بازاریابی محتوایی Content Marketing

در شبکه های اجتماعی مخاطبین را با محتوای مناسب ویروسی کنید

در شبکه های اجتماعی مخاطبین را با محتوای مناسب ویروسی کنید.

یکی از رازهای کلیدی موفقیت برندینگ در شبکه های اجتماعی، تولید محتوای منحصر به فرد و ویروسی (viral) می باشد که بتواند به خوبی با مخاطب هدف ارتباط برقرار نماید و دست به دست به اشتراک گذاشته شود.در این مطلب نکات کلیدی طراحی پست برای شبکه های اجتماعی را معرفی خواهیم کرد که به شما کمک می کند محتوای خود را ویروسی کنید و در جامعه هدف برند و کسب و کارتان پخش کنید. با ما همراه باشید.

چگونه از کلمات کلیدی LSI برای افزایش ترافیک سایت استفاده کنیم

چگونه از کلمات کلیدی LSI برای افزایش ترافیک سایت استفاده کنیم؟

تمامی افرادی که مالک یک وب‌سایت هستند، همیشه باید به دنبال روش‌های جدید برای بهبود رتبه خود بگردند؛ اما یکی از بهترین استراتژی‌ها برای بهبود سئو، استفاده از کلمات کلیدی LSI است.
با استفاده از کلمات کلیدی LSI، شما قادر خواهید بود تا محتواهای مرده خود را احیا کنید و با محتواهای تازه، به رتبه‌های برتر موتورهای جستجو دست‌یابید.در این مطلب می‌خواهیم به شما یاد بدهیم که چگونه از کلمات کلیدی LSI برای افزایش ترافیک سایت استفاده کنید.

شگفت انگیزترین جعبه ابزار تولید محتوای تعاملی

شگفت انگیزترین جعبه ابزار تولید محتوای تعاملی

آینده محتوا امروزه به سمت محتوای تعاملی سوق پیدا می‌کند به طوری که تجربه منحصر به فرد و خاطره انگیزی برای مخاطبین ارائه نماید. محتوای تعاملی مشارکت و تعامل مخاطبین را بر می‌انگیزد و به افزایش فرصت‌های فروش و آگاهی برند شما منجر می‌شود. ما دراین مطلب قصد داریم شگفت انگیزترین جعبه ابزار تولید محتوای تعاملی را به شما معرفی نماییم تا بتوانید با استفاده از این جعبه ابزار به طراحی و تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی و سایت خود بپردازید.

چگونه میزان موفقیت کمپین‌های بازاریابی محتوایی را اندازه بگیریم

چگونه میزان موفقیت کمپین‌های بازاریابی محتوایی را اندازه بگیریم؟

اندازه‌گیری میزان اثرگذاری کمپین بازاریابی محتوایی ازجمله اقدامات مهمی است که باید توسط بازاریابان صورت بگیرد. با آنالیز کمپین‌های خود می‌توانید دریابید که نقاط ضعف و قدرت شما کدام‌اند و در کمپین‌های بعدی باید روی چه مواردی تمرکز کنید.
بدون اندازه‌گیری، نمی‌توانید از اثرگذاری کمپین‌های تبلیغاتی و بازاریابی خود اطمینان حاصل کنید. در این مطلب می‌خواهیم روش‌های سنجش اثرگذاری کمپین‌های بازاریابی محتوایی را با شما به اشتراک بگذاریم.

سئو یا بازاریابی محتوایی؛ کدام را در اولویت قرار دهیم

سئو یا بازاریابی محتوایی؛ کدام را در اولویت قرار دهیم؟

سئو تکنیکال یا بازاریابی محتوا؟ کدام را انتخاب کنیم؟ این سوالی است که بسیاری از وبمسترها از خود می‌پرسند و معمولا به پاسخ دقیقی نیز برای آن دست نمی‌یابند. در واقع این سوال را باید به نوع بهتری مطرح کرد: «کدام‌یک از این دو، بازگشت سرمایه بهتری دارد؟»
بدون شک، سئو و بازاریابی محتوایی هر دو ارزشمند هستند و جزو الزامات یک کسب‌وکار محسوب می‌شوند. اگر کسب‌وکار شما به ترافیک وب متکی است، در کنار سئو، باید بازاریابی محتوایی را نیز مدنظر داشته باشید. در این مطلب ،می‌خواهیم مشخص کنیم که باید کدام یک از موارد سئو و بازاریابی محتوایی را در اولویت قرار دهیم.

