بازاریابی اپلیکیشن و موبایل

بازاریابی اپلیکیشن چگونه انجام می‌شود

بازاریابی اپلیکیشن چگونه انجام می‌شود؟

بازاریابی اپلیکیشن یا موبایل اپلیکیشن مارکتینگ بر توسعه‌ی اپلیکیشن و تعامل و حفظ کاربران سابق آن تمرکز دارد. این مورد نباید با بازاریابی موبایل اشتباه گرفته شود. بازاریابی موبایل مفهومی گسترده دارد که تبلیغات موبایلی، اپلیکیشن ها و وب سایت های موبایل را شامل می‌شود. درواقع هر نوعی از بازاریابی که در گوشی‌های موبایل اتفاق می‌افتد، بازاریابی موبایل نام دارد. طبق آخرین آمارهای منتشرشده، در حال حاضر نزدیک به چهار میلیون اپلیکیشن برای گوشی‌های هوشمند ساخته شده است.

آموزش تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال برای کسب وکارها قسمت دوم

آموزش تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال برای کسب وکارها – قسمت دوم

استراتژی بازاریابی دیجیتال در قسمت قبل برای شما تا ارائه خدمات سئو در لینک زیر داشتیم و حالا آموزش سئو برای بازاریابی دیجیتال را ادامه می دهیم.

آموزش تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال برای کسب وکارها قسمت اول

آموزش تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال برای کسب وکارها – قسمت اول

استراتژی بازاریابی دیجیتال مورد استفاده در سئو سایت های بخش صنایع به صورت کامل نسبت به استراتژی های دیگر صنایع متفاوت می باشد زیرا مخاطبین این بازار، متفاوت می باشند. بر اساس گزارش نظرسنجی در سال 2018، 31% از خریداران گفتند که چرخه خرید آن ها در مقایسه با 2017 طولانی تر بوده است.از میان این موارد، 76% از خریداران مایل بودند محتوایی دریافت کنند که مطابق با نیاز شرکت های آن ها بوده و 65% از آن ها پیشنهادات همکاران و نظرات آنلاین را معیار قرار داده بودند.

بازاریابى از طریق تلفن همراه

بازاریابى از طریق تلفن همراه

امروزه تلفن هاى همراه نقش مهمى در زندگى مصرف کنندگان بازى مى کنند و این نکته از دید کمتر کسى پوشیده مانده است.
از آنجا که بسیارى از مصرف کنندگان از این ابزار ، علاوه بر نقش ارتباطى آن ، براى کسب اطلاعات و سرگرمى استفاده مى کنند ، سرمایه گذارى روى این شیوه بازاریابى مى تواند جریان درآمد جدید و رو به رشدى را در طول چند سال آینده در بخش هاى متعددى از بازار تضمین کند.

مراحل طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل

مراحل طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل

در دنیای امروز سطح دانش کاربران بسیار بالا است، بنابراین صرفا تبلیغات باعث نمی شود که کاربران از خدمات و سرویس های شما استقبال کنند حتی اگر بهترین برنامه ریزی و طراحی را برای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی انجام داده باشید. تعداد اپلیکیشن های موبایلی مربوط به  هر یک از خدمات و سرویسها آنقدر زیاد است که کاربران فقط به دنبال بهترین ها در هر زمینه ای هستند. بنابراین برای موفقیت علاوه بر داشتن یک کمپین تبلیغاتی خوب، باید به تولید و ساخت اپلیکیشن خود نیز توجه کنید.

آموزش ساخت اپلیکیشن موبایل به صورت کاربرپسند

آموزش ساخت اپلیکیشن موبایل به صورت کاربرپسند

در این روزها تلفن های همراه نقش اساسی در زندگی افراد دارند. اکثر افراد جامعه تقریبا تمام کارهای روزانه خود را با اپلیکیشن های مختلف موبایلی انجام می دهند. مانند کارهای بانکی، خرید بلیط سینما یا خرید کالا و حتی گرفتن تاکسی!
به همین دلیل اپلیکیشن های موبایل اهمیت بسیار زیادی در زندگی همه افراد دارند.

اصول و مبانی انتخاب فروشگاه اینترنتی مناسب

اصول و مبانی انتخاب فروشگاه اینترنتی مناسب

در این بخش به بررسی وجود امکانات لازمی که باید در طراحی فروشگاه اینترنتی وجود داشته باشد تا نیاز های شما را برطرف نمایند می پردازیم.شما با بررسی این امکانات و در نظر گرفتن آنها می توانید بهترین فروشگاه ساز حرفه ای را که مد نظر دارید انتخاب و تهیه بفرمایید.

بهترین تبلیغ را چگونه بسازیم

بهترین تبلیغ را چگونه بسازیم؟

همان گونه که مشهود است، تبلیغات در حال رسیدن به بالاترین حد اشباع خود است و هم اکنون زمان طلوع روابط عمومی است.همان گونه که می بینید در یک منطقه شهری با تبلیغات متعددی در مترو، تابلو سردر فروشگاه ها، ایستگاه اتوبوس، پیامک تبلیغاتی، پیام های تلویزیونی و … مواجه هستیم و این در حالی است که هر فرد فقط می تواند تعداد مشخصی از آنها را در پایان روز به یادآوری نماید.

چگونه بدون ایجاد مزاحمت پیام‌های خود را به دست مشتری برسانیم

چگونه بدون ایجاد مزاحمت پیام‌های خود را به دست مشتری برسانیم؟

آیا مخاطبانتان از پیام‌های تبلیغاتی وقت و بی‌وقت شما به ستوه آمده‌اند؟ احتمالا بله! بسیاری از کسب‌وکارها به دلیل ناآشنا بودن به شرایط و قواعد ارسال پیام‌های ترویجی، اغلب باعث ریزش مخاطبان خود می‌شوند؛ بنابراین لازم است که بدانید چگونه و در چه زمانی باید با مخاطبان وارد تعامل شوید.
در این مطلب می‌خواهیم در مورد 5 روش اثرگذار برای رساندن پیام به مخاطبین صحبت کنیم؛ اما تفاوت این مطلب با سایر مطالب مشابه این است که 5 روش آورده شده در این مطلب، هیچ مزاحمتی را برای مخاطبان ایجاد نمی‌کنند.

نبایدهای حضور در شبکه های اجتماعی

نبایدهای حضور در شبکه های اجتماعی

برای حضور موثر در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام باید مراقب چه چیزهایی باشیم؟

هدف شما از تبلیغات در اینستاگرام چیست

هدف شما از تبلیغات در اینستاگرام چیست؟

رشد کاربران اینستاگرام در بازار جهانی و همچین ایران، نشان دهنده میزان محبوبیت این رسانه نیز هست. یکی از پیشنهادهای مناسب به عنوان یکی از کانال های ارتباطی کمپین، اینستاگرام است. تولید محتوای مناسب، یکی از مهم ترین المان هایی است که می تواند مخاطب هدف را جذب نموده و منجر به آشنایی و تعامل بیشتر وی با کسب و کار شود.


 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: