7 روش برای چند برابر کردن بازدید پست‌های لینکدین

7 روش برای چند برابر کردن بازدید پست‌های لینکدین
لینکدین از جمله شبکه‌های اجتماعی است که امکان نوشتن پست‌های بلند را به کاربرانش می‌دهد و فضایی وبلاگ‌گونه را ایجاد می‌کند. مطالب نویسندگان فعال در لینکدین بازدید بسیار بالایی را به خود جلب می‌کنند و این افراد به نوعی جزو نویسندگان تاثیرگذار به شمار می‌آیند. میزان بازدید از این محتواها گاها به چند میلیون بازدیدکننده نیز می‌رسد. اما چگونه می‌توانیم بازدید پست‌هایی که در لینکدین نوشته‌ایم را چند برابر کنیم؟
در ادامه 7 روش برای چند برابر کردن بازدید پست‌های لینکدین ذکر شده است.

1- بجای نوشتن محتوا، آپدیت‌های استاتوس را بلند بنویسید.

دقیقا مشخص نیست که چرا لینکدین نمایش دادن آپدیت‌های استاتوس را نسبت به پست‌ها در اولویت قرار می‌دهد. استاتوس‌ها معمولا بازدید بیشتری را به دست می‌آورند و به نوعی تاثیرگذارتر هستند.
برای نوشتن استاتوس شما فقط 250 تا 300 کلمه فضا در اختیار دارید. این به این معنی است که شما می‌توانید با صرف زمان کمتر، محتواهایی بنویسید که بازدید بالاتری را نیز جذب می‌کنند. با توجه به محدودیت فضا، مطمئن شوید که جمله اول متنی که نوشته‌اید به اندازه کافی جالب توجه و گیرا است. افراد با سرعت نور فید لینکدین خود را اسکرول می‌کنند و فقط ممکن است جمله اول یا دوم استاتوس شما را ببینند؛ بنابراین فرصت شما برای جلب توجه کاربران اندک است. اگر همین جمله اول به اندازه کافی خوب نباشد، شما شانسی برای جذب مخاطبان نخواهید داشت.

2- پاراگراف‌ها را کوتاه کنید.

دلیل این کار ساده است: پاراگراف‌های کوتاه باعث تعامل و جلب توجه بیشتر مخاطب به متن می‌شود. افراد اغلب محتواهای لینکدین را از طریق گوشی موبایل خود دنبال می‌کنند و خواندن پاراگراف‌های بلند در گوشی تلفن همراه کار ساده‌ای نیست. اگر می‌خواهید که افراد تمام متن نوشته شده را بخوانند، پاراگراف‌ها را کوتاه کنید.

3- لینک‌ها را در استاتوس قرار ندهید.

یکی از اشتباهات رایج افراد این است که لینک‌ها را در استاتوس خود قرار می‌دهند. قرار ندادن لینک در استاتوس می‌تواند تا حد بسیار زیادی در بهبود بازدید از مطلب موثر باشد. بجای قرار دادن لینک در استاتوس، آن را در اولین کامنت مطلب خود قرار دهید. البته در استاتوس باید به افراد اطلاع دهید که لینک مورد نظر را در بخش کامنت قرار داده‌اید.

4- از چارچوب‌های اثبات شده محتوا استفاده کنید.

نوع پست‌هایی که در زیر لیست شده‌اند از جمله انواعی از محتوا هستند که می‌توانند بازدید و تعامل بسیار زیادی را به خود جذب کنند. استفاده از این سبک محتواها قطعا برای شما نیز کارساز خواهد بود.

  • پست‌های لیستی: کتاب‌ها، وبلاگ‌ها، پادکست‌ها و ابزارهای بهره‌وری مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارید.
  • داستان‌های شکست: در مورد یک لحظه به خصوص در کسب و کار خود بنویسید و سپس گوش کنید و یاد بگیرید. نقل کردن شکست‌ها و چگونگی عبور از آن‌ها برای کاربران بسیار جالب خواهد بود.
  • برخلاف جریان آب شنا کنید: منظور ما از شنا کردن خلاف جهت آب این است که اگر اکثر افراد در مورد یک موضوع ایده واحدی دارند، شما می‌توانید از دیدگاه مخالف به همان موضوع نگاه کنید.
  • از افراد بخواهید که سوال‌های خود را از شما بپرسند: این یک روش عالی برای تعامل و جلب توجه کاربران است. هرکسی قطعا در زمینه‌ای به خصوص سوالاتی را در ذهن دارد و از اینکه شما وقت خود را به پاسخ به سوالات او اختصاص داده‌اید از شما سپاسگزار خواهد بود.