اسرار موفقیت کمپین بازاریابی شبکه های اجتماعی برند های بزرگ در اینستاگرام

اسرار موفقیت کمپین بازاریابی شبکه های اجتماعی برند های بزرگ در اینستاگرام

امروزه با توسعه بسترهای شبکه‌های اجتماعی بسیاری از برندها به دلایل مختلف از جمله افزایش آگاهی برند، رشد فرصت‌های فروش، رقابت با رقبا و سایر موارد به اتخاذ راهکارهای بازاریابی شبکه های اجتماعی روی می آورند. همچنین روند خرید کاربران از شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام رو به رشد است به طوریکه بسیاری از برندها از اینستاگرام به عنوان یک کانال درآمدزایی بالقوه استفاده می‌کنند. در این مطلب به بررسی آموخته‌های مهم برندهای بزرگ در طول اجرای کمپین بازاریابی شبکه های اجتماعی خود در اینستاگرام می پردازیم. با ما همراه باشید.

با رهبران چریکی استراتژی شبکه‌ های اجتماعی را اجرا کنید

با رهبران چریکی استراتژی شبکه‌ های اجتماعی را اجرا کنید.

قدرت بازاریابی شبکه‌ های اجتماعی غیر قابل انکار است. این روزها کسی را پیدا نمی‌کنید که حداقل یک حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی نداشته باشد. یکی از کلیدهای موفقیت یک کمپین شبکه‌های اجتماعی و طراحی خلاقانه استراتژی شبکه‌ های اجتماعی برخورداری از یک تیم حرفه‌ای و خلاق است. در این بین، نقش مدیر بازاریابی شبکه‌ های اجتماعی یکی از مهمترین نقش‌های تأثیرگذار در موفقیت و به ثمر نشستن کمپین‌های بازاریابی شبکه‌ های اجتماعی است. ما امروز قصد داریم مهارت‌ها و توانمندی‌های کلیدی مدیر بازاریابی شبکه‌ های اجتماعی را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

چگونه بدون ایجاد مزاحمت پیام‌های خود را به دست مشتری برسانیم

چگونه بدون ایجاد مزاحمت پیام‌های خود را به دست مشتری برسانیم؟

آیا مخاطبانتان از پیام‌های تبلیغاتی وقت و بی‌وقت شما به ستوه آمده‌اند؟ احتمالا بله! بسیاری از کسب‌وکارها به دلیل ناآشنا بودن به شرایط و قواعد ارسال پیام‌های ترویجی، اغلب باعث ریزش مخاطبان خود می‌شوند؛ بنابراین لازم است که بدانید چگونه و در چه زمانی باید با مخاطبان وارد تعامل شوید.
در این مطلب می‌خواهیم در مورد 5 روش اثرگذار برای رساندن پیام به مخاطبین صحبت کنیم؛ اما تفاوت این مطلب با سایر مطالب مشابه این است که 5 روش آورده شده در این مطلب، هیچ مزاحمتی را برای مخاطبان ایجاد نمی‌کنند.

راهنمای صفر تا صد طراحی حرفه ای یک پست اینستاگرامی

راهنمای صفر تا صد طراحی حرفه ای یک پست اینستاگرامی

بسیاری از کاربران تمایل دارند نه تنها یک پست را مشاهده کنند بلکه آن را با دیگران به اشتراک بگذراند و یا در اینستاگرام کسب و کاری خاصی را جست و جو کنند و اینجاست که یک شرکت با توجه به پتانسیل بازاریابی شبکه های اجتماعی می‌تواند از این فرصت استفاده کند و با ایجاد حس تعامل با مخاطبین موجب افزایش آگاهی برند خود شود. ما قصد داریم صفر تا صد اصول طراحی حرفه ای یک پست در اینستاگرام را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

تکنیک‌های طلایی افزایش فالوورهای اینستاگرام در بازاریابی شبکه های اجتماعی

تکنیک‌های طلایی افزایش فالوورهای اینستاگرام در بازاریابی شبکه های اجتماعی

دیگر زمان آن رسیده که با توجه به استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی که برای کسب و کارتان در نظر گرفته اید، ایده‌های بزرگ تولید محتوا و ایجاد پروفایل کاربری ارزشمند در اینستاگرام را از طریق شبکه‌سازی و افزایش فالوورهای اینستاگرام به واقعیت تبدیل نمایید تا بتوانید از این شبکه اجتماعی ارزشمند کسب درآمد نمایید. در این مطلب به ارائه تکنیک‌های طلایی افزایش فالوورهای اینستاگرام خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

