3 نکته در مورد بازاریابی به کمک وب سایت شما

3 نکته در مورد بازاریابی به کمک وب سایت شما
گسترش فناوری های جدید و استفاده از اینترنت در سالهای اخیر موجب شده ، استفاده از وب سایتهای اینترنتی یکی از الزامات در هر کسب و کاری باشد. امروزه ، هر فردی برای اینکه کالا یا خدمات مورد نیاز خود را به دست بیاورد ، ابتدا به سراغ اینترنت رفته و اطلاعات لازم را از آنجا به دست می آورد و با شرکتها و سازمانهایی که می تواند از طریق آنها کالا و یا خدمات مورد نیاز خود را به دست بیاورد آشنا می شود. 
بنابراین ، می توان گفت هر شرکتی قبل از اینکه شروع به طراحی یک شبکه و سایت اینترنتی کند باید موارد زیر را در نظر بگیرد و همه این بخشها را در سایت مشخص کرده تا افرادی که مراجعه می کنند بتوانند آشنایی لازم را به دست بیاورند.
  • معرفی شرکت
  • خدماتی که در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
  • راهنمای برقراری تماس با شرکت

 معرفی شرکت

حتماً خودتان تا کنون به سایتهای مختلفی در اینترنت سر زده اید. اگر دقت کرده باشید اکثر این سایتها یک بخشی را جهت اطلاعات تماس با آن شرکت و یا سازمان اختصاص داده اند. گاهی ممکن است با نام ” تماس با ما” یا “درباره ما” یا ” ارتباط با ما” و عناوینی از این دست مشخص شده باشد. بنابراین ، لازم است که شما نیز چنین بخشی را در سایت خود طراحی و درج کنید. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که سعی کنید به صورت کوتاه اطلاعات تماس را درج نمایید. در تمامی بخشها و صفحاتی که برای سایت خود طراحی می کنید سعی کنید که شعار شرکت خود که شما و محصولتان را معرفی می کند درج شده باشد. تمامی اخبارها ، تغییرات و هر گونه اطلاعات جدید در شرکت و سازمان شما باید سریع در سایتتان منعکس شود و دیگران را در جریان آنها قرار دهد.

 خدماتی که در اختیار مشتریان قرار می گیرد .

  در این بخش شرکتها باید با کوتاه ترین و کاملترین جملات به عنوان علامت و نشانه برای معرفی کالا و خدمات خود استفاده کنند. معمولاً اینگونه کلمات و یا جملات در قسمتی از صفحه اینترنتی قرار می گیرند که توجه را جلب کنند و به راحتی قابل مشاهده باشند. سعی کنید کالا و خدمات خود را بسیار دقیق و جذاب معرفی کنید تا فردی که به صفحه اینترنتی شما سر می زند چند دقیقه ای را برای مشاهده و مطالعه سایت شما صرف نماید. در صفحه اینترنتی خود فقط سعی کنید تا افراد ترغیب به آشنایی بیشتر با شما شوند و سعی کنید از طریق کانالهایی ارتباط مستقیم که در صفحه خود معرفی کرده اید با آنها به صورت مستقیم وارد معامله و ارتباط شوید.

 راهنمای برقراری تماس با شرکت

علاوه بر اینکه بخش و آیکن جداگانه ای برای اطلاعات تماس خود مشخص می کنید سعی کنید در تمامی صفحات نیز یک بخش کوچکی آن را درج کرده باشید. شما از وب سایت خود بیشتر برای معرفی خودتان ، کالا و خدماتتان استفاده می کنید و هدف نهایی شما باید برقراری ارتباط مستفیم با مشتریانتان باشد.
رفرنس:پارک بازاریابی ایران
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید:

کسب اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره و آشنایی با موثرترین شیوه های تبلیغات مرتبط با حوزه کاری خود، دریافت کمپین های تبلیغاتی و راهکارهای عملیاتی برای توسعه کسب و کار و برندینگ و آگاهی از دوره ها و کارگاه های آموزشی همین حالا با شماره 09122006830 تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس یا شبکه های اجتماعی،  با ما در ارتباط باشید.