تحقیقات و مشاوره بازاریابی

مزایای بازاریابی اینترنتی در کسب و کار

مزایای بازاریابی اینترنتی در کسب و کار

بازاریابی اینترنتی، یکی از بهترین راههای موفقیت در کسب و کار شماست. در عصر دیجیتالی که بازرگانی و کسب و کار مدام در حال تغییر و تحول است، ابزارهای بازاریابی اینترنتی و تکنیک های جدید به مدیران کسب و کار بهترین فرصت ها را برای رقابت، پایداری و حتی رشد کسب و کار به وجود می آورند. در ادامه به برخی مزایای بازاریابی اینترنتی در کسب و کارها اشاره شده است.

راه های افزایش بازدید مطالب در لینکدین

راه های افزایش بازدید مطالب در لینکدین

افزایش بازدید مطالب یکی از مواردی است که برای بازاریابی در لینکدین نیز مورد توجه است. چطور برای محتوایی که در شبکه اجتماعی لینکدین منتشر می کنیم، هزاران view بگیریم؟
 اینجا می توانید 6 کاری  را که باید انجام دهید تا هزاران View در محتوای LinkedInتان داشته باشید را مشاهده کنید:

تکتیک های تولید محتوای ویدیوی تبلیغاتی

تکتیک های تولید محتوای ویدیوی تبلیغاتی

تولید ویدئو های تبلیغاتی حرفه ای، یکی از عوامل کلیدی موفقیت بازاریابی اینترنتی می باشد. در این مقاله قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم که با چه تکنیک هایی می توانیم ویدئوهای تبلیغاتی حرفه ای را با صرف بودجه محدود بسازیم؟
اگر می خواهید ویدئوهای شما تبدیل بالایی داشته باشند، باید ویدئوهای کوتاه و جذاب تولید کنید. اینجا می توانید تکنیک های تولید ویدئوی تبلیغاتی با بودجه محدود که تبدیل بالایی نیز داشته باشند را مشاهده نمایید.

بازاریابی درون گرا یا بازاریابی درونی چیست

بازاریابی درون گرا یا بازاریابی درونی چیست؟

بازاریابی درون گرا را در زبان فارسی، بازاریابی جاذبه ای و یا بازاریابی ربایشی نیز معنی کرده اند. در واقع این نوع بازاریابی بر پایه تولید محتوای یکتا و کاربرپسند استوار است. در روند این نوع بازاریابی شما محتوای تولیدی خود را قبل از اینکه مخاطب تصمیم بگیرد که از محصول یا خدمات شما استفاده کند به دست او می رسانید و به ابهامات و سوالاتی که در ذهن او است پاسخ می دهید تا بتوانید به او کمک کنید تا راحت تر تصمیم بگیرد که از محصولات یا خدمات شما استفاده کند یا خیر.

هشتگ چیست

هشتگ چیست؟

توییتر به عنوان اولین شبکه اجتماعی از هشتگ استفاده کرد و آن را به شهرت رساند. بعد از آن نیز اکثر شبکه های اجتماعی محبوب مثل فیسبوک و اینستاگرام قابلیت استفاده از هشتگ را اضافه کردند. در این مقاله قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم که معنی هشتگ چیست، کاربرد هشتگ چیست و چرا به این اندازه محبوب شده و تقریبا همه افراد فعال در شبکه های اجتماعی از آن استفاده می کنند.

4 شبکه اجتماعی ناشناخته برای افزایش آگاهی از برند

4 شبکه اجتماعی ناشناخته برای افزایش آگاهی از برند

وقتی از شبکه های اجتماعی غیرمنتظره ای که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند استفاده می کنید، قابلیت این را دارید که به مخاطبین تازه نفس دست پیدا کنید، اعتبار برند خود را بیشتر کنید و حتی برای وبسایت خود ترافیک بیشتری به دست آورید. ما در این مقاله تلاش کرده ایم تا کاربردی ترین پلتفرم های شبکه اجتماعی که توجه زیادی به آنها نشده است را معرفی کنیم تا به سرعت بتوانید درباره برند خود آگاهی ایجاد کنید.

بهترین ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی

بهترین ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی

احتمالاً شما هم با شروع سال جدید اهدافی برای خود انتخاب کرده اید، از مصرف سبزیجات بیشتر تا عضویت در یک باشگاه ورزشی. اما خیلی ها می گویند تصمیمات ابتدای سال برای عمل نکردن است!در مورد اهداف شخصی شاید اینطور باشد، ولی در مورد بازاریابی، حالا زمان این رسیده که با تمام توان استراتژی خود را به اجرا درآورید.
سازماندهی و مدیریت یکی از نکات کلیدی موفقیت در بازاریابی است، بنابراین اگر تا حالا برای پلتفرم های اجتماعی تان از یک ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی استفاده نمی کردید، باید از همین امروز روش خود را تغییر دهید.

جدیدترین استراتژی بازاریابی در اینستاگرام

جدیدترین استراتژی بازاریابی در اینستاگرام

استراتژی بازاریابی اینستاگرام در افزایش فروش و موفقیت در بازاریابی اینترنتی نقش بسزایی دارد. می توانیم با اطمینان صد در صد بگوییم که در بین شبکه های اجتماعی، اینستاگرام در حال تبدیل شدن به شبکه محبوب افرادی است که می شناسیم. اما چرا مردم اینستاگرام را اینقدر دوست دارند؟

موفقیت در بازاریابی محتوا با ترکیب سئو و خلاقیت

موفقیت در بازاریابی محتوا با ترکیب سئو و خلاقیت

موفقیت در بازاریابی اینترنتی در گرو داشتن استراتژی محتوای عالی می باشد. چگونه سئو و خلاقیت را با هم ادغام کنیم تا در بازاریابی محتوا موفق شویم؟
جمله “سئو خلاقیت را از بین می برد” از زبان تولید کنندگان محتوا زیاد شنیده می شود. از سوی دیگر کارشناسان سئو هم اغلب می گویند که سئوی کامل و بی نقص باید بر تولید محتوای خلاق اولویت داشته باشد.
واقعیت این است که در بهترین نوع بازاریابی محتوا، خلاقیت با سئو ترکیب می شود. در این مقاله بهترین راه های ادغام خلاقیت و سئو برای موفقیت در بازاریابی محتوا را معرفی می کنیم.

استفاده از نظریه بازی در شبکه های اجتماعی

استفاده از نظریه بازی در شبکه های اجتماعی

استفاده از نظریه بازی در شبکه های اجتماعی موجب می شود با اهداف کاربران شبکه های اجتماعی آشنا شده و بازاریابی اینترنتی موفق داشته باشیم. در این مقاله قصد داریم به این مسائل بپردازیم که در شبکه های اجتماعی، ارتباطات چگونه شکل می گیرند، اهداف شکل گیری این ارتباطات چیست و چگونه می توان از آنها برای پیروزی در بازی شبکه های اجتماعی استفاده کرد.

مزایای ویدئوهای مطالعه موردی در بازاریابی B2B

مزایای ویدئوهای مطالعه موردی در بازاریابی B2B

ویدئوهای مطالعه موردی یکی از اشکال ویدئو مارکتینگ است. همانطور که میدانید ویدئو مارکتینگ در بازاریابی اینترنتی و فروش B2B تاثیر زیادی دارد.

تاثیر اینفلوئنسر مارکتینگ بر بازاریابی برندها

تاثیر اینفلوئنسر مارکتینگ بر بازاریابی برندها

اینفلوئنسر مارکتینگ یا بازاریابی افراد تاثیرگذار یکی از روش های بازاریابی برندها می باشد. سرمایه گذاری برندها بر روی اینفلوئنسر مارکتینگ (influencer marketing) بدون توجه به نگرانی هایی که درباره فریب این افراد وجود دارد افزایش یافته است.

نقش هوش مصنوعی در بازاریابی

نقش هوش مصنوعی در بازاریابی

 هوش مصنوعی (Artificial Intelligence) در چند سال اخیر پیشرفت بزرگی داشته و به سرعت در حال محاصره دنیای بازاریابی است. از دستیارهای دیجیتالی مانند الکسا و Google Home گرفته تا siri و الگوریتم های جستجو، هوش مصنوعی به مصرف کنندگان اجازه می دهد به سرعت، به اطلاعاتی که می خواهند دسترسی یابند.کاربرد هوش مصنوعی در بازاریابی را در این مقاله مطرح می کنیم.

گامهای مهم در طراحی تبلیغات جذاب

گامهای مهم در طراحی تبلیغات جذاب

آگهی های تبلیغاتی ، علاوه بر اینکه باید ویژگیهای کالا را با دقت و به درستی معرفی کنند باید بتوانند مخاطبان و مشتریان بیشتری را نیز جذب کنند.
برای جذب مشتریان بیشتر ، علاوه بر اینکه نیازهای مشتریان یکی از عوامل اصلی در جذب آنها به سمت کالای معرفی شده است بلکه جذابیت های تبلیغاتی نیز اثر چشم گیر و مهمی دارند. به همین دلیل در این مقاله سعی شده است به نکات مهم و اساسی برای طراحی یک آگهی تبلیغاتی جذاب پرداخته شود. در ادامه به ویژگیهای یک پیام تبلیغاتی جذاب اشاره می شود.

گامهای مهم و اولیه در جهت تهیه پیام های تبلیغاتی مناسب

گامهای مهم و اولیه در جهت تهیه پیام های تبلیغاتی مناسب

آگهی تبلیغاتی یکی از ابزارهای مهم در معرفی کالا و خدمات می باشد که علاوه بر نقش معرفی کالا می تواند در جذب مشتریان یا عدم جذب آنها نقش بسزایی داشته باشد.بنابراین ، متنی که برای یک آگهی تبلیغاتی تهیه و مورد استفاده قرار می گیرد لازم است در عین حال که متناسب می باشد ، ویژگیهایی مانند جذابیت ، بیان قوی و تأثیر گذاری نیز داشته باشد. به همین منظور در این مقاله شما را با اصول و راهکارهای مناسب جهت تهیه یک آگهی تبلیغاتی مناسب آشنا خواهیم کرد.

نکات ضروری و مهم جهت تبلیغات اینترنتی

نکات ضروری و مهم جهت تبلیغات اینترنتی

گسترش فضاهای اینترنتی و مجازی ، بستر مناسبی برای فعالیتهای مختلف در کسب و کارها و مشاغل ایجاد کرده است. یکی از فعالیتهای مهم در هر کسب و کاری “تبلیغات” می باشد. بنابراین ، استفاده از فضاهای اینترنتی و مجازی در تبلیغات غیر قابل اجتناب بوده و تمامی صاحبان مشاغل و کسب و کارها برای تبلیغات وسیع و دسترسی عموم مردم بدان باید از فضاهای مجازی و اینترنتی بهره ببرند. بر همین اساس لازم است شرکتها ، سازمانها ، افراد و مشاغل مختلف ، نکاتی ضروری و مهم که جهت تبلیغ های اینترنتی مؤثر است را مد نظر قرار داده و رعایت کنند. در این مقاله سعی شده است به این نکات مهم اشاره می شود.

بازاریابی حسی Sensitive marketing چیست و چه کاربردی دارد

بازاریابی حسی Sensitive marketing چیست و چه کاربردی دارد؟

همه چیز در مورد بازاریابی حسی یا Sensitive marketing  را در این مقاله متوجه خواهید شد.

تأثیر اطلاعات و تبلیغات زیر آستانه حسی در حوزه بازاریابی

تأثیر اطلاعات و تبلیغات زیر آستانه حسی در حوزه بازاریابی

تبلیغات زیر آستانه حسی  Subliminal advertising و کاربرد آن در بازاریابی موضوع این مقاله است.

روانشناسی رنگ ها در بازاریابی و برندسازی

روانشناسی رنگ ها در بازاریابی و برندسازی

روانشناسی رنگ ها یکی از جذاب ترین مفاهیم بازاریابی می باشد. بیشتر مکالمات امروز در مورد رنگ ها و جذبه آن، احساسات، شواهد داستان گونه و تبلیغاتی را دربرمی گیرد که در مورد «رنگ و ذهن» ادعاهای فراوانی را مطرح می نمایند. برای متعادل نمودن این روند و راه حل درست عنصری جذاب از رفتار انسان، تحقیقات معتبری در مورد تئوری رنگ و جذابیت های آن صورت گرفته است که جزئیات آن در پایین آورده شده است.

بهترین تبلیغ را چگونه بسازیم

بهترین تبلیغ را چگونه بسازیم؟

همان گونه که مشهود است، تبلیغات در حال رسیدن به بالاترین حد اشباع خود است و هم اکنون زمان طلوع روابط عمومی است.همان گونه که می بینید در یک منطقه شهری با تبلیغات متعددی در مترو، تابلو سردر فروشگاه ها، ایستگاه اتوبوس، پیامک تبلیغاتی، پیام های تلویزیونی و … مواجه هستیم و این در حالی است که هر فرد فقط می تواند تعداد مشخصی از آنها را در پایان روز به یادآوری نماید.


 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: