اینستاگرام و شبکه های اجتماعی

9 ویژگی و ترفند مخفی اینستاگرام که باید بدانید

9 ویژگی و ترفند مخفی اینستاگرام که باید بدانید.

اینستاگرام در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی جهان است و طیف‌های مختلفی از افراد از آن استفاده می‌کنند و استفاده از این شبکه اجتماعی سن و سال و جنسیت نمی‌شناسد. براساس آمارها، 35 درصد از کاربران اینستاگرام را افراد بزرگسال تشکیل می‌دهند که نسبت به سال 2016 نشان دهنده رشدی 3 درصدی است.
اما برای آن‌هایی که تاکنون از این پلتفرم استفاده نکرده‌اند، یا آن‌هایی که می‌خواهند استفاده خود از اینستاگرام را به یک سطح جدید ارتقا دهند، اینستاگرام یکسری ترفند و ویژگی مخفی دارد که هر فردی باید از آن‌ها آگاهی داشته باشد.

تولید ویدئوهای تبلیغاتی حرفه ای ویژگی ها

تولید ویدئوهای تبلیغاتی حرفه ای – ویژگی ها

تولید ویدئو تبلیغاتی حرفه ای برای افزایش بازدید سایت و جذب مشتریان، از تکنیک های بازاریابی اینترنتی می باشد.
هر روزه میلیون ها میلیون پست وبلاگی منتشر می شود. این روند چند سالی است که ادامه دارد.
این اعداد با افزایش سایت های جدیدی که همگی بر سر بازدید سایت رقابت می کنند، به صورت نمایی (توانی) افزایش پیدا می کند. این رشد نمایی مخصوصا از زمانی شروع شده است که مزیت ترافیک ارگانیک در زمینه بازاریابی اینترنتی برای همگان آشکار شده است.

7 راز بزرگ اینفلوئنسرها را بدانید

7 راز بزرگ اینفلوئنسرها را بدانید.

حتما تاکنون در شبکه‌های اجتماعی و یا در بین دوستان و همکاران خود کسانی را دیده‌اید که شاید ده‌ها و یا صدها هزار دنبال‌کننده در شبکه‌های اجتماعی دارند. اما این افراد چگونه توانسته‌اند به این میزان از محبوبیت دست پیدا کنند؟
این افراد قطعا متخصصانی هستند که با استفاده از کلمات خود می‌توانند سایرین را جذب کنند. توانایی چنین افرادی در جذب می‌تواند در کسب‌وکار برای شما مفید باشد. بدین‌صورت که با ایجاد یک رابطه و همکاری با اینفلوئنسرهای شبکه‌های اجتماعی، محتواها و برند شما نیز این شانس را دارد که در معرض دید افراد بیشتری قرار بگیرد. 

3 ویژگی شخصیتی که هر مدیر شبکه‌ های اجتماعی باید داشته باشد

3 ویژگی شخصیتی که هر مدیر شبکه‌ های اجتماعی باید داشته باشد.

ایجاد یک پست گیرا و جالب توجه به تحقیق و برنامه‌ریزی نیاز دارد. اگر این کار به‌صورتی درست انجام گیرد، شبکه‌های اجتماعی می‌تواند پیام برند را در معرض دید افراد بیشتری قرار دهد. بر اساس آمارهای مرکز Social Media Examiner، حدود 90 درصد از بازاریابان گفته‌اند که فعالیت‌های آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی در هرچه بیشتر دیده شدن کسب‌وکار موثر بوده است.
هر کسب‌وکار به شخصی نیاز دارد تا مدیریت شبکه‌های اجتماعی خود را به او بسپارد و این شخص «مدیر شبکه‌های اجتماعی» خوانده می‌شود.

علایق و خواسته های کاربران شبکه های اجتماعی

علایق و خواسته های کاربران شبکه های اجتماعی

تعداد کاربران شبکه های اجتماعی بر روی بازاریابی اینترنتی برندها، تاثیر بسزایی دارد. می خواهید برنده شبکه های اجتماعیباشید؟ در این مقاله می توانید علایق و خواسته های دنبال کننده های خود را پیدا کنید. مردم احساسات متفاوتی درباره شبکه های اجتماعی دارند. دوستش دارند. از آن متنفر هستند. از آن برای کسب و کارشان استفاده می کنند. بر روی آن برند سازی می کنند. از آن خارج می شوند. مجدد به آن باز می گردند.
با همه پیام هایی که برای کاربران می آید، بازاریابان چطور می توانند در راس شبکه های اجتماعی کاربران قرار بگیرند؟ علاوه بر آن، کاربران واقعا چه انتظاری از شبکه های اجتماعی دارند؟ پاسخ این سوالات را در این مقاله دنبال کنید.

