9 ویژگی و ترفند مخفی اینستاگرام که باید بدانید.

9 ویژگی و ترفند مخفی اینستاگرام که باید بدانید
اینستاگرام در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی جهان است و طیف‌های مختلفی از افراد از آن استفاده می‌کنند و استفاده از این شبکه اجتماعی سن و سال و جنسیت نمی‌شناسد. براساس آمارها، 35 درصد از کاربران اینستاگرام را افراد بزرگسال تشکیل می‌دهند که نسبت به سال 2016 نشان دهنده رشدی 3 درصدی است.
اما برای آن‌هایی که تاکنون از این پلتفرم استفاده نکرده‌اند، یا آن‌هایی که می‌خواهند استفاده خود از اینستاگرام را به یک سطح جدید ارتقا دهند، اینستاگرام یکسری ترفند و ویژگی مخفی دارد که هر فردی باید از آن‌ها آگاهی داشته باشد. به همین خاطر در این مطلب سعی کرده‌ایم مهم‌ترین این ترفندها و ویژگی‌های مخفی را در یک پست به شما معرفی کنیم.
اگر می‌خواهید فرهنگ شرکت خود را در اینستاگرام معرفی کنید، یا یک بازاریاب در حوزه‌های صنعتی هستید یا به عنوان یک کاربر معمولی اینستاگرام می‌خواهید به بهترین روش از اینستاگرام استفاده کنید، یاد گرفتن این ترفندها برای شما لازم است.
نکته: قبل از مطالعه این ترفندها، مطمئن شوید که آخرین نسخه اینستاگرام را روی دستگاه خود اجرا می‌کنید.

1- دریافت نوتیفیکیشن زمانی که افراد مورد علاقه‌مان پستی را ارسال می‌کنند.

طبعا شما نیز در اینستاگرام دوستان، آشنایان و سلبریتی‌های مورد علاقه خود را دنبال می‌کنید و نمی‌خواهید که هیچ‌ پستی از آن‌ها را از دست بدهید. شما می‌توانید با فعال کردن یک گزینه این امکان را به وجود آورید که موقع ارسال پست توسط این افراد، برای شما یک نوتیفیکیشن ارسال شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای شخص مورد علاقه خود، نوتیفیکیشن را فعال کنید.
برای فعال کردن این گزینه، روی سه نقطه در گوشه سمت راست هر پست ضربه بزنید و از منوی باز شده، گزینه Turn on Post Notifications را انتخاب کنید.
برای غیرفعال کردن این گزینه نیز باید همین فرآیند را تکرار کنید. همچنین نکته مهمی که باید بدانید این است که در تنظیمات گوشی، قابلیت دریافت نوتیفیکیشن از اینستاگرام را فعال کنید. به این صورت:
در دستگاه‌های آیفون و آیپد: به بخش Settings و سپس Notifications بروید. اکنون Instagram را انتخاب کنید و تنظیمات را روی Allow Notifications قرار دهید.
در دستگاه‌های اندروید: به بخش Settings بروید و Apps و سپس Instagram را انتخاب کنید. اکنون گزینه مربوط به نمایش نوتیفیکیشن‌ها را فعال کنید.

2- اضافه کردن فونت‌های