آیا گوگل به متن اطراف یک لینک توجه می کند؟

آیا گوگل به متن اطراف یک لینک توجه می کند
درواقع سوال را اینگونه کامل می کنم :
آیا گوگل به متن اطراف یک لینک توجه می کند تا ارتباط بین آنها را دریابد؟

با اینکه ما می دانیم anchor text یک فاکتور رنک بشمار می رود (گرچه شاید نیاز به پیگیری زیاد نداشته باشد) آیا گوگل به متن حاشیه لینک و ارتباط با خود لینک نیز توجه دارد؟
گوگل در سال 2004 اختراعی را به ثبت رساند که مواردی را که گوگل توصیه می کند در آن آمده است. 

گرچه این موضوع امتیازی مثبت نیست، ولی می توان با اطمینان فرض کرد که اسپم کارها از آن به عنوان روشی برای دستکاری در لینک استفاده می کنند. در تصویر بالا مثالی آمده است که از این متنهای حاشیه ای در پستی برای وبمستر استفاده شده است.
در واقع افرادی هستند که اسپمر محسوب شده و می خواهند با قراردادن محتوای مشابه لینک در اطراف آن ، به گوگل بگویند دقیقا این کلمه یا عبارت به چه چیزی ربط پیدا کرده و چگونه باید در صفحات گوگل بالا بیاید.
مطمئنا به این فکر می کنید که بسیار ساده است که این موارد اسپم در نظر گرفته شوند.

خیلی ساده است که بگوییم متن حاشیه لینک می تواند به عنوان فاکتور افزایش سئو و رنک توسط گوگل مورد استفاده قرار گیرد و البته بررسی این متن هم کار بسیار ساده ای است.
رفرنس:نیو سئو
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

کسب اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره و آشنایی با موثرترین شیوه های تبلیغات مرتبط با حوزه کاری خود، دریافت کمپین های تبلیغاتی و راهکارهای عملیاتی برای توسعه کسب و کار و برندینگ و آگاهی از دوره ها و کارگاه های آموزشی همین حالا با شماره 09122006830 تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس یا شبکه های اجتماعی،  با ما در ارتباط باشید.