بهبود سئو سایت به کمک تایید اجتماعی

بهبود سئو سایت به کمک تایید اجتماعی

تأیید اجتماعی (social proof) می تواند برای استراتژی بازاریابی اینترنتی شما به شدت موثر باشد اما در عین حال می تواند بر تلاش های شما در زمینه سئو هم تأثیر بگذارد.
تأیید اجتماعی به معنای ایجاد اعتبار و اعتماد نسبت به کسب و کارتان به وسیله نمایش دادن تفکر دیگران راجع به آن می باشد. به جای اینکه خودتان کسب و کارتان را تبلیغ کنید، این کار را از طریق دیگران انجام می دهید؛ حال این دیگران ممکن است کارشناسان، سلبریتی ها یا از طریق مشتریان تان باشد که کمک می کنند مخاطبی جدید محصول شما را کشف کند.
این موضوع مبتنی بر روان شناسی و اینکه مردم چقدر از بودن در جمع آدم هایی که شبیه شان فکر می کنند لذت می برند بستگی دارد، که در نهایت این مسئله ممکن است بر تصمیمات آنها در زمینه خرید و رفتار آنلاین شان تأثیر بگذارد.

9 سؤالی که برای برنامه‌ریزی محتوای شبکه‌های اجتماعی باید از خود بپرسید

9 سؤالی که برای برنامه‌ریزی محتوای شبکه‌های اجتماعی باید از خود بپرسید.

شکی نیست که شبکه‌های اجتماعی، صرف‌نظر از صنعت، اندازه شرکت، محصول و سرویس، جزئی لاینفک از استراتژی بازاریابی هستند. بر اساس آمار، حدود 69 درصد از بازاریابان در حال حاضر از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند. اما اکنون‌که اکثر قریب به‌اتفاق بازاریابان به این نتیجه رسیده‌اند که شبکه‌های اجتماعی یک ابزار استراتژیک و الزام‌آور هستند، چگونه می‌توانیم این رویکرد را مدیریت‌پذیرتر کنیم؟ همانند بسیاری دیگر از موارد در زندگی و کسب‌وکار، برنامه‌ریزی آینده راهی است که پیش روی شما قرار دارد.

4 سوالی که قبل از استخدام یک متخصص شبکه‌های اجتماعی باید از خود بپرسید

4 سوالی که قبل از استخدام یک متخصص شبکه‌های اجتماعی باید از خود بپرسید.

شبکه‌ اجتماعی می‌تواند یک ابزار بازاریابی و ارتباطی قدرتمند برای کسب‌وکارها باشد و این روزها دست شرکت‌ها برای انتخاب پلتفرم‌های مختلف باز است. وقتی‌که در مور این ناحیه از کسب‌وکار صحبت می‌کنیم، این مهم است که برای آن چیزهایی که می‌خواهید کنترل کنید، یک نقشه جامع و توسعه یافته داشته باشید.

7 روش برای چند برابر کردن بازدید پست‌های لینکدین

7 روش برای چند برابر کردن بازدید پست‌های لینکدین

لینکدین از جمله شبکه‌های اجتماعی است که امکان نوشتن پست‌های بلند را به کاربرانش می‌دهد و فضایی وبلاگ‌گونه را ایجاد می‌کند. مطالب نویسندگان فعال در لینکدین بازدید بسیار بالایی را به خود جلب می‌کنند و این افراد به نوعی جزو نویسندگان تاثیرگذار به شمار می‌آیند. میزان بازدید از این محتواها گاها به چند میلیون بازدیدکننده نیز می‌رسد. اما چگونه می‌توانیم بازدید پست‌هایی که در لینکدین نوشته‌ایم را چند برابر کنیم؟

با 10 تاکتیک موثر بازاریابی شبکه‌های اجتماعی آشنا شوید

با 10 تاکتیک موثر بازاریابی شبکه‌های اجتماعی آشنا شوید.

در حال حاضر، صدها تاکتیک شبکه‌های اجتماعی وجود دارد که شما می‌توانید از هرکدام از آن‌ها استفاده کنید. اگر تاکنون در حیطه بازاریابی فعالیت کرده باشید، حتما برخی از آن‌ها را تست کرده‌اید از جمله:
ارسال در زمان مناسب،به اشتراک‌گذاری محتواهایی با قابلیت تعامل،برقراری یک گفتگو،به اشتراک‌گذاری محتواهای بصری
این لیست می‌تواند تا بی‌انتها ادامه داشته باشد. اما خبر خوب آن است که علاوه بر این تاکتیک‌های متداول، هنوز برخی تاکتیک‌هایی وجود دارند که کمتر به آن‌ها توجه شده است و شما می‌توانید آن‌ها را به استراتژی خود اضافه کنید.
 ذز این مطلب 10تاکتیک بازاریابی شبکه‌های اجتماعی را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.


5 روش برای بهبود نرخ تبدیل در شبکه‌های اجتماعی

5 روش برای بهبود نرخ تبدیل در شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی محل خوبی برای مکالمه با مخاطبان هستند، اما چگونه می‌توانیم از طریق این گفتگوها افراد را به مشتری تبدیل کرده و اهداف مالی و بازاریابی خود را محقق کنیم؟
در این مطلب 5 روش برای بهبود نرخ تبدیل در شبکه‌های اجتماعی آورده شده است که می‌توانید جهت افزایش هرچه بیشتر نرخ‌های تبدیل خود در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی از آن‌ها استفاده کنید.

با قانون 4C برای موفقیت در شبکه‌های اجتماعی آشنا شوید

با قانون 4C برای موفقیت در شبکه‌های اجتماعی آشنا شوید.

ما تا به امروز بارها و بارها بر اهمیت و ارزش شبکه‌های اجتماعی برای موفقیت یک کسب‌وکار تاکید کرده‌ایم و بر این عقیده هستیم که کسب‌وکارها دیگر بر اهمیت این سرمایه کلیدی واقف شده‌اند و در تلاش‌اند تا با استفاده از آن توجهات بیشتری را به سمت خود جلب کنند.هم‌زمان با پیشرفت فناوری، بازاریابی و تبلیغات نیز به دنبال آن دستخوش تغییر می‌شود. اما موفقیت در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی یک فرمول ساده دارد و این فرمول همواره در طول زمان ثابت بوده است و ثابت هم خواهد ماند. 

اهمیت اینفلوئنسرها در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی چیست

اهمیت اینفلوئنسرها در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی چیست؟

 اما جدیدترین ترند در حوزه بازاریابی شبکه‌های اجتماعی شامل همکاری با افراد اینفلوئنسر است. افراد اینفلوئنسر افرادی هستند که در فضای شبکه‌های اجتماعی شناخته شده هستند و بهترین وسیله برای دست‌یابی به مشتریان جدید به شمار می‌آیند.ا
ینفلوئنسرها می‌توانند بخشی مهم از استراتژی بازاریابی شرکت شما باشند. در این مطلب می‌خواهیم نگاهی دقیق‌تر به بازاریابی اینفلوئنسر داشته باشیم و بینیم که این افراد چگونه می‌توانند به کمپین‌های شما کمک کنند و اساسا چگونه باید یک همکاری را با آن‌ها شکل داد.

روش‌های پیشنهادی 4 ستاره اینستاگرام برای کسب فالوور بیشتر

روش‌های پیشنهادی 4 ستاره اینستاگرام برای کسب فالوور بیشتر

اگر نگاهی به اینستاگرام داشته باشید می‌بینید که صفحات محبوب زیادی در این شبکه اجتماعی وجود دارد که تعداد فالورهای آن‌ها از چند صد هزار نفر تا چند میلیون نفر متغیر است. اما آیا کسب فالور بیشتر در اینستاگرام راه و رمز خاصی دارد؟ کاربران اینستاگرام بیشتر چه نوع محتواهایی را می‌پسندند؟ ستاره‌های این شبکه اجتماعی چگونه توانسته‌اند این حجم از دنبال کننده را به دست آورند؟ این‌ها همه سوالاتی هستند که قصد داریم پاسخ آن‌ها را از زبان چهار ستاره اینستاگرام بشنویم.

6 دلیلی که هنوز باید به استفاده از گوگل پلاس ادامه دهید

6 دلیلی که هنوز باید به استفاده از گوگل پلاس ادامه دهید.

دقیق با خود فکر کنید و به یاد بیاورید آخرین باری که در گوگل پلاس فعال بوده‌اید به چند وقت پیش بر می‌گردد؟ قطعا سال‌های پیش بوده است. ما قصد نداریم که شما را به دلیل عدم فعالیت در گوگل پلاس سرزنش کنیم؛ زیرا گوگل در زمینه شبکه‌های اجتماعی نتوانست آن‌گونه که برنامه‌ریزی کرده بود پیش برود.
حتی آن دسته از مدیران شبکه‌های اجتماعی که بسیار روی گوگل پلاس تعصب دارند، ترجیح می‌دهند که بیشتر وقت و انرژی خود را روی شبکه‌هایی مانند فیس‌بوک، توییتر و لینکدین صرف کنند. اما این به این معنا نیست که باید به‌صورت کامل استفاده از این پلتفرم را کنار بگذارید. زیرا هنوز هم روش‌های قدرتمندی برای استفاده از گوگل پلاس جهت ساخت برند و روانه کردن ترافیک به سایت وجود دارد.

8 کاری که کسب و کارها هرگز نباید در شبکه‌های اجتماعی انجام دهند

8 کاری که کسب و کارها هرگز نباید در شبکه‌های اجتماعی انجام دهند.

