برندسازی و خدمت در بازاریابی پارتیزانى

برندسازی و خدمت در بازاریابی پارتیزانى
برندسازی بازاریابی پارتیزانى  و خدمت در بازاریابی پارتیزانی دو موضوع مهم در این مقاله آموزش بازاریابی و فروش در بازاریابی پارتیزانی است.
چه رازى در ساختن یک نام تجارى قوى وجود دارد ؟ تداوم – طى زمان و در هر آنچه انجام مى دهد . این در مورد سازمانهاى بزرگ و کوچک صادق است .
پس از تصمیم گیرى در خصوص موقعیت گذارى محصول یا خدمت خود ، اکنون مى توانید موقعیت نام تجارى تان را تعریف کنید ، این محصول یا خدمت از چه نظر باید شناخته شده باشد ؟ این باید چیزى باشد که مشترى هدف مى خواهد یک فایده یا یک نیاز و چیزى باشد که شما آن را به خوبى انجام مى دهید . بعد هر تماسى که شما با مشترى هدف برقرار مى کنید باید آن موقعیت نام تجارى را تکرار کند . نام ، آرم و نشان ، تگ لاین تماماً باید آن موقعیت نام تجارى را تقویت کنند.

پیشنهادها برای برندسازی در بازاریابی پارتیزانی

نامى انتخاب کنید که آنچه را که به مشتریان خود ارائه مى کنید از طریق ایجاد ارتباط منتقل سازد. نیازى نیست که نام شما عجیب و غریب باشد ، بلکه باید متمایز کننده باشد . به طور مثال ، به جاى استفاده از نام دکتر جى جى جونز ، یک دندانپزشک کودکان مى تواند به عنوان دندانپزشک بى درد یا دکتر خندان شناخته شود.
یک تگ لاین درست کنید. ” جایى که دندانها خوشحال اند ” .
حروف چاپى مورد استفاده در ارتباطات را به هیچ وجه تغییر ندهید.
رنگهایى را انتخاب کنید که در تمام ارتباطات ، شما را یکسان نشان دهند.
یک آرم یا نشان تهیه کنید. نیازى نیست عجیب و غریب باشد ، اما باید بازشناسى آن ساده باشد ( مثل یک دندان یا یک لبخند .)

خدمت در بازاریابی پارتیزانى

بیشتر رضایت مشتریان شما ، بستگى به تعاملات بین آنان و افراد شما دارد.

پیشنهادها برای خدمت در بازاریابی پارتیزانی:
  • مطمئن شوید کارکنانى که در تماس با مشتریان شما هستند ، مؤدب ، بانزاکت و صمیمى باشند و داراى آموزش کافى ، به ویژه در خصوص گوش دادن به مسائل مشتریان باشند.
  • محل کار خود را تمیز و مرتب نگاه دارید – کارکنان شما نیز باید تمیز و مرتب به نظر رسند.
  • هنگامى که مشتریان آماده اند تا با شما کسب و کار کنند ، شما نیز از آن استقبال کنید.
  • ریزه کاریهاى کوچکى را اضافه کنید که مردم آنها را به خاطر بسپارند و از بابت شان سپاسگزارى کنند مثل قرار دادن مقدارى شیرینى یا بیسکوییت در محوطه ى انتظارتان. و قهوه ى تازه ، از جمله قهوه ى بدون کافئین را فراموش نکنید .
منبع : بازاریابی از صفر تا صد
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

کسب اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره و آشنایی با موثرترین شیوه های تبلیغات مرتبط با حوزه کاری خود، دریافت کمپین های تبلیغاتی و راهکارهای عملیاتی برای توسعه کسب و کار و برندینگ و آگاهی از دوره ها و کارگاه های آموزشی همین حالا با شماره 09122006830 تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس یا شبکه های اجتماعی،  با ما در ارتباط باشید.