10 روش کاربردی برای توزیع محتوا

10 روش کاربردی برای توزیع محتوا

باید باور کنیم که روش‌های قدیمی توزیع محتوا در عصر حاضر دیگر جوابگو نیستند و نمی‌توانند بازده و بازخوردی مناسب برایمان داشته باشند.
امروزه، برنامه‌ریزی برای توزیع محتوا به‌ صرف وقت و منابع زیادی نیاز دارد و اهمیت آن نیز از داشتن استراتژی بازاریابی و دقت در کیفیت محتوا کمتر نیست. توزیع محتوا در نظر بسیاری از افراد، در به اشتراک‌گذاری مطالب در توییتر و فیس‌بوک خلاصه شده است. اما قبل از هرگونه تصمیم‌گیری و چینش استراتژی برای توزیع محتوا باید بدانید که ده‌ها روش برای توزیع محتوا وجود دارد و ما نیز در این مطلب می‌خواهیم همین روش‌ها را با شما به اشتراک بگذاریم.

چگونه برای مخاطبان هدف بنویسیم

چگونه برای مخاطبان هدف بنویسیم؟

روزانه میلیون‌ها پست در فضای اینترنت منتشر می‌شود و هرکدام از آن‌ها طیف خاصی از افراد را هدف قرار داده‌اند؛ اما این هدف قرار دادن به‌تنهایی کافی نیست و محتوایی که به رشته تحریر درمی‌آید باید مطابق با نیازها و تمایلات مشتری و مخاطب هدف نوشته شده باشد.علاوه بر پست‌های وبلاگی، افراد روزانه با طیف بسیار وسیعی از پیام‌های تبلیغاتی و بازاریابی مواجه هستند. از بنرها و پیامک‌های تبلیغاتی گرفته تا وب‌سایت‌ها و ایمیل‌های بازاریابی؛ اما قطعا بسیاری از این موارد در همان ثانیه‌های اول نادیده گرفته می‌شوند و هیچ توجهی را به خود جلب نمی‌کنند. چرا؟ زیرا برای مشتری هدف نوشته و طراحی نشده‌اند.

دلایل شکست بازاریابی محتوایی و چگونگی اجتناب از آنها

دلایل شکست بازاریابی محتوایی و چگونگی اجتناب از آنها

اگر دستی بر آتش کسب‌وکار داشته باشید، حتما با مزایای بازاریابی محتوایی آشنا هستید. بازاریابی محتوایی یک کاتالیزگر مناسب برای رسیدن به هدف است و می‌تواند ترافیک را به سایت روانه کند. همچنین با استفاده از بازاریابی محتوایی می‌توانید دستاوردهای خود را گسترش دهید. البته بااین‌وجود، برخی کسب‌وکارها گزارش می‌دهند که بازاریابی محتوایی برای آن‌ها به‌طورکلی کارساز نیست و یا حداقل آن تاثیر مورد انتظار را نداشته است.
در این مطلب به عمده‌ترین دلایل شکست کمپین‌های بازاریابی محتوایی خواهیم پرداخت. همچنین روش‌های اجتناب از این شکست‌ها را نیز با شما به اشتراک می‌گذاریم.

بازاریابی تلگرامی شاه کلید بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی تلگرامی شاه کلید بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی تلگرامی یکی از شیوه های محبوب و جدید بازاریابی شبکه های اجتماعی برای بسیاری از افراد، برندها و کسب و کارها می باشد که با استفاده از راه کارهای مقرون به صرفه می توانند به اهداف خود در بازاریابی تلگرامی مانند افزایش فالوور، افزایش لید (فرصت های بالقوه فروش) و آگاهی برند دست یابند. ما قصد داریم به بررسی راهکارهای موفقیت برندها مبتنی بر بازاریابی تلگرامی خواهیم پرداخت. باما همراه باشید.

12 ترفند بازاریابی برای رشد کسب‌وکار از طریق لینکدین

12 ترفند بازاریابی برای رشد کسب‌وکار از طریق لینکدین

شبکه اجتماعی لینکدین فقط مختص افراد حرفه‌ای و کسانی که به دنبال شغل هستند نیست و روزانه میلیون‌ها نفر از این شبکه اجتماعی برای گسترش شبکه کاری و توسعه کسب‌وکار خود از آن استفاده می‌کنند. از برقراری ارتباط گرفته تا ایجاد لید، انعقاد قرارداد همکاری و ایجاد آگاهی بهتر نسبت به برند، لینکدین می‌تواند تأثیری شگرف روی استراتژی بازاریابی دیجیتال شما داشته باشد.

7 قدم تا مستندسازی استراتژی بازاریابی محتوایی

7 قدم تا مستندسازی استراتژی بازاریابی محتوایی

احتمالا می‌دانید که داشتن مستندسازی و استراتژی در بازاریابی محتوایی از چه اهمیت بالایی برخوردار است. اما بین دانستن اینکه کارایی را باید انجام دهید و چگونگی انجام آن کار، فاصله بسیار است.
برای مثال، 89 درصد از بازاریابان B2B از محتوا استفاده می‌کنند، ولی فقط 37 درصد از آن‌ها استراتژی مستند شده دارند.
در این مطلب  قصد داریم قدم‌های لازم برای مستندسازی استراتژی بازاریابی را با شما به اشتراک بگذاریم.


چک‌ لیست‌های ضروری بازاریابی محتوایی برای کسب‌وکارهای کوچک

چک‌ لیست‌های ضروری بازاریابی محتوایی برای کسب‌وکارهای کوچک

به‌عنوان مالک یک کسب‌وکار کوچک، حتماً تاکنون به قدرت شبکه‌های اجتماعی به‌عنوان یک تاکتیک بازاریابی واقف شده‌اید. شبکه‌های اجتماعی به ‌صرف زمان بسیار نیاز دارند و این توانایی در آن‌ها وجود دارد که بتوانند شما را به طیف وسیع‌تری از مخاطبان وصل کنند. بر اساس این موارد و بسیاری فاکتورهای دیگر، ما می‌دانیم که چرا شبکه‌های اجتماعی باید پای ثابت در فرآیند رشد کسب‌وکارهای کوچک باشند.
اما استفاده از شبکه‌های اجتماعی به‌تنهایی و بدون استفاده از یک تاکتیک ثانویه بازاریابی به‌عنوان پشتیبان، چندان کارساز نخواهد بود.

یک طراحی خوب چگونه می‌تواند به بازاریابی محتوایی کمک کند

یک طراحی خوب چگونه می‌تواند به بازاریابی محتوایی کمک کند؟

برخی از افراد بر این باورند ازآنجایی‌که در وبلاگ آن‌ها فقط تعدادی محتوای متنی قرار دارد، به همین دلیل آن‌ها نیازی به طراحی ندارند. این افراد فرآیند توسعه وب را یک فرآیند تک‌بعدی می‌بینند و به سایر مزیت‌های آن توجهی نمی‌کنند.
طراحی درواقع شخصیت وبلاگ شماست. طراحی آن چیزی است که هم می‌بینید و هم نه. طراحی می‌تواند باعث تحریک کردن احساسات شود و می‌تواند یک تجربه منحصربه‌فرد را به کاربر ارائه دهد.


چگونه محتوای وبلاگ خود را برای موتورهای جستجوی گوگل بهینه کنیم

چگونه محتوای وبلاگ خود را برای موتورهای جستجوی گوگل بهینه کنیم؟

وبلاگ نویسی باعث می شود روند رشد سئو سایت شما بیشتر شود. هر چقدر بیشتر تولیدمحتوا کنید امکان پیدا شدن شما توسط مشتری های احتمالی بیشتر می شود. پست های وبلاگ می تواند به صورت هدفمند باشد و پرمخاطب ترین کلیدواژه ها را هدف قرار دهد. بنابراین از این شیوه می توان هدف های بسیاری را نشانه گرفت.

بازاریابی شبکه ای چیست

بازاریابی شبکه ای چیست؟

گسترش روز افزون بازاریابی شبکه ای بویژه در ایران لزوم طرح ایده بازاریابی شبکه ای ، شیوه فروش بازاریابی شبکه ای ، فلسفه بازاریابی شبکه ای و دقت نظر در این مبحث بازاریابی و فروش را اجتناب ناپذیر می سازد.


 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: