هشتگ در اینستاگرام

هشتگ در اینستاگرام
اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی در بین کاربران شبکه های مجازی است. به همین دلیل بازاریابان اینترنتی حداکثر وقت خود را برای جلب نظر کاربران این شبکه اجتماعی پر مخاطب می گذارند. بنابراین، این مقاله را به آموزش استفاده از هشتگ در اینستاگرام اختصاص می دهیم تا شما هم از این شبکه اجتماعی برای بدست آوردن مخاطب و مشتری برای کسب وکار خود استفاده کنید.

کاربرد هشتگ در اینستاگرام

مانند شبکه های اجتماعی فیسبوک و توییتر، در اینستاگرام هم از هشتگ برای هدایت مخاطبان به یک موضوع خاص استفاده می کنند. مانند موضوعاتی مثل اخبار ورزشی و یا آموزش زبان انگلیسی و….
زمانی که یک هشتگ خاص را جست وجو می کنیم، در نتایج جست و جو معمولا سه قسمت نمایش داده می شود:
  •  Related hashtags(هشتگ های مرتبط) : تمام هشتگ هایی که به عنوان مثال با موضوع سئو در ارتباط هستند و کاربران آنها را جست وجو کرده اند. البته توجه داشته باشید که این قسمت معمولا در اکثر نتایج جست وجو نمایش داده نمی شود.
  •  Top posts(پست های محبوب) : در این قسمت نه عدد پستی که دارای محبوبیت زیاد نزد کاربران هستند که معمولا توسط برندها و افراد دارای نفوذ و قدرت به اشتراک گذاشته شده اند، نمایش داده می شود.
  • Most recent (اخیرا منتشر شده) : پست هایی که به تازگی منتشر شده و به اصطلاح زنده هستند، نمایش داده می شوند.

نحوه استفاده از هشتگ در اینستاگرام

 مانند دیگر شبکه های اجتماعی، در اینستاگرام هم می توان از هشتگ ها در قسمت های مختلف پست استفاده کرد (ابتدا، انتها و یا وسط). اما باید به دو نکته بسیارساده اما مهم توجه کنید:
  • حداکثر از سه هشتگ در پست های خود استفاده کنید.
  • برای نمایش پست در نتایج جست وجو باید حساب کاربری شما به صورت عمومی باشد.

نحوه جست وجوی هشتگ در اینستاگرام

بسیارساده می توانید این کار را انجام دهید. تنها کافی است که در قسمت جست وجو بر روی سر برگ tags کلیک کنید تا تمامی هشتگ هایی که با هشتگ مورد جست وجوی شما در ارتباط هستند نمایش داده شوند.


ساخت هشتگ در اینستاگرام

اگر برای یک موضوع جدید می خواهید پستی را منتشر کنید اما هشتگ مرتبطی برای آن در اینستاگرام پیدا نمی کنید، اصلا نگران نباشید. ساخت یک هشتگ تازه در اینستاگرام بسیار ساده است. تنها کافی است که پست خود را با هشتگی که می خواهید منتشر کنید تا این هشتگ تازه هم در اینستاگرام به وجود بیاید.

به عنوان مثال ما می خواهیم پستی را در رابطه با بهینه سازی وبسایتها برای موبایل منتشر کنیم، اما به غیر از سئو، هشتگی که با این موضوع در ارتباط باشد پیدا نمی کنیم. برای اینکه بتوانیم در کنار استفاده از سئو از هشتگ سئو موبایل هم استفاده کنیم، فقط کافی است که از هشتگ سئو موبایل در پست استفاده کنیم تا این هشتگ تازه نیز ساخته شود.


همانطور که در تصویر می بینید هشتگ سئو موبایل در نتایج مرتبط با سئو ظاهر شده است.
 آموزش هشتگ در اینستاگرام به پایان رسید. شما می توانید سوالات، نظرات و یا تجربیات خود را در رابطه با این موضوع مطرح کنید، تا مقاله بیش از پیش کامل شود.
رفرنس:نیو سئو
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

کسب اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره و آشنایی با موثرترین شیوه های تبلیغات مرتبط با حوزه کاری خود، دریافت کمپین های تبلیغاتی و راهکارهای عملیاتی برای توسعه کسب و کار و برندینگ و آگاهی از دوره ها و کارگاه های آموزشی همین حالا با شماره 09122006830 تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس یا شبکه های اجتماعی،  با ما در ارتباط باشید.