اصول پایه ای در بازاریابی – اصل 8: یک آگهی، یک ایده

اصول پایه ای در بازاریابی اصل 8 یک آگهی یک ایده
برای یک شخص عادی کمتر از نیم ثانیه طول می‌کشد تا تصمیم بگیرد به آگهی شما توجه کند یا نکند؛ یعنی اینکه، جذاب‌ترین موضوع را به گونه‌ای به کار ببرید تا اولین چیزی باشد که دیده یا شنیده می‌شود. با اصل هشتم بازاریابی همراه باشید.
مردم دیگر نمی‌خوانند، نگاهی سطحی می‌اندازند. در مورد نحوه‌ی باز کردن ایمیل خودتان فکر کنید. ببینید چگونه کانال‌های تلویزیون را مدام تغییر می‌دهید یا یک مجله را چگونه به سرعت فقط ورق می‌زنید.

مطالعات نشان می‌دهد حتی وقتی تصمیم گرفتید به یک آگهی توجه کنید، هنوز هم آن را سطحی می‌خوانید تا به نقطه‌ی مورد علاقه برسید، ابتدا تیتر یا تصویر اصلی، سپس عکس‌های جانبی و توضیحات عکس، سپس لوگو یا شعار تبلیغاتی؛ آن هم در صورتی که این‌ها جذابیت داشته باشند؛ آن‌وقت متن اصلی آگهی را می‌خوانید.

مردم سطحی می‌خوانند تا در زمان و انرژی صرفه‌جویی کنند، یا بهتر بگوییم! حال و حوصله‌اش را ندارند!
ارائه‌ی فهرست بلندی از نقطه نظرات برای خوانندگان یا بینندگان کار نادرستی است؛ هر آگهی فقط باید یک ایده‌ی اصلی داشته باشد.
رفرنس:سایت مدیر
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

کسب اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره و آشنایی با موثرترین شیوه های تبلیغات مرتبط با حوزه کاری خود، دریافت کمپین های تبلیغاتی و راهکارهای عملیاتی برای توسعه کسب و کار و برندینگ و آگاهی از دوره ها و کارگاه های آموزشی همین حالا با شماره 09122006830 تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس یا شبکه های اجتماعی،  با ما در ارتباط باشید.