5- به تمام کامنت‌های ثبت شده زیر پست‌ها پاسخ دهید.

وقتی به نظرات ثبت شده افراد در بخش کامنت‌های پست خود پاسخ می‌دهید و آمار تعداد کامنت‌ها بالا می‌رود، احتمال نمایش داده شدن پست شما در فید لینکدین بیشتر است. توصیه ما این است که گاهی اوقات به کامنت شخص پاسخ دهید و از او بخواهید که نظر خود را شرح و بست دهد. گاهی نیز می‌توانید با یک اموجی یا یک جمله کوتاه به کامنت‌ها پاسخ بدهید.
پاسخ‌های شما لازم نیست که همیشه بلند باشند، اما هرچقدر که بیشتر با کاربران خود تعامل کنید، پست‌تان در فید لینکدین ظاهر می‌شود و در نتیجه افراد بیشتری آن را خواهند دید.

6- یک گروه تشکیل دهید.

برای اینکه محتوایتان در معرض دید افراد بیشتری قرار بگیرد، خیلی نمی‌توانید به الگوریتم‌ها اعتماد کنید. بنابراین می‌توانید با ایجاد گروه‌هایی شامل همکاران و دوستان خود، از آن‌ها بخواهید تا پست‌هایتان را لایک کنند و برای آن کامنت بگذارند. بعد از انتشار یک محتوای جدید، لینک آن را به این گروه ارسال کنید تا از این طریق افراد بتوانند مستقیما محتوای شما را ببینند.

7- در محتواهای سایر افراد تعامل داشته باشید.

تعامل یک مسیر یک طرفه نیست و شما نباید انتظار داشته باشید که فقط سایر افراد مطالب شما را ببینند. بسیاری از کاربران لینکدین این را نمی‌دانند اما جالب است بدانید که کامنت‌های شما زیر پست‌های سایرین در فید کانکشن‌های درجه اول‌تان ظاهر می‌شود. بنابراین وقتی کامنتی می‌گذارید درواقع در حال نوشتن یک محتوای کوتاه در لینکدین هستید که می‌تواند بازدید زیادی برایتان جذب کند. هرچقدر که کامنت‌های بیشتری بنویسید، بیشتر در لینکدین دیده می‌شوید و دیده شدن بیشتر مترادف است با فرصت‌های بیشتر.
امروزه دیگر نمی‌توان لینکدین را فضایی مختص نمایش رزومه آنلاین دانست. لینکدین امروز یک پلتفرم انتشار محتوای قدرتمند است که با کمک آن می‌توانید بدون هزینه مشتریان را جذب کنید و برندتان را بیشتر به همه بشناسانید. شبکه‌های اجتماعی به سرعت تغییر می‌کنند و لینکدین نیز از این قاعده مستثنی نیست. تمام امکانات و ابزارهای لینکدین به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است و این بهترین فرصت برای شماست تا در جهت هرچه بیشتر دیده شدن برند خود گام بردارید.

شما چگونه از لینکدین استفاده می‌کنید؟ آیا پست‌های شما در لینکدین معمولا بازدید بالایی می‌گیرند؟ ترفندهای شما کدام‌اند؟ 
رفرنس:آژانس دارت
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

کسب اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره و آشنایی با موثرترین شیوه های تبلیغات مرتبط با حوزه کاری خود، دریافت کمپین های تبلیغاتی و راهکارهای عملیاتی برای توسعه کسب و کار و برندینگ و آگاهی از دوره ها و کارگاه های آموزشی همین حالا با شماره 09122006830 تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس یا شبکه های اجتماعی،  با ما در ارتباط باشید.