مدیریت کردن حساب تجاری کسب و کار با مدیریت یک حساب شخصی قطعا متفاوت است. یک حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی آینه تمام نمای یک کسب و کار است و می‌تواند هم به یک کسب و کار شخصیت ببخشد و هم شخصیت و وجهه آن را تخریب کند. در این  مطلب ،8 کاری که کسب و کارها هرگز نباید در شبکه‌های اجتماعی انجام دهند را برای شما ذکر کرده‌ایم. اگر می‌خواهیم که حضور موفقی در شبکه‌های اجتماعی داشته باشید، هرگز این هشت کار را انجام ندهید.

16 روش برای استفاده موثر از لینکدین

16 روش برای استفاده موثر از لینکدین

لینکدین یک ابزار موثر شبکه‌سازی حرفه‌ای است که مواردی مانند پیدا کردن شغل، پیدا کردن فرصت‌ها برای رشد در حوزه کاری، استخدام کارمندان، جا نمایی لیدها و شرکای کسب‌وکار و بحث کردن در مورد موضوعات تخصصی با سایر افراد حرفه‌ای از جمله کاربردهای این شبکه اجتماعی است.
از دیدگاه کسب‌وکار، لینکدین یک روش عالی برای جلب‌توجه به محتواها و روانه کردن ترافیک بیشتر به سایت است. تاثیرگذاری لینکدین برای کسب‌وکار تا حد زیادی به صنعت شما بستگی دارد و چون لینکدین یک شبکه اجتماعی فنی است، استراتژی‌هایی که برای این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنید ممکن است از سایر انواع استراتژی‌های شبکه‌های اجتماعی متفاوت باشد. مخاطبان لینکدین هر کدام به دلایل مختلفی در این شبکه اجتماعی حضور پیدا کرده‌اند.

3 دلیلی که کسب و کارهای B2B نباید شبکه‌های اجتماعی را نادیده بگیرند

3 دلیلی که کسب و کارهای B2B نباید شبکه‌های اجتماعی را نادیده بگیرند.

اگر شما مالک یک کسب و کار B2B هستید، ممکن است به این نتیجه رسیده باشید که شبکه‌های اجتماعی به هیچ عنوان برای شما کارساز نیستند. از دیدگاه B2B، فکر کردن به شبکه‌های اجتماعی ممکن است مفهومی انتزاعی باشد. آیا یک شرکت بیمه می‌تواند برای مخاطبان فیس‌بوک جذابیتی داشته باشد؟ آیا کسب و کار من که در زمینه ساخت تجهیزات پزشکی فعال است می‌تواند نظر کاربران توییتر را جلب کند؟ پاسخ مثبت است.راهنمای قدم به قدم راه‌اندازی کمپین هشتگ

راهنمای قدم به قدم راه‌اندازی کمپین هشتگ

امروزه تقریبا همه شبکه‌های اجتماعی از هشتگ پشتیبانی می‌کنند و بیشتر سازمان‌ها نیز کمپین‌هایی را بر اساس همین ویژگی‌ شبکه‌های اجتماعی راه‌اندازی کرده‌اند. حتما تاکنون دیده‌اید که بیشتر برندها در پایان تبلیغات خود از هشتگ‌ها استفاده می‌کنند.
یکی از بهترین جنبه‌های کمپین‌های هشتگی این است که اجرای چنین کمپین‌هایی کاملا رایگان است و شما نیاز به هزینه کرد هیچ مبلغی ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید خرده هوشی است و سر سوزن ذوقی.

چگونه بیشترین بهره را از بازاریابی شبکه های اجتماعی ببریم

چگونه بیشترین بهره را از بازاریابی شبکه های اجتماعی ببریم؟

ازآنجایی‌که شبکه‌های اجتماعی می‌توانند کسب‌وکار شما را در معرض دید افراد بیشتری قرار دهند، در نتیجه این پلتفرم‌‌ها نقش بسیار مهمی در رشد یک کسب‌وکار ایفا می‌کنند. استفاده از شبکه‌های اجتماعی به هدف تعامل به کاربران و مشتریان نیز از دیگر کاربردهای این پلتفرم‌ها است.
به‌عنوان یک کسب‌وکار که می‌خواهد حضوری فعال و موثر در شبکه‌های اجتماعی داشته باشد، باید قدم اول را محکم بردارید. تعامل خوب و سازنده با کاربران اولین کاری است که یک کسب‌وکار در شبکه‌‌های اجتماعی باید انجام دهد. اگر بتوانید این تعامل را شکل دهید، مطمئن باشید که کاربران برای همیشه به همراه شما خواهند ماند. مزیت دیگر تعامل خوب با کاربران شبکه‌های اجتماعی این است که این کاربران ممکن است بعدها به اینفلوئنسر تبدیل شوند و محصولات و سرویس‌های شما را با0 دنبال‌کنندگان خود به اشتراک بگذارند.


 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: