جدیدی که همگی بر سر بازدید سایت رقابت می کنند، به صورت نمایی (توانی) افزایش پیدا می کند. این رشد نمایی مخصوصا از زمانی شروع شده است که مزیت ترافیک ارگانیک در زمینه بازاریابی اینترنتی برای همگان آشکار شده است.

بازاریابی ویدئویی

بازاریابی ویدئویی

بازاریابی ویدئویی قدرتمند ترین ابزار بازاریابی اینترنتی در عصر کنونی می باشد. شرکت سازنده فیلم های تبلیغاتی، Wyzowl، نتایج چهارمین تحقیق خود را در خصوص آینده ویدئو مارکتینگ ارائه داده است. 
بر اساس نتایج موجود در این تحقیق، سال 2018، سالی پر رونق برای بازاریابان و صاحبان کسب و کار خواهد بود. در این تحقیق 570 نفر شرکت کرده اند که آمار موجود در آن، منطبق با پاسخ این شرکت کنندگان می باشد. شرکت کنندگان در این تحقیق، شامل فعالان حرفه ای در حوزه بازرایابی و مصرف کنندگان آنلاین بوده اند.

چرا برندتان به رپورتاژ آگهی نیاز دارد

چرا برندتان به رپورتاژ آگهی نیاز دارد؟

با رشد و توسعه شبکه‌های اجتماعی و فروش دیجیتالی، بسیاری از افراد رویای کسب رتبه‌های برتر در صفحه نتایج گوگل و رشد ویروسی محتواهای خود را در ذهن می‌پرورانند. در حالی که دست‌یابی به چنین رویایی دور از دسترس نیست، اما چیزی بیشتر از بازاریابی شبکه‌های اجتماعی را می‌طلبد. به نظر می‌رسد که استراتژی‌های بازاریابی شبکه‌های اجتماعی روی موضوعات داغ بازاریابی تاثیر می‌گذارند و توجه کمی به استراتژی‌های بازاریابی امتحان پس داده اعطا می‌شود. در نتیجه، بسیاری از طرح‌های جدید بازاریابی با شکست روبرو می‌شوند.


12
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: