تبلیغات در شبکه های اجتماعی چه راهکارهایی دارد؟

تبلیغات در شبکه های اجتماعی چه راهکارهایی دارد
 این مطلب به راهکارهای تبلیغات در شبکه های اجتماعی می پردازد.  

تبلیغات در شبکه های اجتماعی چه راهکارهایی دارد؟

1.در تبلیغات شبکه های اجتماعی محتویی را که می خواهید ارائه کنید، بازیافت نمایید. برای پیدا کردن بیننده های جدید محتوای خود را در دوره ها زمانی و دفعات و در شبکه های مختلف به نمایش بگذارید.

2.برای تبلیغات شبکه های اجتماعی ارزش بیشتر و اضافه درست کنید: باید بدانید که فقط نمایش محتوای ساخته شده توسط دیگران رضایت بخش نیست، باید یک محتوای جدید و بکر درست کنید تا کم کم در عرصه تخصصی خود به عنوان یک متخصص مطرح شوید.

3.هر چند وقت یک بار محتوای تولیدی خود را پویش کنید تا از تاثیر محتوای تولیدی خود بر روی ببینید با توجه به نقاط ضعف و قوت آن باخبر شوید.

4.با استفاده از شبکه های مجازی مخاطبین را به لیست ایمیل خود انتقال دهید: لازم به ذکر است که لیست ایمیل شما از باارزش ترین دارایی های آنلاین شما به حساب می آید و حتما از هر فرصتی که جهت گسترش آن پیش می آید بهره مند شوید.

5.زمانی به ایده پرازی یک کاراکتر خیالی از بینندگان خود قرار دهید، که عده زیادی از جمعیت بینندگان هدف شما را نشان دهد. شما می توانید با تولید چنین محتوایی در مجموع تناسب بیشتری با یکدیگر ایجاد کنید.

6.از لیست های توئتیر استفاده کنید تا برای خود روابطی داشته باشید که این روابط برای شما منجر به فروش بیشتر خواهد شد.

7.سعی کنید محتوی تولیدی خود را با استفاده از شبکه های مختلف به شکلی منطبق با یکدیگر برنامه ریزی نمایید: اشکال، رنگها و لحن هایی که در آن استفاده می کنید باید با یکدیگر تطابق داشته باشد.

8.سعی کنید قبل از تمرکز بر مفاهی که می خواهید به مخاطبان خود انتقال دهید، بر روی مفاهیمی که آنها می خواهند بشنوند تاکید کنید.

9.فکر کنید که چگونه می توانید با استفاده از تبلیغات در شبکه های اجتماعی به فروش تان کمک کنید: تحقق کنید که چگونه شبکه های اجتماعی می توانند در فروش بیشتر شما را یاری نمیاند.

10.شما می توانید با استفاده از هشتگ های مرتبط به کار و فعالیت خود برای دستیابی و ایجاد ارتباط با افرادی خارج از مجموعه مخاطبین خود ارتباط بگیرید.

11.شما می توانید برای بررسی اینکه دیگران در مورد شما چه چیزهای می گویند و چگونه فکر می کنند از ابزار هایی مانند Social Mention و دیدن موردهایی که آن ها در محتوای خود از شما اسمی به میان می آورند بهره مند شوید.

12.با مخاطبان خود ارتباط قوی و شخصی برقرارنمایید: اکثر مردم می خواهند از کسانی که، آنها را به خوبی و از نزدیک می شناسند و قابل اعتماد آنها هستند خرید کنند ، نه شرکت هایی که هویت روشنی ندارند. برای دست یافتن به این مهم باید بعضی اوقات تصاویری شخصی از پشت صحنه تولیدات محتوی خود به مخاطبان نشان دهید.

13.همیشه به مطالب و محتوایی که در خصوص شما انتشار می یابد، جواب دهید زیرا شبکه های اجتماعی یک کانال ارتباطی دو طرفه به حساب می آیند.

14.چنانچه بر این باورید که نتوانستید نتیجه درستی بگیرید، باید نگاه خود را به یک یا دو شبکه و زیرساختی محدود و معطوف کنید که از آنها نتیجه مناسبی در تجارت خود یافته اید. باید بدانید همیشه توجه به 2 یا 3 زیرساخت با بازدهی مناسب، بهتر از تمرکز بر چندین زیرساخت با نتیجه ضعیف است.

15.برای داشتن بیننده بیشتر در زمان های مناسب محتوی خود را پخش کنید. بدانید که نرم افزاری تحلیل گری مانند Followerwonk می تواند در این کار شما را یاری نماید.

 در پایان از شما می خواهم بهترین روش هایی که از آنها استفاده نمودید و به نتیجه ای مطلوب رسیدید را نوشته و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
رفرنس:پارک بازاریابی ایران
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

کسب اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره و آشنایی با موثرترین شیوه های تبلیغات مرتبط با حوزه کاری خود، دریافت کمپین های تبلیغاتی و راهکارهای عملیاتی برای توسعه کسب و کار و برندینگ و آگاهی از دوره ها و کارگاه های آموزشی همین حالا با شماره 09122006830 تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس یا شبکه های اجتماعی،  با ما در ارتباط باشید.