آینده تبلیغات دیجیتال. هر آنچه لازم تا برای سال ۲۰۲۱ بدانید.

آینده تبلیغات دیجیتال. هر آنچه لازم تا برای سال 2021 بدانید.

آینده تبلیغات دیجیتال. هر آنچه لازم تا برای سال ۲۰۲۱ بدانید.

آینده تبلیغات دیجیتال. هر آنچه لازم تا برای سال ۲۰۲۱ بدانید. 700 500 علی ناصرحجتی

آینده تبلیغاتPPC : بهترین شیوه ها و استراتژی ها برای سال ۲۰۲۱

همچنان که به پایان سال نزدیک می شویم، وقت آن رسیده است که در مورد بهترین روشهای PPC طی چند ماه گذشته و آنچه که می توان برای آینده برای بهبود مجدد عملکرد کمپین های (تبلیغاتی) جستجوی پولی شما انتظار داشت، بیاندیشیم.

بررسی بودجه

متأسفانه، برخی اوقات تبلیغ کنندگان ممکن است زندگی یکنواختی داشته باشند و از ارزیابی مجدد و بررسی توزیع بودجه رسانه ای خود غفلت کنند.

شما هنگام مدیریت بازبینی ها و ارزیابی های خود، باید توجه داشته باشید که آیا کمپین های دارای عملکرد ضعیف که در طول سال بهینه شده اند، باید حذف شوند تا بودجه به سایر کمپین ها اختصاص داده شود یا خیر. معیارهای رقابتی باید مورد بررسی قرار گیرند تا مشخص شود آیا ترافیک اضافی وجود دارد که بتواند به رشد نتایج برای کمپین های موفق و جذاب (برنده) کمک کند یا خیر.

پلتفرم ها و ویژگی های جدید را آزمایش کنید.

یکی از بهترین شیوه های PPC که باید اتخاذ کنید، آزمایش پلتفرم های جدید پولی و پا فراتر گذاشتن از حاشیه امن (دایره راحتی) خود است. برخی از پلتفرم های تبلیغاتی که می توانید در نظر بگیرید عبارتند از پینترست، اسنپ چت و لینکدین. شما باید ابزارهای جدید تبلیغات دیجیتال را امتحان کنید تا بهترین عملکرد را داشته باشید.

اگر هنوز از بسیاری از ویژگی های موجود برای خود بهره برداری نکرده اید، باید وقت صرف کنید تا این موارد را نیز امتحان کنید زیرا ممکن است به ویژگی هایی دست پیدا کنید که به نفع کمپین شما خواهد بود.

سفر مخاطبان و خریداران خود را درک کنید.

مهم است که شما به تصویر کلی از مخاطب هدف خود نگاه کنید. در سال ۲۰۲۱، موفق ترین بازاریابان  به عنوان بخشی از استراتژی خود، بر روی مخاطبان هدف خود تمرکز خواهند کرد. آن دسته از تبلیغ کنندگانی که تلاش های بازاریابی خود را با سفر خریدار، همسو و هماهنگ می کنند، در سال ۲۰۲۱ از رقبا پیشی خواهند گرفت.این امر از طریق تفکر در مورد مشتری و روش او هنگام تصمیم خرید از شما قابل حصول است. موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • آنچه ممکن است در جستجوی آن باشند.
  • جایی که آنها با هم تعامل دارند.
  • فرایند خرید چقدر طول می کشد.

بازاریابان باید رویکرد خود را تکامل بخشیده و در مورد جذب مخاطب مناسب بیاندیشند؛ دو حوزه ای که برای جذب مشتریان شما از اهمیت برخوردارند واژگان کلیدی و تصاویر هستند.

قدرت داده های اولیه (داده های اصلی)

متخصصان صنعت اذعان داشته اند که نحوه تأمین داده ها کمابیش مختل می شود. این امر به دلیل محدودیت های کوکی های شخص ثالث در مرورگرها و تغییر در سیاست های حفظ حریم خصوصی جهانی رخ داده است. برخی از متخصصان نیز گفته اند که موتورهای جستجو نمی خواهند شما هر چیز معناداری را جستجو کنید. بنابراین، مهم است که شما در موقعیتی باشید که بخش قابل توجهی از داده های ترافیک خود را بازیابی کنید.

پیام های تبلیغاتی عالی

در سال ۲۰۲۱ بیان و انتشار پیام شما از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود و نگارش تبلیغات خوب، در مقابل تبلیغات بد، ارزشمندتر خواهد بود.

سال ۲۰۲۱ سالی خواهد بود که باید مجدداً بر روی مشتریان به عنوان انسان، در مقابل داده های صِرف تمرکز شود! بهره مندی از فرد مناسب در زمان مناسب، اما به همراه پیامی نادرست و اشتباه، یک فرصت کاملاً از دست رفته است. آنچه منجر به ایجاد این ارتباط عاطفی و تعامل و مجذوب ساختن فرد می شود، به خلاقیت بستگی دارد.بنابراین، مهارت های مربوط به نوشتن و اجرای تبلیغات هرگز از اهمیت بیشتری برخوردار نبوده اند.

تجربه موبایل مهم است.

در صورتی که برندها می خواهند در سال ۲۰۲۱ موفق شوند، باید دارای یک سایت قابل دسترسی باشند که موضوع مهم سال آینده خواهد بود. هنوز برندهای متعددی وجود دارند که از وب سایتی با تجربه موبایل خوب و مناسب برخوردار نیستند و بسیاری از افراد هرگز از سایتشان با دستگاه تلفن همراه بازدید نکرده اند. بنابراین، تجربه تلفن همراه را مورد آزمایش و ارزیابی قرار دهید، به خصوص با توجه به اینکه افراد بیشتری، در مقابل کاربرد دسکتاپ ها، از دستگاه های تلفن همراه خود استفاده می کنند، و این امر تا سال آینده ادامه خواهد داشت.

نحوه گزارش خود را مجدداً ارزیابی کنید.

ممکن است شما سالها از گزارش عملکرد مشابهی استفاده کرده باشید. اگرچه ممکن است این امر مؤثر واقع شده باشد، وقت آن فرا رسیده که معیارهای اصلی PPC خود را مجدداً ارزیابی کنید و آن داده ها را به گزارش های خود اضافه کنید. به عنوان مثال، امسال گوگل حقیقتاً معیار میانگین موقعیت سایت را حذف کرده و اکنون پیشنهاد می کند که به جای آن از نرخ نمایش بیشترین جستجو یا از نرخ نمایش مطلق بیشترین جستجو استفاده کنید. خواه از Google Ads استفاده می کنید یا Microsoft Ads، در صورت نیاز فوری به آنها، هر دو دارای صفحات نمای کلی با نمودارهای مفید و قابل دسترس هستند.

شما هنگام ارزیابی مجدد گزارش های خود، باید بررسی کنید که آیا هنوز از داده استفاده می کنید، آیا اطلاعات کاربردی هستند و چه معیارهای جدیدی قابل افزودن هستند. تنها در صورتی داده های جدید افزودنی وجود دارند که کاربردی باشند و هنگام تصمیم گیری در مورد حساب کاربری (اکانت) مفید باشند.

امید است که، این راهنمای کوتاه، بینش هایی در مورد ماهیت بهترین روشهای PPC در سال آینده و این که اجرای کدام روندها و روشها باید همچنان در سال ۲۰۲۱ تداوم یابند، در اختیار شما قرار داده باشد.